Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovaj potez Sterlinga je u stvari metafora Sitija. Ne mogu pare bas sve.

 

Odvratan fudbal i prvi put u zivotu sam zahvalan sto PTC nije prenosio-ostavio mi je mogucnost da vrtim kanale na TV dok je isla ova fudbalska boza.

Link to comment

Apsolutno. Sa ovakvim rosterom da nijednu akciju ne mogu da omisle, za ovo je kriv samo Zidan.

Види се да је играо у Јувентусу. То је та школа, активан резултат у гостима и онда побједа код куће. Штета, јер уз мало муда ово је могло бити готово вечерас.
Link to comment

Ovaj potez Sterlinga je u stvari metafora Sitija. Ne mogu pare bas sve.

 

Odvratan fudbal i prvi put u zivotu sam zahvalan sto PTC nije prenosio-ostavio mi je mogucnost da vrtim kanale na TV dok je isla ova fudbalska boza.

Imaces sutra prilku da slusas Acu Retardinja kako prenosi Bajern-Atletiko :isuse:

 

Iskreno se nadam da ce biti pokoji strim ili da ce sbb zaboraviti da treba da iskljuci neku stanicu koja prenosi LS...

Link to comment

Види се да је играо у Јувентусу. То је та школа, активан резултат у гостима и онда побједа код куће. Штета, јер уз мало муда ово је могло бити готово вечерас.

 

Ne bih ja rekao da je on ovako zamislio ovaj mec. Covek je totalno Ronaldo-dependent, ovo sto je Real veceras odigrao je ono sto dobijes kad ispremestas pozicije igracima kao Van Gal. Petsto puta bi bilo bolje da je Modrica stavio kao ofanzivnog veznog ako vec nema koga drugog (posto je iz nekog nepoznatog razloga otpisao Rodrigesa).

Edited by IndridCold
Link to comment

Realno, ovakvom igrom Mancester je favorit za osvajanje LS.

Ako preživimo špansko grubijanstvo definitivno. A ako nastave da nam pokvarenjački izbacuju iz igre glavne igrače sve pod zaštitom množioca nepravde...

 

:(

Edited by Ruxin
Link to comment

Ako preživimo špansko grubijanstvo definitivno. A ako nastave da nam pokvarenjački izbacuju iz igre glavne igrače sve pod zaštitom množioca nepravde...

 

:(

 

E jebiga sad, ne mozes da se zalis da Cakir nije furao engleski stil kroz celu utakmicu. Ko ce vama ugoditi.

Link to comment

Ako preživimo špansko grubijanstvo definitivno. A ako nastave da nam pokvarenjački izbacuju iz igre glavne igrače sve pod zaštitom množioca nepravde...

 

:(

Totalno si nezahvalan :( sad mi malo zao sto ga Pepe nije zabio. Da nema dva Belgijanca u ekipi, Mancester bi bio Sefild u najmanju ruku.

Link to comment

Ne bih ja rekao da je on ovako zamislio ovaj mec. Covek je totalno Ronaldo-dependent, ovo sto je Real veceras odigrao je ono sto dobijes kad ispremestas pozicije igracima kao Van Gal. Petsto puta bi bilo bolje da je Modrica stavio kao ofanzivnog veznog ako je vec iz nekog nepoznatog razloga otpisao Rodrigesa.

Ма са тим се слажем. Вјерујем да му је ово био план "Б". Нема Роналда ај' да одиграмо катанаћо.

Стварно ми не иде у главу за Родригеза. Није био нешто сјајан ово што је играо, али ни Крос не бриљира претјерано. Не вјерујем да би било већих проблема да је пробао полувријеме са офануивним везним.

Link to comment

E jebiga sad, ne mozes da se zalis da Cakir nije furao engleski stil kroz celu utakmicu. Ko ce vama ugoditi.

 

 

Kakav engleski stil? Dozvoli, siti igra 1 mondenski fudbal, sa ostalim čobanima sa ostrva nas povezuje samo geografija. :fantom:

Uostalom kolega je već primetio da mi ne radimo to skakanje i udaranje lopte glavom, a i generalno ceo taj neki pristup inferiornijih britanskih ekipa.

 

 

 

Totalno si nezahvalan :( sad mi malo zao sto ga Pepe nije zabio. Da nema dva Belgijanca u ekipi, Mancester bi bio Sefild u najmanju ruku.

 

Frka, a :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...