Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Sem ovog "pretvaranja" Benzeme da li smo imali jos koji sut ka golu?

 

 

@ Grandilof

 

Da, milisio sam na Vilsona. To ide na tv.

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cudi me da ti mozes tako nesto da kazes. U svakoj utakmici se to desi nekoliko puta.

 

Ovo veze nema sa autobusom ili bunkerom.

Мени се чини да и једни и други играју бункер... Реалови одбрамбени играчи су пргавији... Додуше, још је рано за оцјену, али све је траљаво.
Link to comment

Cudi me da ti mozes tako nesto da kazes. U svakoj utakmici se to desi nekoliko puta.

 

Ovo veze nema sa autobusom ili bunkerom.

 

Pa meni je uzivanje da gledam Simeoneov bunker protiv Barse zato sto je covek doktorirao disciplinovanu odbranu. I u takvim tekmama cekas Atletikovu kontru ili prekid. Dakle imamo pretpostavku da neko NAPADA.

 

U vecerasnoj tekmi se to ne desava. Jbt kao da je zadnje kolo u grupnoj fazi i da oba tima vodi X dalje.

Link to comment

Pa meni je uzivanje da gledam Simeoneov bunker protiv Barse zato sto je covek doktorirao disciplinovanu odbranu. I u takvim tekmama cekas Atletikovu kontru ili prekid. Dakle imamo pretpostavku da neko NAPADA.

 

U vecerasnoj tekmi se to ne desava. Jbt kao da je zadnje kolo u grupnoj fazi i da oba tima vodi X dalje.

 

zalba se odbacuje kao neosnovana

Link to comment

A ja ti kazem da oba tima napadaju, ali se odbrana igra skoncentrisano, disciplinovano i ostro.

 

Bunker je igrala recimo Kostarika pre dve godine i cekala sansu na penale. E ono je bila smrt za gledati.

Link to comment

Dobro, stoji to da oba tima igraju mozda suvise oprezno sa loptom, ali ne moze se reci da nista ne pokusavaju i da utakmica nije borbena i ravnopravna.

 

A mozda sam ja ocekivao rasturanje od strane Reala pa sam se pozitivno iznenadio, ima i toga iskreno.

Link to comment

Pa meni je uzivanje da gledam Simeoneov bunker protiv Barse zato sto je covek doktorirao disciplinovanu odbranu. I u takvim tekmama cekas Atletikovu kontru ili prekid. Dakle imamo pretpostavku da neko NAPADA.

 

U vecerasnoj tekmi se to ne desava. Jbt kao da je zadnje kolo u grupnoj fazi i da oba tima vodi X dalje.

 

Doduse priznajem, ovo najvise volim da gledam, Atletico, Dortmund, Bayern (Heynckes), na primer ma sta ko pricao Juve u poslednje vreme ume i to da odigra...

 

Offtopic : Ma gledam i ja oboje uporedo, 'bem ti Selby-ja trapavog...  :D

Link to comment

Да будем искрен, чини ми се да нападачима недостаје концентрације. Ови из Реала очекују да Бејл ријеши утакмицу бравуром, али он је деконцентрисан, могуће због притиска. Реалова одбрана је на моменте дјеловала хаотично. Ипак у задњих 15 минута су били сигурнији. Сити је мање више сигуран у одбрани, али у нападу им недостаје идеје.

Хесе улази умјесто бензинца.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Мурињов Порто је био супераутобус. Интер је дао 3 гола Барси. Марадонин син у закону је извео фино претварање.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Aman nejomte porediti zabe i babe. Na ovoj tekmi nijedna ekipa ne igra bunker.

 

Sto bi nas narod rekao "jedni ne znaju drugi numeju™ ". Ja kontam da je prva tekma, da je veliki ulog, ali ovo je bas antifudbal.

 

Siti valjda uplasen istorijskog polufinala posle stotina i stotina sprcanih miliona, a Real bez Ronalda kao malo dete bez tate i mame.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...