Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tores MOTDvomec. Prvo je zabio gol u gostima bez koga ne bi bilo prolaza, onda je prebio dva igraca Farse i ovima palo na pamet nije da krenu na gol.

 

 

cuenE_S1.jpg

Link to comment

Atletikovi igraci su pretrcali 12km vise od Barsinih :o

 

Proveri, ali verovatno većina protivnika nadtrči Barsu, jer u pozicionom napadu timovi koji se brane prelaze veću kilometražu ukupno

Edited by dillinger
Link to comment

Ma sve je to jasno ali 12km vise!

 

12km je ludački podatak. 7-8km više je izuzetna brojka. Pri čemu se ni Barca nije štedela, pogotovo ne u IIp. Mislim da su oko 60tog minuta imali oko 8km, što ogromna cifra, ali je još impresivnije to što su to uvećali za 50% do kraja umesto da se umore.

 

Barcelona je pala na svojoj osnovi. Pre prvog gola je Jordi Alba situaciju 3 na 1 rešio neuspelim izbacivanjem umesto iznošenjem lopte, pa je Atletico Madrid dobio ono što im je bio game plan, lopta u posedu u završnoj trećini na nepostavljenu odbranu iz presinga. Malo se Barcelona pribrala u IIp, ali je bilo za očekivati da ne mogu baš svaki put da se vrate protiv Atletica. Rame uz rame sa Juventusom su Madriđani po sposobnosti da igraju i na bodove i na rezultat. Ako Juve taktički bolje stoji, Madriđani su bolje motivisani, da ne kažem ratoborni. Imam utisak da niko ne može da tako dobro motiviše igrače kao Simeone, ni Mourinho niti bilo ko drugi. Meni se njihov fudbal ne dopada, jer znam da su daleko kreativniji nego što prikazuju, ali zasluženo idu dalje. Išlo im je na ruku kriterijum, kao i što je Barceloni u prvom meču.

 

Kod drugog gola je Sergi Roberto (koji je doneo kvalitet ulaskom, za razliku od Turana) propustio da napravi faul i spreči kontru. Za njega i postoji opravdanje, jer nema dovoljno iskustva.

 

Bayern nisam gledao, ali vidim po komentarima da su delovali dobro, kao što sam i očekivao.

Link to comment

Ja sam imao utisak da Fernandez i Gabi rudare i oru kao robovi na galiji. Neverovatno su trčali u defanzivi i to im se isplatilo, razmontirali su Barci sredinu terena. Jesu ovi već neko vreme u kanalu ali srednji red Atletica je mečku rodio da ih zatvori.

Link to comment

Ali koliko žreb hoće Real Madrid, zaista neverovatno.

 

Očekujem spektakl između Bayerna i Atl Madrida. Prva se igra u Madridu što daje određenu prednost Nemcima, ali moraju da postignu pogodak u Madridu.

Link to comment

 

 

 Malmo, Roma then Wolfsburg & Now City.

I wouldn't be surprised if they brought Gent back to the CL so they can face Real Madrid in the Final.

 

:lol:

Link to comment

Priželjkivao sam polufinale City-Atletico jer bi mi to osiguralo da će u finale ući makar jedan tim od kojeg mi se ne baca pegla. Sad moram da se nadam čudu, po mogućnosti dvostrukom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...