Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Гледам сад на арени снимак првог Атлетиковог гола. Гризман сам као дух, Маскерано, Алвеш и Шакира сви ван позиције...

Link to comment

i ja mislio na vecerasnji mec

pribojavao se utakmice ali su me prijatno iznenadili - bar iz mog ugla gledano - kimmcih nie gresio, alonso je bio siguran...

peto uzastopno 1/2

izgleda je lewa imao laksu saobracajku za vikend pa je to razlog sto je bio na klupi

Кимих дошао до репортера ЗДФ-а, овај му честитао и додао како је зарадио шљиву на оку. Кимих се захвалио и рекао да је шљива ипак из Штутгарта неки дан :D

Link to comment

Ispade barsa uz voza... To je dobro za fudbal generalno, al mi malo zao zbog suareza.

 

Edit. Iz voza

Edited by Bright Billy
Link to comment

Atletiko je poznat po dobroj organizaciji, disciplini, golovima iz prekida ili kontri i sve to su neophodni uslovi da se izbaci Barsa. Niko sem Hicfilda ih nije drugacije izbacio.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

i ja mislio na vecerasnji mec

pribojavao se utakmice ali su me prijatno iznenadili - bar iz mog ugla gledano - kimmcih nie gresio, alonso je bio siguran...

peto uzastopno 1/2

izgleda je lewa imao laksu saobracajku za vikend pa je to razlog sto je bio na klupi

 

Martinez je morao da dobije crveni za faul pre Taliskinog gola. Nojerov kiks na stranu ali Himenez je imao sansu sa penala, Jovic ispred peterca, izgledalo mi je da odbrana ostavlja previse prostora, to ce neko od ove 3 ekipe u polufinalu kazniti. 

Deluju mi pretanki u odbrani i deluje mi da je Pep vec mislima u Sitiju.

Riberijev povratak je jedino pozitivno, gledam ih i u Bundesu prilicno, nema vise onih 3+, 4+, 5+ pobeda s jeseni kada su Kosta-Lewa-Miler kidali, kao da se malo istupila ta ubilacka ostrica.

Link to comment

bio je lam cini mi se iskosa sa desne kod faula, nije bio zadnji igrac

kod joviceve sanse se najbolje vidi da stopere igraju vezni igraci, martinez ga nije ispratio i bio je daleko od njega kad je sutirao na gol, to ce verovatno biti problem u 1/2. mislim da je pep zavrsio za benatijom posle juvea

tesko igraju u poslednje vreme, pisao sam na buli o tome, nekoliko pobeda od 1-0.

pep je ozbiljan trener, igra 1/2 ls i kupa, na dobrom putu da osvoji titulu prvaka, nece dogovor sa sitijem da ga omete u tome, tu se ne slazemo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...