Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

sad razmišlja u fazonu:

 

giphy.gif

 

Meni misterija broj 1. Bio je bog u Madridu, a pristao je na 6 meseci grejanja klupe + jos 6 meseci minutaze na kascicu (ne verujem da je odigrao bar 1 mec kao starter, osim ako neko nije bio povredjen). Mozda ga vide kao "zamenika" Inijeste, ne znam.

Kontam da bi mu Colo ponudio iste pare za platu.

Sta mu je ovo trebalo? :fantom:

Link to comment

Ja ovo sto sam pratio na kompu mi delovalo vrlo rastrzano, pre svega defanziva mi delovala pogubljeno zbog konstantnih Pepeovih menjanja. Kao sto vec rekoh Benfika odigrala sa mudima, imali su 2-3 dobre sanse.

 

oba gola je dala benfika posle kikseva. nojer, pa martinez pravi faul a da je pre toga mogla da se rascisti situacija

nisam video da je benfika imala sanse za prolaz veceras,i kad su imali 1-0 bayern je igrao mirno

Link to comment

oba gola je dala benfika posle kikseva. nojer, pa martinez pravi faul a da je pre toga mogla da se rascisti situacija

nisam video da je benfika imala sanse za prolaz veceras,i kad su imali 1-0 bayern je igrao mirno

 

Pricam samo o vecerasnjem mecu, prolaz nije bio upitan.Mozda je Pep vec mislima u Sitiju.

Link to comment

Uvek je lepo kada organizacija, fokusiranost i timska disciplina trijumfuju :)

 

Doduše Atletico je pravio onoliko grešaka kod iznošenja lopte, jeste da je teško to uraditi kada te Barca pritiska ali nisu morali baš 10 puta da im poklone nov napad odmah tu kod 16m.

 

Oko penala, rekao bih da je iskudija™ brzo pogledao u Gabijeve noge jer nije bio siguran, ovom je leva noga bila izvan 16 a desnu je iz momenta iskusno privukao i eto optičke varke.

 

A možda je računao Iniestu kao vazduh pošto ga je prethodno poštedeo :fantom:

Link to comment

Pricam samo o vecerasnjem mecu, prolaz nije bio upitan.Mozda je Pep vec mislima u Sitiju.

i ja mislio na vecerasnji mec

pribojavao se utakmice ali su me prijatno iznenadili - bar iz mog ugla gledano - kimmcih nie gresio, alonso je bio siguran...

peto uzastopno 1/2

izgleda je lewa imao laksu saobracajku za vikend pa je to razlog sto je bio na klupi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...