Jump to content

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Без обзира на несвиран пенал, потпуно заслужено је испала Барселона.

 

Ne bi ni došli u priliku za to da je Inijesta isključen kao što je trebalo

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Messi se btw nije pojavio vcrs, mada nista bolji nije bio ni prosle nedelje...

 

Enrike se pogubio, morao je npr Buskeca da vadi u drugom, Arda Turan otkad je usao samo smetao, potpuno promasaj i dovodjenje brade i ubacivanje u igru u ovakvom mecu.

Link to comment

HRT2

fala i tebi, na hrtu sam i gledo, rts iz nekog razloga ne da signal na nettvplus.

 

edit: sto je super jer ne slusam onog idiota :lolol:

Edited by aram
Link to comment

bayern odigrao vrlo dobro, bili su bolji nego u prvom mecu

tapalovic bi trebalo da radi na dubinskim loptama, ponovio se kiks kao protiv arsenala

Link to comment

Acika u extazi na kraju meca bifla uvod koji (iz nekog razloga) nije stigao da procita :D

 

Etalon za idiotizam. A u istoj ekstazi bi verovatno bio i da je Barca dobila 2-0.

Link to comment

Enrike se pogubio, morao je npr Buskeca da vadi u drugom, Arda Turan otkad je usao samo smetao, potpuno promasaj i dovodjenje brade i ubacivanje u igru u ovakvom mecu.

 

Morao je Busquets da ostane da pravi društvo Mascheranu od kako je Šakira otišao u napad da izigrava centarfora... za 10-15 minuta, ukupno jednom su ga izbunarili.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ne bi ni došli u priliku za to da je Inijesta isključen kao što je trebalo

+10000

 

Umorili smo Barcu i ostavili je Atleticu i Realu da je dokrajce. :fantom:

 

Griezmann :heart:

Link to comment

bayern odigrao vrlo dobro, bili su bolji nego u prvom mecu

tapalovic bi trebalo da radi na dubinskim loptama, ponovio se kiks kao protiv arsenala

 

Ja ovo sto sam pratio na kompu mi delovalo vrlo rastrzano, pre svega defanziva mi delovala pogubljeno zbog konstantnih Pepeovih menjanja. Kao sto vec rekoh Benfika odigrala sa mudima, imali su 2-3 dobre sanse.

 

 

Barsa u zadnjih 5 meceva samo 1 pobeda, L.Enrike ne pronalazi izlaz iz krize niti na terenu resenje za tvrde odbrane. Vadjenjem Rakitica i ubacivanjem Turana pokusava i nista ne dobija vec 3, 4 put za redom. Bice zanimljivo videti kako ce izdrzati 6 kola sa Atletikom i Realom za vratom.

Link to comment

Vrhunska partija Atletika, Godin, Felipe Luis, Saul i naravno Grizman, razvalili.

 

Činilo se da bi možda Mesi i mogao uraditi nešto po desnoj strani ali kad je prešo na sredinu, ništa, nakon čega je Felipe Luis do kraja potpuno zatvorio desnu stranu Barse.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...