Jump to content

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dopada mi se postava Bayerna, ali i Benfica je načinila modifikacije.

 

Barcelona očekivano, a Atl Madrid se vratio u svoju klasičnu formaciju.

Link to comment

Dopada mi se postava Bayerna, ali i Benfica je načinila modifikacije.

alonso je kiksao prosle godine kad su napadaci porta vrsili pritisak na njega prilikom organizacije napada. bayern je taj mec izgubio 3-1

bayern u ls pod pepom na strani ima pobedu, 3 neresene i 3 poraza kad su u pitanju eliminacione utakmice

nema mitroglua u timu 11, videcemo sta su spremili kao plan b

Edited by Ugo
Link to comment

alonso je kiksao prosle godine kad su napadaci porta vrsili pritisak na njega prilikom organizacije napada. bayern je taj mec izgubio 3-1

bayern u ls pod pepom na strani ima pobedu, 3 neresene i 3 poraza kad su u pitanju eliminacione utakmice

nema mitroglua u prvih 11, videcemo sta su spremili kao plan b

 

Preplašeni si bez razloga. Pep se vratio konačno u osnovnu formaciju bez prevelike improvizacije na pozicijama u veznom redu i napadu, šteta što samo nije krenuo sa Comanom na drugom krilu umesto Ribery-ja, mada će mu sigurno dati šansu. Xabi sada pored sebe ima dva igrača koja tada nije imao Thiaga i Vidala.

Link to comment

voleo bih da benfika prođe, mada imaju pretežak zadatak. doduše gvardiola sa druge strane uliva nadu da ništa nije nedostižno

 

a u španskom dvomeču bilo bi sjajno kad bi mogla oba tima da ispadnu

:fantom:

Link to comment

Preplašeni si bez razloga. Pep se vratio konačno u osnovnu formaciju bez prevelike improvizacije na pozicijama u veznom redu i napadu, šteta što samo nije krenuo sa Comanom na drugom krilu umesto Ribery-ja, mada će mu sigurno dati šansu. Xabi sada pored sebe ima dva igrača koja tada nije imao Thiaga i Vidala.

nadam se da si u pravu :)

coman vuce povredu od poslednjeg ucesca u repki, preskocio je poslednji mec u prvenstvu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...