Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ruxine, to e to. Skratice im se noge kad cuju Blu mun u Mancesteru.

 

Još da padne kiša, ona 'ladna severozapadna kakve nema na kontinentu... pariski šeici da zaneveruu™.

 

Kaže Straja da je PSG bio odličan, samo im se desila greška za izjednačenje. Ja njemu sve verujem.

Link to comment

Ali prvi gol PSG-a :D

Mislim da je najbizarniji gol u cetvrtfinalu ikad (uz ovaj sinoc) dao Jancker protiv Kaiserslauterna 1998-99.

 

PSG-seici trebaju Verrattiju napraviti toranj do Eiffelovog.

Link to comment

Moracemo da ih nabusimo tamo. Ovako ce biti sladje. Taman su se ponadali.

 

Veratti nije igrao jer je povrijedjen kao i Pastore. Blanc je pojeo govno i ubacio Aurier-a (koji naravno nije balvan kako je juce zelio da pokaze) i stavio Marquinhos-a na klupu. Na kraju duplo govno.

 

Ako ne prodjemo, kupicemo opet neke seksi igrace, upalice kad tad. A i engleski simpatizeri ce mi se napiti krvi (onaj navijac Chelsea ostri jezik godinu dana).

 

Kao sto napisah, bice sladje ovako. Ne znam vama, meni je bilo super sinoc.

Link to comment

Prvo trenera da kupite. Pa da osmislite nesto, bilo sta. Pa to da igrate neko vreme. Pa onda. Eventualno.

 

Atletiko je Klupčina za PSG.

Link to comment

Problem PSG je što nema dovoljno kvalitetnih protivnika u domaćoj ligi... I to što je Pape okačio kopačke o klin.

Tako ce i za Lestera da kazu sledece godine. Doduse bez Papea.

Link to comment

Ne bi bilo lose da Marselo popije jedno mesec dana kazne za ovaj pokusaj navlacenja sudije, cisto da se posalje poruka drugim igracima koji vole da rade takve stvari.

Link to comment

Krajnje je vreme da se nakon mečeva igrači počnu kažnjavati za neprimereno ponašanje. Nije neka uteha ako/kada se izgubi, ali se šalje snažna poruka folerima. Imam utisak da bi to vremenom problem smanjio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...