Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Odlična oba meča. UEFA bi morala da vodi računa i da pomera da se ovakva dva meča ne igraju u isto vreme. Šaltao sam sa streama na stream.

 

Oba gosta neuporedivo kvalitetnija i neće imati problem da reše mečeve kod kuće. Arsenal je imao sreće, jer nije Barca danas dosta bitnih pasova povezala koje obično veze, ali isto tako Arsenal je imao dobrih kontri. Ipak, kada kući imaš 30% i kada na 0-2 i dalje se braniš, ništa drugo i ne zaslužuješ nego da nakon već prvog meča praktično ispadneš. Šteta što nikada nećemo znati kako bi Barcelona igrala protiv Stokea ili Swansea.

 

Što se tiče meča u Torinu; Bayern sjajan dobar deo meča i zaslužio je da ode iz Torina kao i Barca iz Londona sa dva gola prednosti. Puno su bili konkretniji u odnosu Barcelonu (pošto su imali sličnu kontrolu meča). Opet, Juve za razliku od Arsenala ima krakter i poravnao je, bez da su to na terenu zaslužili. Kimmich je pogrešio, ne treba ga streljati, niti će to Pep raditi, biće on bar još deceniju igrač Bayerna i Nemačke repke. Niti je on štoper. Robben i Douglas Costa odlični.

 

Alegri još uvek nema status kakav zaslužuje. Igre njegovog Milana i Juventusa imaju i glavu i rep. Znaju i kako da napadaju, kako da se brane, kako da stoje, da igraju na rezultat, da igraju na bodove, imaju karakter, pobednički mentalitet. Sigurno jedan od najboljih trenera današnjice. Biće mu, verovatno, potrebna CL da bi se digao na nivo svojih slavnih prethodnika.

 

Deplasirano je da opet ponavljam da je Pep trenutno najbolji trener na svetu i da ima prilično jaku kandidaturu da postane najbolji svih vreme. Kada sam već kod trenera, interesantno je koliko su se tri trenerske škole ispred ostatlih: italijanska, portugalska i španska. Dok prve dve uglavnom insistiraju na čvrstoj igri, toliko španska insistira na kontroli tempa mečeva. Nije ni nemačka daleko, ali i treneri iz JA sa španskog govornog područija su sve bitniji.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nezadovoljan rezultatom, prvo pol odlicno u drugom solidno do primljenog gola. Kimmich morao bolje kod oba gola juvea

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Kazem ja, utakmica sezone.

Link to comment

Odlična oba meča. UEFA bi morala da vodi računa i da pomera da se ovakva dva meča ne igraju u isto vreme. Šaltao sam sa streama na stream.

 

Oba gosta neuporedivo kvalitetnija i neće imati problem da reše mečeve kod kuće. Arsenal je imao sreće, jer nije Barca danas dosta bitnih pasova povezala koje obično veze, ali isto tako Arsenal je imao dobrih kontri. Ipak, kada kući imaš 30% i kada na 0-2 i dalje se braniš, ništa drugo i ne zaslužuješ nego da nakon već prvog meča praktično ispadneš. Šteta što nikada nećemo znati kako bi Barcelona igrala protiv Stokea ili Swansea.

 

Što se tiče meča u Torinu; Bayern sjajan dobar deo meča i zaslužio je da ode iz Torina kao i Barca iz Londona sa dva gola prednosti. Puno su bili konkretniji u odnosu Barcelonu (pošto su imali sličnu kontrolu meča). Opet, Juve za razliku od Arsenala ima krakter i poravnao je, bez da su to na terenu zaslužili. Kimmich je pogrešio, ne treba ga streljati, niti će to Pep raditi, biće on bar još deceniju igrač Bayerna i Nemačke repke. Niti je on štoper. Robben i Douglas Costa odlični.

 

Alegri još uvek nema status kakav zaslužuje. Igre njegovog Milana i Juventusa imaju i glavu i rep. Znaju i kako da napadaju, kako da se brane, kako da stoje, da igraju na rezultat, da igraju na bodove, imaju karakter, pobednički mentalitet. Sigurno jedan od najboljih trenera današnjice. Biće mu, verovatno, potrebna CL da bi se digao na nivo svojih slavnih prethodnika.

 

Deplasirano je da opet ponavljam da je Pep trenutno najbolji trener na svetu i da ima prilično jaku kandidaturu da postane najbolji svih vreme. Kada sam već kod trenera, interesantno je koliko su se tri trenerske škole ispred ostatlih: italijanska, portugalska i španska. Dok prve dve uglavnom insistiraju na čvrstoj igri, toliko španska insistira na kontroli tempa mečeva. Nije ni nemačka daleko, ali i treneri iz JA sa španskog govornog područija su sve bitniji.

 

Odlican post, iako se ne slazem da Juve nije zasluzio ovakav rezultat. Slazem se i za Alegrija i za Pepa, drago mi je da jos neko tako misli.

Link to comment
 

Kako ono ide, Juve je kesa, ili kako ono kazu pojedini nemaci pojma.

 

Jedan od 5 ozbiljnih timova u Evropi. Prvi Bajernov gol je plod srecnog odbitka i Pepovog stila igre koji podrazumeva besomucne paseve i niske centarsuteve u peterac. Kod drugog gola je bio faul u toku akcije, sudija majmun nista nije svirao. I naravno, najpotcenjeniji igrac na svetu Arjen Robben. E sad, svaka taktika ima i svoj minus, pa tako i Guardiolina visoka odbrana. Cuadrado imao odlicnu sansu, Mandzukic veoma, veoma prijatno iznenadio, Dybala i Pogba svetska klasa. Svaka cast Alegriju, mrzim ga kao psa, ali uci na greskama. Jedan od najboljih trenera na planeti iako je upropastio tim za koji sam navijao.

 

 

Sto faul, pa nije ovo kosarka pa da se namestis za kontrafaul i iznudis ga.

Ne znam ko potcenjuje Juventus (ja ih samo prezirem na deseti), al svaka im cast na grebanju i rukama i nogama u borbi za prezivljavanjem. Malo je ekipa, ako ih uopste i ima, koje se ne bi totalno raspale ovde. Slazem se da su zasluzili.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Sto faul, pa nije ovo kosarka pa da se namestis za kontrafaul i izudis ga.

Ne znam ko potcenjuje Juventus (ja ih samo prezirem na deseti), al svaka im cast na grebanju i rukama i nogama u borbi za prezivljavanjem. Malo je ekipa, ako ih uopste i ima, koje se ne bi totalno raspale ovde. Slazem se da su zasluzili.

 

 

Juventus potcenjuje onaj ko pise da su kesa od tima, ima i takvih, neces verovati... A neki im i +1 lupaju... :fantom:

Edited by IndridCold
Link to comment

Juventus igra na rezultat. Povedu 1-0 i onda zatvore mec, eventualno jos jedan gol, za svaki slucaj. Meni je to dosadno za gledanje, te retko biram njihove meceve za posmatranje. Ne sporim da imaju dobar tim, po meni bolji nego prosle sezone.

Link to comment

Ali od trenutka kad su primili drugi gol veceras- utakmica za uzivanje. 

 

Inace, nesto razmisljam veceras, mnogo gotivnih fudbalera se oprastalo od fudbala, ali mislim da cu da pustim suzu™ kad se Djidji penzionise. Fenomenalan lik.

Link to comment

Engleski fudbaleri :isuse: Chambers i Welbeck su OK, ali ovo ostalo... Ox je idiot, Walcott, Gibbs i Wilshere imaju manjak mozga.

 

O Flamsteru i Mertu da ne pricam. Nisu Englezi, ali su glupi k'o da jesu.

Link to comment

Engleski fudbaleri :isuse: Chambers i Welbeck su OK, ali ovo ostalo... Ox je idiot, Walcott, Gibbs i Wilshere imaju manjak mozga.

 

O Flamsteru i Mertu da ne pricam. Nisu Englezi, ali su glupi k'o da jesu.

A Ozil je odigrao, je8o mu je kevu?! Toliko glupih i nerezonskih pasova, pa onda ona sansa kada je trebalo sa loptom da ide pravo ka golu a ne da centrira... Ali eto, Ozil je "umetnik"... Ox jeste neartikulisan igrac, i bio je los sinoc, ali je pokazao zube na momente za razliku od vecine saigraca...

Link to comment

Ox je pokazao da je moron. Glava konstantno prema dolje, nikad prava odluka kod suta ili asistencije, napravio vise golova suparnicima ove sezone nego Arsenalu, a ofanzivac. Bellerin je 800 puta bolji igrac vec sad, ali, jebi ga, Bellerin je Spanac.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...