Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Ne razumem odakle toliki antagonizam vs. Rome? I to u duelu protiv odvratnih fasista :naughty:

Valjda se forumasi lozili na Lacio iz perioda Deki&Miha ili Toti bas svima ide na kurac, ne znam. 

 

 

Opet ponavljam, velika steta sto Salah nije bio prisebniji ili manje sebicniji u ona 2-3 navrata kada je istrcavao kontre. 0-2 deluje prilicno lako na papiru, ali Roma je pruzila najvise sto moze u ovom trenutku (pogotovu bez DDR i Dzeka u startnoj postavi, te sa Vankerom koji je juce poceo da igra ozbiljan fudbal).

 

Btw i ja se bojim nekog potapanja u Madridu.

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mene je Real razocarao. Mislim da ispadaju u 1\4 finalu, ako ne izvuku Wolfsburg ili Benficu/Zenit. Previse prostora ostavljaju pozadi, neki jaci tim ce to kskoristiti nekoliko puta.

 

Isco i Rodriguez nemaju sta da traze zajedno na terenu. I treba im zadnji vezni koji ce igrati startnu zajedno sa Modricem i Kroosom. Nepravda prema fudbalu je da ova dvojica majstora krpe rupe pozadi umesto da ih puste da diktiraju tempo. Bale im bas fali, on im je najbolji 1 na 1 igrac.

Link to comment

Mene je Real razocarao. Mislim da ispadaju u 1\4 finalu, ako ne izvuku Wolfsburg ili Benficu/Zenit. Previse prostora ostavljaju pozadi, neki jaci tim ce to kskoristiti nekoliko puta.

 

Isco i Rodriguez nemaju sta da traze zajedno na terenu. I treba im zadnji vezni koji ce igrati startnu zajedno sa Modricem i Kroosom. Nepravda prema fudbalu je da ova dvojica majstora krpe rupe pozadi umesto da ih puste da diktiraju tempo. Bale im bas fali, on im je najbolji 1 na 1 igrac.

Gledam Real sinoc i kontam kako smo™ baksuzi sto nismo™ izvukli njih.

Link to comment

bas bi se ovajdili. to eventualno mogu da kazu iz barse.

Mislim da bismo™ reprizirali 2005-06. kad je Zidane bio na terenu. Atletico je vec druga prica, oni bi nas™ urnisali bez primljenog gola.

Link to comment

Gledam Real sinoc i kontam kako smo™ baksuzi sto nismo™ izvukli njih.

Realno, unistili biste ih. Ne bi imali leka za ono kad Giroud razvuce stopere i napravi prostor Ramseyu da se ubaci.

Link to comment

ma ne to, nego sad ispada da je Real neki shklj tim, pa ga jos zele za protivnika.

Nije Real los tim nego ostavljaju previse sansi suparnicima. Mislim da su samo u Parizu djelovali kao sampionski tim.

Link to comment

Nije Real los tim nego ostavljaju previse sansi suparnicima. Mislim da su samo u Parizu djelovali kao sampionski tim.

ma da ih pozeli i Radnicki iz Nisa za protivnika.

 

koja je to nova fora s Radnickim, stalno stoji kao najproduktivnija tema na fudbalu?

Link to comment

Gledam Real sinoc i kontam kako smo™ baksuzi sto nismo™ izvukli njih.

kako ne, pogotovo kad bi arsenije krenuo visoko sa mertezakerom kog krisitina i benzema nema sanse da bi uspeli da pretrce.

i sa flaminjom da dobija duele na sredini.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...