Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Willian je bio najbolji u Čelziju za moj ukus.

Kod PSG i ja mislim da je Blanc ispod nivoa igračkog kadra. Samo ne vidim zašto primedba za Motu. Odličan igrač i uklapa se sa Veratijem. Matuidi loše igra u vezi. Na beku je bolje da igra Markinjos, nego onaj wan der, kada već nije mogao da računa na Orijea. Meni nije jasno zašto Pastore nije onaj igrač, koji bi trebalo da bude, jer je neverovatno talentovan.

Link to comment

Ma imaju izvanredan tim koji bi po imenima i znanju trebalo da bude uvek favorit i da se nosi ravnopravno sa bajernom, realom i barsom.

Sa ovom Barsom se niko ne moze ravnopravno nositi. Ni Bajern ni Real, a kamoli PSZ.

Link to comment

Sa ovom Barsom se niko ne moze ravnopravno nositi. Ni Bajern ni Real, a kamoli PSZ.

Juve se bogami nosio muski u finalu. Ancelotijev real ih je pokidao u prvom delu sezone kad su imali kompletan sastav, a Bajern je bio osakacen povredama. PSZ ima mozda i ponajbolji sastav ali ne moze ni da sanja partiju kakvu je pruzio Juventus jer je trener limitiran.

 

Zasto Pastore igra nedovoljno dobro? Zato sto je postavka igre bezvezna i covek se ne snalazi, isto kao sto Di Mariji nije odgovarao LVG pa su ga ljudi proglasavali nemacem pojma. Svaki igrac mnogo bolje izgleda kad je deo uigrane ekipe koja zna sta igra.

Link to comment

Juve se bogami nosio muski u finalu. Ancelotijev real ih je pokidao u prvom delu sezone kad su imali kompletan sastav, a Bajern je bio osakacen povredama. PSZ ima mozda i ponajbolji sastav ali ne moze ni da sanja partiju kakvu je pruzio Juventus jer je trener limitiran.

 

Zasto Pastore igra nedovoljno dobro? Zato sto je postavka igre bezvezna i covek se ne snalazi, isto kao sto Di Mariji nije odgovarao LVG pa su ga ljudi proglasavali nemacem pojma. Svaki igrac mnogo bolje izgleda kad je deo uigrane ekipe koja zna sta igra.

Ancelottijev Real je igrao protiv Barce za koju je Suarez debitirao taj dan. MSN je prakticno nepobjediv mada me jako zanima kako ce sa Bayernom sa zdravim Alabom i Robbenom te Costom ove sezone sto prakticno znaci iskljucivanje Barcinih bekova iz ofanzivnog dijela.

Link to comment

Атлетик је раставио овогодишњу Барселону на саставне дијелове. Не знам добри јесу, али непобједиви нису. Чак је и овај резултат против Селте од неки дан нереалан.

Link to comment

Verati-Mota-Matuidi su bedem sredine vec godinama u nazad, mene ne brine to vec sto Kavani greje klupu, L.Mouri koji je daleko od igraca kakvom smo se nadali. Sto se tice Maksvela on je i dalje prvi izbor, Kurzava je igrao kup utakmice i u zadnje vreme ih je Blan rotirao iako je Kurzava pokazao jos i u Monakou da je opasan levi bek.

Takodje uvodjenje Stambulija, Rabioa, u centar, pa guranje malog Augustina na krilnog napadaca, ceste promene u prvih 11 gde ADM, Lucas i Kavani bivaju precesto rotirani je nesto cime Blan moze da se igra u FRA (gde ima 20+) ali u LS tome nema mesta i upravo ta kratka klupa o kojoj Posrbica prica je ono sto ce ih skupo kostati.

Link to comment

Maksvel je sinoc bio sasvim pristojan. Kavani ne moze da igra krilo, a Ibra je i dalje bolji spic. Sa Kurzavom i Orijeom bi bili mnogo opasniji ofanzivno, ali Blan zeli sigurniju odbranu i to mu u mecevima na ispadanje nije za zameranje. Da se razvijaju u ravnopravnog rivala Bajernu i Realu - ako vec Barsi ne mogu - nesto se i ne razvijaju, ne igraju sa 100% potencijala, ali su sinoc lagano izdominirali. Ako bi na leto nekako uspeli Motu da zamene Pogbom, imali bi najbolji vezni red na svetu.

Edited by Malvo
Link to comment

Juve se bogami nosio muski u finalu. Ancelotijev real ih je pokidao u prvom delu sezone kad su imali kompletan sastav, a Bajern je bio osakacen povredama. PSZ ima mozda i ponajbolji sastav ali ne moze ni da sanja partiju kakvu je pruzio Juventus jer je trener limitiran.

 

Zasto Pastore igra nedovoljno dobro? Zato sto je postavka igre bezvezna i covek se ne snalazi, isto kao sto Di Mariji nije odgovarao LVG pa su ga ljudi proglasavali nemacem pojma. Svaki igrac mnogo bolje izgleda kad je deo uigrane ekipe koja zna sta igra.

 

Jeste, drzali su se bolje od ocekivanog. Samo sto je Barca propustila priliku da ih nasamara, a imala je takvu. Ne znam koji je tacno minut bio, al bilo je sigurno nekih pola sata do kraja kada je na 2:1 jebeni Neymar resio da sam kao duh sa peterca gadja glavom sebe u ruku (ponisten mu je gol, opravdano). Mislim da sam mu uputio milion psovki za taj jedan minut. Da je samo gurnuo loptu u mrezu kako je trebao imali bi jos pola sata za igranku u kojoj bi Signora™ primila sigurno jos koji. Pitanje bi bilo samo dokle ce da se broji. Al nije jbg :dry:

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Sta bi bilo da je bilo. Odlican je bio Juve i moze bilo koga da izbaci. Ne slazem se s vama, Barsa itekako moze da se pobedi.

Pitanje je samo ko to moze. Bayern u kompletnom sastavu i... To je to. Mozda i Arsenal izbunari neku minimalnu pobjedu u prvoj tekmi ili u revansu kad sve bude gotovo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...