Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Tu si pricao o postovanju i velikom klubu. Mene bas briga sta ti mislis o PSG-u. Meni ce biti drago ako PSG prodje. Nama je cilj LS (sande su 5%), ako do tog cilja prodjemo taj ogavni klub tim bolje.

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pomislim jutros, samo ne Juve. Naravno da su morali njih da izvuku. Ima puno vremena do prve utakmice. Videcemo u kakvoj ce formi biti oba tima krajem februara i nadam se da nece biti povreda na obe strane. Ne volim nemacko - italijanske duele kad je soker u pitanju.

Bice jebeno Bajernu,Juve igra sve bolje i bolje.

Link to comment

Poceo trash talk, to se trazi.

Arsenal ce se nadigravati, prikazati solidan fudbal a opet glatko pasti kao po obicaju.

Roma nema u dvomecu gotovo nikakve sanse, Juventus neznatno vise, osim ako Bayern ne unakaze povrede.

Zenit Benfica ce biti interesantan dvomec, blaga prednost Rusima, mislim da su ipak bolji tim trebutno.

Vukovi rutinski preko simpaticnog Genta, kao i City preko vrlo dobrog Dinama.

PSG trenutno favorit, ko zna sta ce biti do tada.

PSV je zanimljiva ekipa ali je Atletico stravicno cvrst, tesko ce gol primiti a dace 1,2.

 

via Tapatalk

Link to comment

arsenal u obe tekme ocekuje porazavanje sa ponizavanjem

roma ce namuciti kristinu i drugare

juve prolazi glat

zenit - benfika ce biti najdosadniji mecevi like, ever

gent je slucajni prolaznik

city ce na misice dalje

psg lagano, ako specijalni i dalje bude tu gde je

atletiko rutinski, psv je totalno besmislena ekipa ove godine

 

dakle, slozismo se oko genta :D

Edited by aram
Link to comment

Barca bez problema lisi Arsenal, ne moze Arsenal da postigne koliko ce golova da prime

 

Bajernu definitivno nece biti lako, a ima tu i te GER-ITA tradicije. Juve igra sve bolje... Voleo bih Juve iako mi nisu simpa jer mi je Bajern definitivno jos manje simpa..

 

Nazalost nema nade za Romu protiv Reala a nadam se i verujem u iznenadjenu Genka potiv Vukova (uvek bude nesto, hehe)

 

Ko zna nasta ce Celsi liceti posle zime ali zna se kako ce pokusati. Ako sve ide kako treba, PSG utinski pere Celski...

 

Bilo bi cool da Rusi prodju, cisto zbog Hulk-a

 

Ono ostalo me bas i ne tangira... Ali Atletiko i City bi trebali cisto zbog veceg kvaliteta...

Link to comment
  • 2 months later...

terry out vs psg veceras. znaci stopere ce nam igrati dva igraca u totalnoj nuli od forme od kojeg jedan igrac i nije igrao stopera vec godinama a drugi presedao dobar deo sezone na klupi.

Link to comment

terry out vs psg veceras. znaci stopere ce nam igrati dva igraca u totalnoj nuli od forme od kojeg jedan igrac i nije igrao stopera vec godinama a drugi presedao dobar deo sezone na klupi.

Igrali su dobro protiv mitrare

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...