Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

znaci™ ako psv dobije nemotivisani cska, junajted ce morati da dobije nemce u nemackoj?

 

najs.

U poslednje dve sezone + tekuća cska na svakoj utakmici cl prima barem 1 gol.

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

jeste vrag pogba, do relativno skoro sam mislio da je mozda ne precenjen, al makar nahajpovan.

zmaj.

Ove sezone je bio prilično slab, ali da, vrhunski igrač.

 

Gladbach... Koliko sad fale bodovi protiv Sitija. Ono se moralo dobiti :(

Link to comment

znaci™ ako psv dobije nemotivisani cska, junajted ce morati da dobije nemce u nemackoj?

 

najs.

Cska ako dobije nastavlja takmicenje u LE. E sad jesu li motivisani za to takmicenje...

Link to comment

Ništa, sad moramo da pobedimo Wolfsburg  :fantom:

 

A nekad bismo takve otresli sa sve Carrickom i Fletcherom kao stoperima...

Jos posle zreba sam napisao da me i protivnici i sve podseca na onu sezonu kad smo ispali u grupi. I tada smo u poslednjem kolu izgubili i to je bio kraj.

Vrlo lako nam se moze desiti isto sada.

Link to comment

A nekad bismo takve otresli sa sve Carrickom i Fletcherom kao stoperima...

Jos posle zreba sam napisao da me i protivnici i sve podseca na onu sezonu kad smo ispali u grupi. I tada smo u poslednjem kolu izgubili i to je bio kraj.

Vrlo lako nam se moze desiti isto sada.

 

Sa 1 Moyesom smo otresli Lever 5-0 (ili 5-1, zaboravio sam) u gostima. Sigurno mi ne pada na pamet da utakmicu sa Wolfsburgom ocekujem kao maltene da treba da pobedimo Real u Madridu. Definitivno mozemo, a da li cemo...videcemo

Edited by MancMellow
Link to comment

Sa 1 Moyesom smo otresli Lever 5-0 (ili 5-1, zaboravio sam) u gostima. Sigurno mi ne pada na pamet da utakmicu sa Wolfsburgom ocekujem kao maltene da treba da pobedimo Real u Madridu. Definitivno mozemo, a da li cemo...videcemo

Bilo je 5:0, ubivanje.

 

United je onomad dobio Dzekin i Misketov Wolfsburg 3:1 sa odbranom Fletcher, Carrick i Evra, sa Kuszczakom na golu i ubojitim napadom Welbeck-Owen (Owen dao hat-trick). I tad je u grupi bio CSKA.

Link to comment

Nije bas ni da ce Pirej biti walk in the park za vastm. Treba bese 2 razlike ili?

Dosta je i 3:2. Nema prolaza bez bar dva data gola. Zajebano do kosti. Mozda nam™ je poraz od Dinama bio najbolja opcija, da se ratosiljamo Evrope.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...