Jump to content
IGNORED

Euroleague 2015/16-dogodine u Berlinu!


Apollo Creed

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bradilko

    54

  • Timmy

    49

  • Joe D

    47

  • MiddleClass

    44

za kapitena, kao i uvek. mogao bi zeljko da pusti za dobrobit srpske reprezentacije, ima ih vec 160 osvojenih :fantom:

 

slazem se.

mada, nije slucajno to sto zoc ima 160, kao sto nije slucajno ni da kapiten ima 0.  

Link to comment

dobar f4 ce biti. ko god da pobedi, ja zadovoljan:

Loko - zato sto su hrabri 

Kutxa - zato sto su leprsavi

Fener - zbog nasih

cska - zbog kapitena, valjda ce i on nesto da osvoji u seniorskoj kosarci. u svojoj tridesetoj. mada je moguce da ce se cuvati za olimpijadu.

Link to comment

dobro, nije ni žoc bio baš drvo dok je igrao. koristan igrač, sasvim. 

 

Bas htedoh ovo da napisem, ali reko ljutice se Joe sto mu odgovaram iako mi se nije obratio  :(

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

dobro, nije ni žoc bio baš drvo dok je igrao. koristan igrač, sasvim. doduše, premlad si ti da bi se toga sećao... :fantom:  

 

ne verujem da je na to mislio, ipak je Zoc kao igrac bio prvak sveta.

Link to comment

dobro, nije ni žoc bio baš drvo dok je igrao. koristan igrač, sasvim. doduše, premlad si ti da bi se toga sećao... :fantom:  

dobro, zajebavam se na racun zlijevog posta. 

 

generalno, to su neuporedive stvari, bezveze je zaklucivati na osnovu toga ko ume ko ne ume. i uopste se prenaglasava teodosicev manjak uspeha. covek konstantno igra zavrsnice i evrolige i reprezentativnih takmicenja. ni to nije bas slucajno

Link to comment

Ma dobro, i ja se malo zajebavam jer ga nekako ne varim od prvog dana jer je lelemud i seva mu paja za sve, a zbog one trojke protiv Spanije vazi za Boga iako je to zesce preterivanje. Ono, odlican je igrac ali nije klac, daleko od npr. Djordjevica i jos nekih. Posto su mi i ostali iz CSKA mahom odvratni, voleo bih da ih Laboral naguzi.

Link to comment

Ma dobro, i ja se malo zajebavam jer ga nekako ne varim od prvog dana jer je lelemud i seva mu paja za sve, a zbog one trojke protiv Spanije vazi za Boga iako je to zesce preterivanje. Ono, odlican je igrac ali nije klac, daleko od npr. Djordjevica i jos nekih. Posto su mi i ostali iz CSKA mahom odvratni, voleo bih da ih Laboral naguzi.

 

:naughty:

Link to comment

Ma dobro, i ja se malo zajebavam jer ga nekako ne varim od prvog dana jer je lelemud i seva mu paja za sve, a zbog one trojke protiv Spanije vazi za Boga iako je to zesce preterivanje. 

 

bas nista nije uradio osim trojke protiv spanije?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...