Jump to content
IGNORED

Euroleague 2015/16-dogodine u Berlinu!


Apollo Creed

Recommended Posts

bas su sranje ove metle - nema kosarke za gledanje, sve do finala nba konferencija.

Huh? Bos-Atl i Ind-Tor deluju iznenadjujuce zanimljivo. A da ne pricamo da ce polufinala zapada da budu festa.

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bradilko

    54

  • Timmy

    49

  • Joe D

    47

  • MiddleClass

    44

Bemliga, meni zao sto ga teraju, s druge strane, sebican sam pa mi drago jer ce moci da se fokusira na reprezentaciju.

 

Ovde su mu mnogi prognozirali smenu jos u decembru, da nece proci u top16, a on zavrsio u top8, bolje nego Oly. Ne vidim da je to neki tragican rezultat za smenu, pogotovo ne sa ovakvim timom. Na dusu mu idu transferi Kuzmica i Pavlovica koji su se slabo pokazali, s druge strane doveo je i Raduljicu koji se dobro snasao. 

Link to comment

Fenerbahče je po kvalitetu iznad ostalih El timova.

 

Kad imaš Datomea i Bogdana na terenu, a Želimira na klupi sve sem trofeja je iznenađenje.

Link to comment

Koliko je Fener jak to je baš onako vidljivo na prvu...

Sad je opcija da Fener treba da odigra svoju najgoru a protivnik najbolju tekmu da bi ih jedva dobili...

Mada , nikad se ne zna gledali smo svašta..Ali ja ne vidim kako Fener ne osvaja trofej...

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

nema ko da im pridje ni bez njega. bolje za njega da igra utakmice za trofej, svakako.

 

Udoh je definitivno pokidao seriju protiv Reala, ali ako mogu da imaju dva takva igrača umesto jednog, naravno da je bolje za njih.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...