Jump to content
IGNORED

Svet je u šoku, evo zasto su naslovi postali imbecilni


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miralem

    113

  • mraki

    63

  • slepa živana

    59

  • renne

    53

 

Šokantno priznanje: "Varam trudnu suprugu, ali ne žalim, moja ljubavnica je savršena žena"

 

:isuse:

 

 

Inače, slučajnim klikom saznao sam unutar B92 sekcije ,,Super žena" postoji podsekcija ,,Sudbine". Samo sam protrčao kroz naslove, kakva riznica. Npr.

 

Njena fotografija je pre 6 meseci uzdrmala internet: Sada je pobedila rak

 

Najtužniji Božić: Njenom mužu su dali još godinu dana života

 

Ali još je bolje kada se pogledaju i podnaslovi...
 
Ispovest koja je uzdrmala žene: "Znala sam da me dečko vara, i ipak se udala za njega, evo zašto"
Sara Ruska otvorila je dušu i opisala svoj propali brak - praštala je i praštala iznova i iznova, a onda joj se desilo otkrovenje.
 
Ispovest: "Ovo je razlika između devojaka sa kojima sam izlazio i one koju ću oženiti"
Želim da vam priznam nešto: Više ne mogu da nabrojim sve žene sa kojima sam izlazio, spavao, blejao i na koje sam padao.
 
Javno je rekla da želi da se steriliše i uopšte se nije dobro provela
 
Ispovest našeg čitaoca: "Bio sam srećan čovek, a onda sam saznao surovu istinu o svom braku"
Prvi čitalac Super žene podelio je sa nama svoju životnu priču. Želeo je da ostane anoniman, a mi vam njegovu sudbinu prenosimo u celosti.
 
Stravična izdaja muža: Ispovest žene kojoj je suprug priredio najveće životno poniženje
Ivon je bila ubeđena da je njen brak dovoljno jak da bi mogao da izdrži sve oluje i nedaće. Međutim, onda je otkrila strašnu istinu.
 
Ispovest: Bila sam ljubavnica i to je promenilo moj život (na bolje)
"Biti druga žena je ne samo nemoralno već i neverovatno glupo, ali evo kako me je ta situacija naučila da budem bolja osoba..."
 
Marijina ispovest: Preturala sam po torbi svog muža i našla nešto što mi je uništilo život
Postoje i gore stvari od preljube.
 
Ivanina ispovest: Bila sam ludo zaljubljena, a onda se u sekundi sve promenilo
Uništen život, u sekundi.
 
Ispovest: Otac je oženio ljubavnicu, a njeno dete bilo je moj najveći neprijatelj
Gnev zbog napuštene majke.
 
Da li je bolje biti raspuštenica ili usedelica? Nisi više u godinama kada možeš da biraš (moj favorit!)
 
Živeli su u skladnom braku, a onda je usledio šok: Telefonski poziv je sve promenio
Prvo su se zaljubili, pa venčali, pa napravili planove...
 
Podigla je kredit i pare potrošila na operacije: Silikoni su mi više pomogli od fakulteta
Ne želim da završim fakultet, srećnija sam sa svojim silikonskim grudima.
 
Otkrila svoju intimnu priču: Mrzela sam prevare, a onda se dogodilo i meni
Oduvek sam mrzela, čak prezirala preljubnike. Tu odvratnu, lažljivu đubrad koja samo na sebe misli. To su sebičnjaci, uglavnom muškarci. Ja sam bila samo jedna obična, skromna mama iz predgrađa. Ali, dogodilo se i meni.
 
"Ugojila sam se 14 kilograma i sada sam loša u krevetu"
 
Verenik je ostavio pred svadbu jer ne želi brak, a onda se dogodilo nešto neočekivano
Stejsi Beker (38) je bila verena kada joj je dečko rekao da ipak nije spreman za brak - samo da bi tri meseca kasnije oženio drugu ženu. Umesto da očajava, ispala je carica.
 
I tako dalje, i tako dalje...još jedno 83 strane.

 

 

B92 je bio jos i dobar medij dok nisu u centru paznje skocile vesti iz te kanalizacije od rubrike nazvane "Superzena". Pa sada dnevno ima po nekoliko rubrika o horoskopu, o tome "na sta se najvise pale momci, a na sta devojke", o tome koje tri stvari voli on ili ona i tako u nedogled. 

Postali su smece kao i vecina drugih internet stranica medija, a sve zbog zarade od klikova na vest. 

Ne znam o kome to vise govori o "nama" ili njima? 

Link to comment

dobro, jos koliko decenija nameravate da se iznenadjujete & zgrazavate time sta je postao b92?

 

sto se mene tice, sve dok bude nosio to ime. a sto to bas sad pitas?

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Pogledajte kako izgleda dom jedne od članica žirija popularnog muzičkog takmičenja

 

 

 

 

And l've already got the perfect headline- "Activity Participated In by Some.

 

s14e21_137.jpg

 

 

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...