Jump to content
IGNORED

Svet je u šoku, evo zasto su naslovi postali imbecilni


Miralem

Recommended Posts

A šta je nejasno? Četiri akcije, uhapsili su dva najveća (ili među najvećima) dilera i još gomilu sitne ribe.

vidi ovoga, brani slinu na forumu ne bi li uspeo da se zaposli u nekom od onih novih "projekata".

Link to comment

e sad ovo ne razumem. procitao si vest koju je okacio debeli toni, i onda na nju dajes otprilike isti komentar kao on. gde je tu smisao?

glup si.

da pise da je bilo cetir akcije i da su uhapsena 2 bosa, bilo bi ok, ali pise da su u 4 akcije uhapsena 2 bosa.

znam da si gastos, ali nije bas toliko mala razlika da je ne primetis.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Drama U Centru: Nećete verovati koja životinja je pronađena kako LUTA usred Beograda!

 

Ne može imbecilnije. Za istu stvar u jebenom Kuriru sasvim normalan naslov

 

Neobičan Posetilac Stigao U Beograd: Srndać prošetao centrom grada!

 

 

Edited by levi
Link to comment

Drama U Centru: Nećete verovati koja životinja je pronađena kako LUTA usred Beograda!

 

Ne može imbecilnije. Za istu stvar u jebenom Kuriru sasvim normalan naslov

 

Neobičan Posetilac Stigao U Beograd: Srndać prošetao centrom grada!

:lolol:

Link to comment

Zato je dobar naslovi.net, da idioti ne dobiju taj klik za kojim toliko vape. Kurir sam častio jednim klikom čisto da vidim otkud srndać, ali ni oni još nemaju informaciju <_<

Link to comment

Zato je dobar naslovi.net, da idioti ne dobiju taj klik za kojim toliko vape. Kurir sam častio jednim klikom čisto da vidim otkud srndać, ali ni oni još nemaju informaciju <_<

 

Moj glas ide za tezu da je preplivao reku. Nije da se to nije dešavalo ranije. 

Link to comment

a mozda je pobegao iz nekog fensi restorana ciji nobl gosti vole svezu srnetinu za rucak? u kuhinji se na licu mesta ubije i mesarski obradi srndac, gde ce nobl gost svezije meso

Edited by Pontijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...