Jump to content
IGNORED

Svet je u šoku, evo zasto su naslovi postali imbecilni


Miralem

Recommended Posts

STRAVIČNO: Sa SESTROM koja mu je LJUBAVNICA, ubio i silovao roditelje, a onda...!

"a onda...!" pošto dotle očigledno nije dovoljno tralala....aj incest, aj ubistvo, aj nekroincest- al ono što je uradio posle, e to je stvarno prelilo čašu!

pa jbte... :lolol:

trenutno sam gripozna i s fibrom i plašim se da bi me otkrivanje a-ondaa dokrajčilo. al čim se malo konsolidujem otkriću  ^_^

Link to comment

Naslov:

 

 

Slučajno pronađen lek protiv RAKA?

 

a u tekstu:

 

 

Naučnici su sasvim slučajno otkrili da protein malarije može biti delotvorno oružje protiv raka i time možda neočekivano ostvarili prodor u potrazi za lekom protiv ove bolesti.

...

Naučnici se nadaju da će u naredne četiri godine početi testiranje i na ljudima.

 

 

Može biti... možda... a važno da je u naslovu pronađen lek, dno dna.

Edited by Time Crisis
Link to comment

Gledala je kako joj sin nestaje u stravičnoj eksploziji, ali pravi šok je tek sledio (VIDEO) VIDEO

Edited by pacey defender
Link to comment

Nimalo nije dosadno na "Farmi" gde farmeri sada manje igraju na kartu tuča i svađa, a sve više im je adut za gledanost golotinja. Jasmina Medenica je zaboravila da su od nedavno kamere upaljene i u kupatilu - pogledajte OVDE kako ona zapira vaginu (18+ snimak). Da ne izgubi u trci golotinje, pobrinula se i Tamara Đurić koja pred svim farmerima izvela predstavu "Bezobrazno kupanje u buretu" (pogledajte kako joj ispadaju grudi na sve strane na OVOM linku). A, Jelena Krunić je nakon izlaska iz Farme sve iznenadila promenom - pogledajte OVDE kako ona izgleda potpuno drugačije.

 
Izgleda da su učesnici "Parova" dobrano izgubili kompas za lepo ponašanje u poslednje vreme - izbila je opšta tuča, PROGRAM JE PREKINUT, a na OVOM linku možete da pogledate taj snimak kada je Slađa brutalno prebila Jelenu. Ružica Veljković je u žestokoj svađi sa Vesnom Rivas koja ide tako daleko da kaže kako će ubiti sopstvenog sina ako se ispostavi da je spavao sa pevačicom (više o njihovim svađama čitajte na OVOM linku). Brendon je pokazao da ima čudne sklonosti kada je "silovao" plišanu igračku (pogledajte taj bizaran snimak na ovom linku). Slađa je postala najveća svađalica - pročitajte OVDE kako se "zakačila" sa Avom Karabatić. A, ni Ava nije cveće - pročitajte na OVOM linku kako je otkrila tajnu Mace Diskrecije i šta je rekla posle reči: "Sad ćete čuti ko je Maca!"
 
Pročitajte i:
 
ISPLIVAO VIDEO: Kristijan SKINUO GAĆE Jeleni, Rade je POLJUBIO u VAGINU! (18+ VIDEO)
BEZ ODGOVORA: Cecina ćerka OBJAVILA sliku, a PITANJU U KOMENTARU će vas IZNENADITI!
STRAVIČNA ISPOVEST: Zbog Stanije i njene majke UNIŠTEN NAM JE ŽIVOT!
BEZ DLAKE NA JEZIKU: Šešelj ISKRENO o izgedu "silikonke" Tamare Đurić!
Predstavlja se kao BALERINA, a evo čime se STVARNO BAVI Jelena sa "Farme"! (VIDEO)
ŠOKANTNO PRIZNANJE RUŽICE VELJKOVIĆ: Htela sam da UBIJEM dečka!
ISPOVEST Jelene Karleuše: Mene su u životu svi za*ebali!
Link to comment

 

Nimalo nije dosadno na "Farmi" gde farmeri sada manje igraju na kartu tuča i svađa, a sve više im je adut za gledanost golotinja. Jasmina Medenica je zaboravila da su od nedavno kamere upaljene i u kupatilu - pogledajte OVDE kako ona zapira vaginu (18+ snimak)

 

 

druže ne rade ti linkovi a moj drug bi da pogleda to

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...