Jump to content
IGNORED

Лига Европе 2015/16


Cane Vukic Prebranac

  

31 members have voted

  1. 1. У групе Лиге Европе пласираће се

    • Црвена звезда
      2
    • Чукарички
      2
    • Војводина
      4
    • Партизан
      11
    • Нико
      12


Recommended Posts

jbte 5 minuta mi treba da smirim klinca. on ne prati fudbal, ali valjda je video na kraju navijace dortmunda da placu. ja vidim pune mu oci suza ... sta ti je> sta ti je?  ... zasto ovi zuti placu?   idi dete u klinac ...  ne ume ni da se poraduje kad treba.

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    192

  • Weenie Pooh

    159

  • radisa

    86

  • Pokojni Ruxin

    72

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buahahhaaha....ja bih se rokno da sam ti, realno...

Samo se ti rokaj...onako strucno.

 

 

Evo penala u Sevilji.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

jbte 5 minuta mi treba da smirim klinca. on ne prati fudbal, ali valjda je video na kraju navijace dortmunda da placu. ja vidim pune mu oci suza ... sta ti je> sta ti je?  ... zasto ovi zuti placu?   idi dete u klinac ...  ne ume ni da se poraduje kad treba.

:ziga:

Link to comment

jbte 5 minuta mi treba da smirim klinca. on ne prati fudbal, ali valjda je video na kraju navijace dortmunda da placu. ja vidim pune mu oci suza ... sta ti je> sta ti je? ... zasto ovi zuti placu? idi dete u klinac ... ne ume ni da se poraduje kad treba.

:lolol:
Link to comment

Elem, dobar meč u Liverpoolu. Čestitke Liverpoolu, više su se borili, manje su znali. Neverovatna su dva gola postigli, prvi je kiks igrača koji je ušao na korneru, Gintera, onda su sakrili loptu Liverpoolu, da bi primili gol iz prvog ulaska u 16, nakon što špicu lopta odbija između nogu i u polupanici daje loptu heroju meča koji u gužvi pogađa svog štopera.

 

Izbacili su dva kvalitetnija sastava od sebe u poslednje dve runde. Man Utd su rasturili, Dortmund prošli na nadahnuće.

 

EL je na Villarrealu da izgubi.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

jbte 5 minuta mi treba da smirim klinca. on ne prati fudbal, ali valjda je video na kraju navijace dortmunda da placu. ja vidim pune mu oci suza ... sta ti je> sta ti je? ... zasto ovi zuti placu? idi dete u klinac ... ne ume ni da se poraduje kad treba.

udari mu jednu vaspitnu da ima za sta da place i da pamti kada je Deki Lovren doneo pobedu u 94. minutu

Link to comment

Izbacili su dva kvalitetnija sastava od sebe u poslednje dve runde. Man Utd su rasturili, Dortmund prošli na nadahnuće.

Vidim da nisi mnogo gledao Man Utd ove sezone.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...