Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Andrija Mladenović, onaj DSS-ovski gmaz vam se nešto pita? Au jbt :(

Sad je valjda sns-ovski gmaz. Cini mi se da se i ranije pitao. Pamtim ga kako sedi pored Vujosevica na nekoj skupstini.
Link to comment

Pamtim ga kako sedi pored Vujosevica na nekoj skupstini.

 

Ja ga pamtim po DSS konferencijama za štampu jer je bio portparol, pa će mi ostati dss gmaz dok je živ. 

Link to comment

Silobad :0.6:

Sta je smesno ? Dovoljno je pogledati fotografiju, i videti da covek ima facu koja govori da  ima ozbiljan plan za povrtak kluba na staze stare slave...  :fantom:

 

Skupstina-KK-Partizan.jpg

edit:clanstvo i atmosfera na skupstini   :isuse:

 

11960119_10154153569236686_5716473550655

11890940_10154153569321686_9022209497470

 

 

Edited by Geo
Link to comment

jbt, dule se osusio, noge ko slani stapici :(

inace, najebasmo ako nam je ovo stalni sastav skupstine, tj. ako ova ekipa treba da nas vadi iz bule, opasno ulivaju poverenje :(

Link to comment

inace, najebasmo ako nam je ovo stalni sastav skupstine, tj. ako ova ekipa treba da nas vadi iz bule, opasno ulivaju poverenje :(

 

Najebasmo opasno, bas opasno, svi zevaju nesto i drndaju telefone, kapiram da igraju Kendi-Kras Sagu.

 

Pritom vidim da sedi tu Dule, on ne bi trebalo da je clan skupstine, dalje ova riba sa naocarima je ona PRovica, takodje ne-clan skupstine, Gasic takodje, sedi i Bucan, dozivotni sekretar u KKu, takodje ne-clan skupstine.

Ne znam ko su clanovi skupstine uopste? Je l ono Grba? Stragi?

 

edit: Jesu ono Cubrilo i Koprivica pozadi?

Edited by goofs
Link to comment

 

 

edit: Jesu ono Cubrilo i Koprivica pozadi?

 

Jesu. I Stragi pozadi. Grba nije kolko znam..

 

A kao da je prethodna skupstina koju su sazvali PSD & Dule bila drugacija. Kako su vodili klub, ista slika i kad ostaju i kad odlaze..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...