Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pojedini koji se predstavljaju kao vođe nečega su  apelovali da se ne dovode babe i klinci nego samo ozbiljni, da se ne pravi cirkus. ne znam koliko su uzeti u obzir

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najjace je spominjanje NIS-a :D

Razumem Timmyjev post gde ni on vise ne zna sta da kaze, ja se osecam manje-vise slicno. Nisam za Duleta, a jos manje sam da on plati za sve i postane zrtveno jagnje i to u korist onih koji su gori od njega

Edited by Giggsy
Link to comment

Nema veze, imate vasu strukturu oa uzivajte.

Ima veze. Napisao si da Zvezdin budzet i struktura istog moze da se vidi, a sad kao nema veze. Treba da nam pomognes da se suocimo sa netransparentnim poslovanjem lopovske uprave :cry: Da vidimo da moze i drugacije u Srbiji.

Kakav god da je budzet i kakva god da je struktura, Zvezda i Partizan su drzavni klubovi koji direktno zavise od drzave. Koliko god da je nesposoban Danilovic i koliko god da je sposoban Covic, to je nesto sto se moze preko noci ponistiti tako sto ce drzava da odvrne, ili zavrne slavinu. Taj sistem nije dobar i treba ga menjati, ali dok je na snazi besmisleno je pricati o sposobnoj upravi koja budzet puni lojaliti karticama i promotivnim akcijama mts-a.

Link to comment

@uskebasi

 

Ma u pravu si, zato bih i voleo da vam ostanu obojica. PSD ce da sedi u kafani, Dule da ratuje po medijima, a Vucic ce da vam bude jedini krivac i mirna Backa. Ne daj Boze da uprava proba da prikupi bilo sta sem onoga sto da drzava. Nisam neki insajder, ali imam informacije o tome ko sta i kako radi, kao i sta se sve radi da se novac  prikupi. I meni se to mnogo vise svijda od sedenja u kafani. Al to sam samo ja...

Edited by teacher
Link to comment

mmm da, ovi nasi iz Partizana bi da spremaju prase na raznju dok pametne komsije spremaju riblju corbu po oprobanom receptu:

 

- zagrabis jednu kofu vode savske i jos jednu kofu vode dunavske

- cetiri vrste ribe sveze ulovljene

- deset glavica crnog luka iz IDEA-e

- petkrupnijihsargarepa iz Rode

- ljutatucana paprika iz Tempa

- beli luk iz Kine

 

sve to turis u kazance i podlozis vatru i pustis da se krcka jedno dva sata, onda sve to bacis u Savu kod onog kioska i nabijes prase na razanj

Link to comment

predobra je ova partizanska borba protiv vucica. to sto im je predsednik kluba godinama bio najblizi poslovni partner velikih ratnih profitera, mandica, i sto je bio jedan od finansijera srpske radikalne stranke, to je valjda u skladu sa tom borbom protiv vucica.

 

inace, +1 za kojotov poust. stvarno je neverovatno da cak i u ovolikom gradu ima 1500 budala spremnih da mitinguju za vujosevica.

 

+1, paralelna stvarnost.

Link to comment

mmm da, ovi nasi iz Partizana bi da spremaju prase na raznju dok pametne komsije spremaju riblju corbu po oprobanom receptu:

 

- zagrabis jednu kofu vode savske i jos jednu kofu vode dunavske

- cetiri vrste ribe sveze ulovljene

- deset glavica crnog luka iz IDEA-e

- petkrupnijihsargarepa iz Rode

- ljutatucana paprika iz Tempa

- beli luk iz Kine

 

sve to turis u kazance i podlozis vatru i pustis da se krcka jedno dva sata, onda sve to bacis u Savu kod onog kioska i nabijes prase na razanj

A meni se bas jede riblja corba  :cry:

Link to comment

Nisam neki insajder, ali imam informacije o tome ko sta i kako radi, kao i sta se sve radi da se novac prikupi. I meni se to mnogo vise svijda od sedenja u kafani. Al to sam samo ja...

Pa napisi nesto o tome. Ko sta i kako radi i kako se novac prikupi, pa da diskutujemo o tome da li bi tako moglo i u Partizanu da se radi ako se promeni uprava.
Link to comment

Ma opušteno, čovek je kao uleteo u nekom pomirljivom tonu da nam kaže kako to oni rade sve po ps-u, sve činjenično naravno. Kad su se javili ljudi i rekli mu da te činjenice možda i ne postoje onda je završio sa boli me kurac, mi smo šampioni, idem da gledam evroligu

Link to comment

@uskebasi

 

Ma u pravu si, zato bih i voleo da vam ostanu obojica. PSD ce da sedi u kafani, Dule da ratuje po medijima, a Vucic ce da vam bude jedini krivac i mirna Backa. Ne daj Boze da uprava proba da prikupi bilo sta sem onoga sto da drzava. Nisam neki insajder, ali imam informacije o tome ko sta i kako radi, kao i sta se sve radi da se novac prikupi. I meni se to mnogo vise svijda od sedenja u kafani. Al to sam samo ja...

I koja je struktura zvezdinog bidzeta
Link to comment

@uskebasi

 

... a Vucic ce da vam bude jedini krivac i mirna Backa. Ne daj Boze da uprava proba da prikupi bilo sta sem onoga sto da drzava. Nisam neki insajder, ali imam informacije o tome ko sta i kako radi, kao i sta se sve radi da se novac  prikupi. I meni se to mnogo vise svijda od sedenja u kafani. Al to sam samo ja...

neće

pudlicu si zaboravio  :naughty:  

Link to comment

'ajd' bar podeli te informacije o tome ko sta i kako radi

 

ovo šta se sve radi da se novac prikupi možeš kasnije

 

hint: preskoči sve klubove osim KKP-a  ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...