Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ajd mi samo reci od kog člana uprave KKP bi očekivao da se angažuje oko takve sveobuhvatne muljačine kao što je ovaj petogodišnji zvezdin plan ? Možda Šilobad ili Andreja Mladenović ?

ti si ocigledno nesto lose razumeo, niko ne treba da se angazuje u KK Partizan sa takvom idejom, mi prosto necemo da navijamo za neki levi klub koga krste KK Partizan Beograd

samo kazem da uzimanje KK Partizan na zub zbog politike (i licnih Vucicevih afiniteta) a ocigledno zmurenje ne razne mahinacije u fudbalskim blizancima i KK CZ logicno proizvode kukumavcenje 

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

ti si ocigledno nesto lose razumeo, niko ne treba da se angazuje u KK Partizan sa takvom idejom, mi prosto necemo da navijamo za neki levi klub koga krste KK Partizan Beograd

samo kazem da uzimanje KK Partizan na zub zbog politike (i licnih Vucicevih afiniteta) a ocigledno zmurenje ne razne mahinacije u fudbalskim blizancima i KK CZ logicno proizvode kukumavcenje 

 

sorry, ja sam te razumeo da misliš da bi država trebalo da uradi sa dugovanjima KKP ono što je KKCZ uradila.

a što se tiče bolda, nadam se da nećemo , ali 'ajd u pivo da hoćemo u roku od odmah. u hipotetićkoj situaciji, ja bih uvek glasao da se preselimo u niži rang takmičenja nego da se ugasi partizan i napravi partizan BG. ali ako bi se stvarno to i desilo, uz isti grb i sve ostalo, vrlo brzo bih počeo da pratim taj novi kkpbgtelekom. jebiga, ali tako je. ubeđen sam da bi tako i 99,99 % drugih navijača.

 

edit: još ako bi taj kkpbgtelekom ponižavao kkczbgtelekom onda bih tek navijao :D

 

edit 2 : kkczbgtelekom više ne postoji :(

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Naravno da će svi da navijaju. Tako sam i ja prdeo po forumu da je moj klub zamrznut pa sam onda video da je i Mirko Pavlović oišo da se slika u KCCZBGTKMDV.

 

Onda sam kao i Radovan III prešao na drugu stranu.

Link to comment

sorry, ja sam te razumeo da misliš da bi država trebalo da uradi sa dugovanjima KKP ono što je KKCZ uradila.

a što se tiče bolda, nadam se da nećemo , ali 'ajd u pivo da hoćemo u roku od odmah. u hipotetićkoj situaciji, ja bih uvek glasao da se preselimo u niži rang takmičenja nego da se ugasi partizan i napravi partizan BG. ali ako bi se stvarno to i desilo, uz isti grb i sve ostalo, vrlo brzo bih počeo da pratim taj novi kkpbgtelekom. jebiga, ali tako je. ubeđen sam da bi tako i 99,99 % drugih navijača.

 

edit: još ako bi taj kkpbgtelekom ponižavao kkczbgtelekom onda bih tek navijao :D

 

edit 2 : kkczbgtelekom više ne postoji :(

Mislim da ne bi tako brzo vecina navijaca presla na "KK Partizan Beograd" ... posebno ako najure Vujosevica, sa njim na celu tog novog kluba bi se to desilo mnogo brze posto trenutno Vujosevic jeste KK Partizan (nazalost)

Navijaci Zvezde su to uradili tako brzo zato sto im je bilo muka dominacije KKP zadnjih 15 godina ... tako da im je trebalo par sekundi da zaborave moralisanje po Vujosevicu i pocnu da navijaju za Covica

Link to comment
 

Zvezdun budzet mozes da vidis i strukturu takodje.

Gde moze da se vidi?

 

Prodaja ulaznica, akcije sa mtsom, sada projekat lojaliti kartice kojimoze da bude veoma intresantan itd.

Ovo je ok samo ako verujes Covicu da je Telekom od Zvezde zaradio 22 miliona evra putem tih kartica (ili tako neku sumanutu cifru). Inace takve slicne promotivne akcije je i Partizan imao, mislim bas sa mts-om, ali niko na to nije obracao paznju, jer je beznacajno i valjda je pokriveno sponzorskim ugovorom (nije da klub ima neki % od prodaje tih kartica).

Posto vidim da se razumes u budzet i strukturu istog, mogao bi da napises koliko je Zvezda zaradila od akcija sa mts-om i lojaliti kartica, pa da vidimo da li bi jednako efikasni bili da su sedeli u kafani i blejali sa drustvom.

 

Covic jeste glavni, ali to i treba da radi predesdnik kluba - da rukovodi, a operativci da rade.

Da, da, Covic samo rukovodi, a Mirko Pavlovic i Nesa Ilic se nesto pitaju i nesto rade :lolol:

Link to comment

Mislim da ne bi tako brzo vecina navijaca presla na "KK Partizan Beograd" ... posebno ako najure Vujosevica, sa njim na celu tog novog kluba bi se to desilo mnogo brze posto trenutno Vujosevic jeste KK Partizan (nazalost)

Navijaci Zvezde su to uradili tako brzo zato sto im je bilo muka dominacije KKP zadnjih 15 godina ... tako da im je trebalo par sekundi da zaborave moralisanje po Vujosevicu i pocnu da navijaju za Covica

 

Ako ostavimo po strani i Čovića i Vujoševića, ovo sa menjanjem imena sufiskima, a da klub ostane isti je davno provaljen koncept i nije neka prevelika drama. Fiorentina je to sprovela u fudbalu 2003. 

Link to comment

Ako ostavimo po strani i Čovića i Vujoševića, ovo sa menjanjem imena sufiskima, a da klub ostane isti je davno provaljen koncept i nije neka prevelika drama. Fiorentina je to sprovela u fudbalu 2003. 

Cisto sumnjam da je Fiorentina izvela nesto slicno kao FMP i KK CZ

Link to comment

Zato sam i u prvoj rečenici posta napisao 

 

 

 

Ako ostavimo po strani i Čovića i Vujoševića,

 

Fiorentina je osnovala novi klub koji je krenuo od beton lige. 

Link to comment

Zato sam i u prvoj rečenici posta napisao 

 

 

Fiorentina je osnovala novi klub koji je krenuo od beton lige. 

moguce da mi previse insistiramo na nekom "kontinuitetu" ili sta vec ... najbitnije je da prihvate navijaci, a posto su navijaci KKCZ to prihvatili ... onda ok

naravno to nama ne oduzima pravo da seremo o tome

Link to comment

1 i 4

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Ako je tako, to onda govori o Dulovoj nemoći, uprkos impozantnom broju učesnika cenjenog skuuuupa. Nema šanse da ga u klubu održe "da volim crno bele" familije koje ne propuštaju utakmice protiv Širokog brijega.

 

Što takođe govori o prestrojavanju vazda principijelnih najvernijih™. Sa Vučelom i Zečevićem do novih pobeda.

Link to comment

Najverniji su se davno prestrojili ali su bili i oni danas. Nisu pozivali ljude da dođu, nisu organizovali ništa ali se solidan broj njih pojavio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...