Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

predobra je ova partizanska borba protiv vucica. to sto im je predsednik kluba godinama bio najblizi poslovni partner velikih ratnih profitera, mandica, i sto je bio jedan od finansijera srpske radikalne stranke, to je valjda u skladu sa tom borbom protiv vucica.

 

inace, +1 za kojotov poust. stvarno je neverovatno da cak i u ovolikom gradu ima 1500 budala spremnih da mitinguju za vujosevica.

Link to comment

 

 

On stvarno svoj posao pokušava da radi na samopregoran način, maksimalno se angažujući, do opasne iscrpljenosti, a zahteva i od ljudi oko sebe da tako rade svoj posao. Od nerealnog prave realno i od nemogućeg moguće, što je meni dobro poznato jer sličan posao radim u Partizanu - rekao je Vujošević u intervjuu agenciji Beta.

 

Tako je govorio Dulou, najveci opozicionar  :lolol: .

Link to comment

@uskebasi

 

Znaci Dulo je vrhunski trener koji je sa sicom pravio vrhunske rezultate, a Radonjic je dunster jer mu je Covic preko Vucica obezbedio milione i kamione...zato je valjda Bane Djekic imao 150k ugovor, a Roberts, Dzerels, Bejbi Sek i ekipa su igrali za casove ljubavi. Dobro...

 

Zvezdun budzet mozes da vidis i strukturu takodje. Prethodnih godina su oba kluba dobijala slicne pare iz drzavnih firmi, a taj milionski sa NISom Zvezda nema ni u sali. Te price kako sponzori neceda daju pare jer Vucic ne da su vrhunski smesne. Eto ti tog Telenora i kako je veliki sponzor oteran. Dule bi da mu daju pare al da ne kontrolisu gde i kako ide. Il to mozda zbog Vucica...

 

Zvezdu sam samo pomenuo iz perspektive toga da se rukovodjenje klubom ne svodi na blejanje sa drustvom u kafani, nego da radis sve sto mozes. Prodaja ulaznica, akcije sa mtsom, sada projekat lojaliti kartice kojimoze da bude veoma intresantan itd. Covic jeste glavni, ali to i treba da radi predesdnik kluba - da rukovodi, a operativci da rade. 

 

Al posto vidim da ne zelis diskusiju bez navijackih naocara, ja se odjavljujem. Kazes da zelis da odu, a sve sto  pises je upravo suprotno. Zelim vam da vam ostanu. Zasluzujete ih. Uzdravlje...

Link to comment

na stranu sto je "daj vucicu pare" jedini finansijski plan partizana poslednjih par godina, ali je borba protiv ulaska u upravu opozicionarsko delovanje.

To nisu Vuciceve pare i dok se god "polubratu" (mogo manje uspesnom) resavaju seme za drzavne pare (+ legalizuju ko zna kakve muljavine i fuzije) apsolutno je legitimno to zahtevati.

Ne znam samo sto vam je cudno sto biramo manje zlo, Vujosevic ipak nije ni kriminalac ni lopov vec polu-ludi zaludjenik za kosarku ... zar je toliko neverovatno da biramo jednog takvog coveka a ne nekog Covicevog blizanca ?

Plus je Vujosevic garancija da nikakvo govedo od politicara na mestu predsednika kluba nece moci da se mesa u kosarku (kao sto kod vas tu moc ima Covic).

Link to comment

 

Plus je Vujosevic garancija da nikakvo govedo od politicara na mestu predsednika kluba nece moci da se mesa u kosarku (kao sto kod vas tu moc ima Covic).

pa eto, ne mesaju vam se. snalazite se kako znate i umete bez njih, i tako je najpostenije. ne znam samo cemu onda onolika kuknjava sto drzava ne spasava.

Link to comment

predobra je ova partizanska borba protiv vucica. to sto im je predsednik kluba godinama bio najblizi poslovni partner velikih ratnih profitera, mandica, i sto je bio jedan od finansijera srpske radikalne stranke, to je valjda u skladu sa tom borbom protiv vucica.

 

 

+1. a pri tome od tih 1500 bar 90% će ići da gleda FKP protiv Bate i neće im ič smetati naprednjačka uprava. Da ne pričam da se njih nula bunilo prošle godine kada je FKP uplatio 200K KK-u, a isto bi tako protestvovali i da je FKP ove godine dao pare.

 

edit: hoću reći, OK je praviti miting podrške Duletu, ali je pokvareno to predstavljati kao neki antiSNS front.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

@uskebasi

 

Znaci Dulo je vrhunski trener koji je sa sicom pravio vrhunske rezultate, a Radonjic je dunster jer mu je Covic preko Vucica obezbedio milione i kamione...zato je valjda Bane Djekic imao 150k ugovor, a Roberts, Dzerels, Bejbi Sek i ekipa su igrali za casove ljubavi. Dobro...

 

Zvezdun budzet mozes da vidis i strukturu takodje. Prethodnih godina su oba kluba dobijala slicne pare iz drzavnih firmi, a taj milionski sa NISom Zvezda nema ni u sali. Te price kako sponzori neceda daju pare jer Vucic ne da su vrhunski smesne. Eto ti tog Telenora i kako je veliki sponzor oteran. Dule bi da mu daju pare al da ne kontrolisu gde i kako ide. Il to mozda zbog Vucica...

 

Zvezdu sam samo pomenuo iz perspektive toga da se rukovodjenje klubom ne svodi na blejanje sa drustvom u kafani, nego da radis sve sto mozes. Prodaja ulaznica, akcije sa mtsom, sada projekat lojaliti kartice kojimoze da bude veoma intresantan itd. Covic jeste glavni, ali to i treba da radi predesdnik kluba - da rukovodi, a operativci da rade. 

 

Al posto vidim da ne zelis diskusiju bez navijackih naocara, ja se odjavljujem. Kazes da zelis da odu, a sve sto  pises je upravo suprotno. Zelim vam da vam ostanu. Zasluzujete ih. Uzdravlje...

Pred kraj sezone je vas najveci insajder ovde spominjao da je frka sa lovom i odjednom u junu stize donacija Aerodroma Beograd od 4 500 000 dinara...

 

Pritom imali ste donaciju od neke cerka firme EPS od 30 000 000 dinara u toku 2014

Link to comment

Jedna opservacija onako u prolazu,sa jedne strane slusajuci Duletove izjave u kakvim uslovima raddi,kako se para nema,koliko je to Sizifovski posao i kako sve to urnise njegovo zdravlje a sa druge strane opet grcevito drzanje za tu i takvu funkciju trenera KKP i sta gos ide sa njom,nekako mi to sve deluje onako kontradiktorno,samo ka'em

Link to comment

pa eto, ne mesaju vam se. snalazite se kako znate i umete bez njih, i tako je najpostenije. ne znam samo cemu onda onolika kuknjava sto drzava ne spasava.

... ali postoji moralna osnova da KK Partizan kukumavci .. mislim, pogledaj FK CZ i njihova dugovanja za porez a sta je uradjeno sa mnogo manjim dugovima KK Partizan, dok god se rade takve stvari sa drzavnim parama jedni imaju apsolutno pravo da zahtevaju isti odnos

Link to comment

@adasevicu

Gde mogu da se vide svi ti ugovori o kojima tako precizno pricas?

 

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

... ali postoji moralna osnova da KK Partizan kukumavci .. mislim, pogledaj FK CZ i njihova dugovanja za porez a sta je uradjeno sa mnogo manjim dugovima KK Partizan, dok god se rade takve stvari sa drzavnim parama jedni imaju apsolutno pravo da zahtevaju isti odnos

 

ajd mi samo reci od kog člana uprave KKP bi očekivao da se angažuje oko takve sveobuhvatne muljačine kao što je ovaj petogodišnji zvezdin plan ? Možda Šilobad ili Andreja Mladenović ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...