Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Aj sve al ovi sto drobe i drzavnim parama, cisto ovako narodski pitano : koliko vas bi svoj kapital i kapital privatnog preduzeca dalo PSD da ga uveca?

 

Neki klub je dosad to radio/uvecavao poklonjene pare? Treba zabraniti drzvavna sponzorstva (vecinski/manjinski paket) svim klubovima,a unapred definisati neku simbolicnu sumu koja ce klubovima biti isplacivana u slucaju nekog uspeha na medjunarodnoj sceni.

 

Umesto klasicnog - godisnjeg - milionskog -  punjenja dzepova ljudi sumnjivih biografija,bolje pokusati srediti stanje u zdravstvu npr.

Edited by jovanovic
Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema ako. Evo ti danas 1500 ljudi na skupu, više u Pioniru iz Beograda teško da ima. 

 

1500 Dulovih botova i žrtava gtr-ovskih budalaština jeste mnnogo, i jedan je mnogo, ali na ukupnu populaciju partizanovaca u bg, to je zanemarljivo

 

Samo su ovih 1.500 zaludni i glasni, to je pogubna kombinacija

Edited by levi
Link to comment

Pojma vi nemate realno. Od ljudi koji su tu u Pioniru na skoro svakoj utakmici bez obzira na protivnika ogromna većina je došla.

 

pa ok, zaludna i glasna manjina

 

Hoću da kažem da podrška jednom takvom liku nikome ne služi na čast. Ako je tačno da ima ogromnu podršku, šta ja tu mogu. Takvo je društvo

Link to comment

To je vec cista teorija. U praksi je mnogo naseg novca dato Covicu da sa njim nesto uradi, pa je taj novac misteriozno promenio i namenu i vlasnika. Pa uprkos tome ima onih koji pozivaju nesposobne da se ugledaju na njega sposobnog. Svakako znam da bih vise voleo da mi potpresednik bilo cega bude PSD, nego Covic.

 

Ajd da cisto batalimo moralisanje na foru ko je , koliko i sta ukrao, cisto rasprave radi. To ko je najveci lopov u ovoj zemlji je totalno izlisna prica.

Dakle ti licno imas interes kao NIS,Telenor, xyz firma, da ulozis u firmu/tim/rudnik ,i od tog svog kapitala dobijes reklamu/imidz ili uvecanje tog pomenutog kapitala. Ti ces te pare dati PSD? Mozes reci da ih dajes KKP ali cinjenica je da ce se tvoj kapital vezivati i za lik i pojavu PSD ( pored recimo Duleta i rezultate time)

 

@ jovanovic Ako se tako pristupi, onda ce kosarka ostati bez ikakvih para i necemo gledati ni E od EL. To dal drzava daje pare kroz budzet ili kroz drzavna preduzeca ( lol ) je najobicnija farsa, sem glavnih sponzora koji bi dobili recimo da se KKP i KKCZ zovu KK Telenor  i KK SBB, niko ne bi imao neki specijalni interes da da ni dinara. Iz perspektive drzave ( ma kakva ona bila, sami smo je takvom napravili ) nema rezona da sipaju pare u klub u kome nemaju neki nacin da uticu na vodjenje, to je apsurdno pomisliti.

Link to comment

pa ok, zaludna i glasna manjina

 

Hoću da kažem da podrška jednom takvom liku nikome ne služi na čast. Ako je tačno da ima ogromnu podršku, šta ja tu mogu. Takvo je društvo

Pa kako manjina?

Link to comment

Nisam mogao pretpostaviti da ću biti blizu odluke da prestanem da pratim voljeni klub. Ali teško mi da pronađem smisao..

 

Treba da kao biram između dve strane sa istim nivoom ološa u svojim redovima. Navijači su se opredelili. Vidim na društvenim mrežama neki drugari koji i nisu fanovi trenera pozivaju na skup i kače slike sa istog.

 

Muka mi je vise od svega :(

Link to comment

Idealno bi bilo da se sve raspusti, zapocne se nova prica bez sadasnjeg rukovodstva, bez partija i politicara..ali od toga nema nista.

 

Meni je SNS i sva bagra koja se skuplja oko njih mnogo veca smetnja od Vujosevica i njegovog ponasanja. 

 

Ne zelim Vuciceve satrape u klubu koji volim, ne zelim da se sa tribine vijori zastava "Vucicu/Vazura/Gasicu/Babicu Legendo"..ne zelim da ljudi koji vole Partizan pocnu da se ponasaju kao neki koji podrzavaju jedan drugi klub, da zaborave kako im se klub zove, kroz sta se sve lepo i ruzno prolazilo..i sve to jer ne moze da se izdrzi par sezona bez trofeja. 

 

Bice bolje.

Link to comment

Ajd da cisto batalimo moralisanje na foru ko je , koliko i sta ukrao, cisto rasprave radi. To ko je najveci lopov u ovoj zemlji je totalno izlisna prica.

Dakle ti licno imas interes kao NIS,Telenor, xyz firma, da ulozis u firmu/tim/rudnik ,i od tog svog kapitala dobijes reklamu/imidz ili uvecanje tog pomenutog kapitala. Ti ces te pare dati PSD? Mozes reci da ih dajes KKP ali cinjenica je da ce se tvoj kapital vezivati i za lik i pojavu PSD ( pored recimo Duleta i rezultate time)

Prvo treba da razjasnimo da li uopste postoji interes firmi poput NIS-a, Telenora i ostalih da sponzorisu kosarkaske klubove u Srbiji. A tek onda ta firma treba odluci uz koji lik ce vezati svoj kapital. Mislim da u toj prici Covic nikako ne moze da bude ispred PSD-a, jer za PSD-a uz mnostvo negativnih ima nekih pozitivnih asocijacija, dok za Covicev lik ima malo toga pozitivnog, a ono negativno sto se za njega vezuje ide od sumnjivih privatizacija, preko pronevere ogromnih drzavnih fondova za Kosovo, pa sve do ubistva premijera.

Jbg, tvoju pricu cini besmislenom to kad neka firma odluci da joj je interes da veze svoj kapital uz lik Covica.

Link to comment

Ja sam razumeo da kaze da je to brojka ljudi koji su redovni u pioniru nevezano za lige koje kkp igra, a da zive u bgu.

 

Upravo to kao što sam i napisao. Sad ko hoće da čita može, ko neće jbg. Može BG da ima i pet miliona ljudi i milion deklarativnih navijača Partizana, brojke sa stadiona i hale su one reprezentativne. Za stadion i mogu da razumem da dosta ljudi neće da ide ali na košarku svi idu.

Link to comment

Posebno ako se uzme u obzir da su ovo pretezno ljudi koji godinama kupuju pretplatne karte (ne kao najverniji™ ), onda ovaj broj prisutnih itekako ima neku tezinu! 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...