Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Realno, ti shvatas da Vujosevica tvoj scenario ni najmanje ne zanima i da se to nece desiti dok god je on u klubu?

Zato mu treba javno ponuditi, pa nek se covek izjasni ...

 

p.s. Mastam o nekam ozbiljnom predsedniku koji ce imati neki relan program (kakav takav obezbedjen budzet)

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije to problem, problem je sto se ta podrska drzave nije iskoristila da se obezbede neki realni izvori prihoda koji bi omogucili funkcionisanje kluba i bez drzave kao jedinog izvora prihoda.

 

Klub je funkcionisao 15 godina u kojima su osvajani trofeji i u domacem i u regionalnom takmicenju, a u Evropi se stiglo i do F4. Ti sad upravu i trenera koji su u tih 15 godina ostvarili odlicne rezulate nazivas nesposobni i kao primer sposobnog coveka (je l' bese strucni termin "ekscentricni rukovodilac") navodis Covica. Pri tom Covic nije prekinuo dominaciju Partizana strpljivo gradeci tim, uvecavajuci budzet iz realnih prihoda, vec je to ucinio tako sto je bukvalno bez truda dobio duplo veci budzet i nekom magijom™ ocistio dugove.

 

Covic kakav god bio koristi koliko god moze sve moguce izvore prihoda.

Koji su to svi izvori prihoda? Jedne sezone je prodavao ulaznice za Arenu i to se sad smatra realnim finansiranjem budzeta od 5-6 miliona evra. Mozda je konacno Telenor nasao partnera za sponzorstvo?

 

Ne radi on sve sam, vec ima ekipu ljudi sa kojima radi. Kod vas je danilovic formalni predsednik koji tu ibtamo dodje na utakmicu a vujosevic taj koji se za sve pita.

Za koje poslove se u Zvezdi pita neko drugi osim Covica? Pa jel pre par sezona on odlucivao i ko ce od igraca da leti iz kluba, a ko da ostane?

 

Ajd to na stranu - sta ti mislis da je najbolje resenje za partizan?

Da kompletna uprava i Vujosevic odu iz kluba.

Link to comment

 

 

Ovo drugo ako je tačno, to je poražavajuće, ali šta da se radi

 

Nema ako. Evo ti danas 1500 ljudi na skupu, više u Pioniru iz Beograda teško da ima. 

Link to comment

Jedina sansa za Partizan je da psiho izgubi na sledecim izborima. Tesko da ce Duletova smena promeniti stav doticnog da unisti kosarkaski klub ( citaj -> zabrana sponzorstva i dalje na snazi)

Link to comment

Samo najostrašćeniji i najodvojeniji od realnosti. Isti oni koji cene Gurovića u Zvezdinom dresu. Normalni navijači to ne mogu da gledaju u svom klubu

 

Dobro, s jedne strane si u pravu. Poređenje s džukačkim ponašanjem stoji ali postoji i dalje trenerski kapital koji on poseduje, plus brojne titule koje je doneo. Ja i dalje mislim da je on dobar trener. A opet, niko ga nije terao da se meša u upravljački segment. 

 

Ustvari ne znam kako bih se ponašao. Težak je izbor. Znam da sam 2005 bio 101% da se ekipa skloni sa sve Gurovićem. Ali kod grobara je teret daleko veći. 

Link to comment

Dobro, s jedne strane si u pravu. Poređenje s džukačkim ponašanjem stoji ali postoji i dalje trenerski kapital koji on poseduje, plus brojne titule koje je doneo. Ja i dalje mislim da je on dobar trener. A opet, niko ga nije terao da se meša u upravljački segment. 

 

Ustvari ne znam kako bih se ponašao. Težak je izbor. Znam da sam 2005 bio 101% da se ekipa skloni sa sve Gurovićem. Ali kod grobara je teret daleko veći. 

 

Ne pratiš. Nije Dulo doneo titule nego igrači, kad igrači nisu bili dovoljni, onda je dovodio bolje igrače u pola sezone, a kada ni to nije bilo dovoljno radio je pritisak na sudije. 

Link to comment

Nema ako. Evo ti danas 1500 ljudi na skupu, više u Pioniru iz Beograda teško da ima. 

cenis da kkp ima 1503 navijaca u bg?

pa to je manje od promila glasackog tela

sto bi se vucic zajebavao sa tako nebitnom masom?

Link to comment

cenis da kkp ima 1503 navijaca u bg?

pa to je manje od promila glasackog tela

sto bi se vucic zajebavao sa tako nebitnom masom?

Realno iznenadjuce veliki broj, s obzirom da najverniji™ nisu imali kampanju za odlazak na isti,niti su organizovano dosli...

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Aj sve al ovi sto drobe i drzavnim parama, cisto ovako narodski pitano : koliko vas bi svoj kapital i kapital privatnog preduzeca dalo PSD da ga uveca?

To je vec cista teorija. U praksi je mnogo naseg novca dato Covicu da sa njim nesto uradi, pa je taj novac misteriozno promenio i namenu i vlasnika. Pa uprkos tome ima onih koji pozivaju nesposobne da se ugledaju na njega sposobnog. Svakako znam da bih vise voleo da mi potpresednik bilo cega bude PSD, nego Covic.
Link to comment

Realno iznenadjuce veliki broj, s obzirom da najverniji™ nisu imali kampanju za odlazak na isti,niti su organizovano dosli...

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

akcija je bila sasvim adekvatno medijski propracena

za mene iznenadjujuce dobro...bukvalno svaki medij, i pisani i elektronski je imao najavu skupa

kada se to uzme u obzir broj je mali i daleko od neke kriticne mase

Link to comment

Ako se uporedi sa ostalim tviter-fejs akcijama(posebno tipa onih protiv rezima na trgu ili proziv Beograda na vodi), ova je bila vise nego masovna... Ponavljam, posebno sto i stoka™ nije organizovano dosla!

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...