Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

To uopste ne mora da znaci. Ako SNS zajase, uleti neko milionce od neke jadne drzavne firme tipa Postanska Stedionica i eto nekoliko dobrih igraca u pevcu™. Instant ekipa.

Hteo je da kaze, da bi voleo da gleda Vujosevica sa krs timom kako se pati protiv evroligaski napucane Zvezde! Odnosno da se ne bi radovali ostanku Vujosevica ako bi imao konkurentan tim ...

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije se Covic u srpskoj kosarci pojavio prosle sezone pa da se kao njegova sposobnost™ racuna samo ta jedna sezona. Dokazano nesposobna uprava Partizana je 15 godina u prisustvu sposobnog Covica pravila sportske rezultate, pa mi nije bas jasan kriterijum po kom se zakljucuje da su ovi dokazano nesposobni i da treba da se ugledaju na sposobnog Covica.

Pa postoji razlika. Kao prvo ambicije tog fmpa su bile drugacije od ove zvezde. Kao drugo marketinski i svaki drugi potencijal ekipe je neuporediv. Fmp ne bi punio arenu. Ne bi ni pionir. Itd. Ne kazem da treba da se ugledaju na covica vec da pored podrske drzave postoji nacin da se deo para prikupi i na drugi nacin. Nije zanemarljivo sto su vam sezonske bile 100e a ispada da ste od karata imali minus.

 

Ja samo kazem da ne moze da klub bude ozbiljan i ima jesnog coveka koji sve radi. Samo jos da stampa karte. A pride je i vrlo paranoican i neuravnotezen.

 

To je moje misljenje, ne kazem da je jedino ispravno, al ne mislim da masim sustinu :)

 

Sent from my 4027X using Tapatalk

Link to comment

Pa postoji razlika. Kao prvo ambicije tog fmpa su bile drugacije od ove zvezde. Kao drugo marketinski i svaki drugi potencijal ekipe je neuporediv. Fmp ne bi punio arenu. Ne bi ni pionir. Itd. Ne kazem da treba da se ugledaju na covica vec da pored podrske drzave postoji nacin da se deo para prikupi i na drugi nacin. Nije zanemarljivo sto su vam sezonske bile 100e a ispada da ste od karata imali minus.

 

Ja samo kazem da ne moze da klub bude ozbiljan i ima jesnog coveka koji sve radi. Samo jos da stampa karte. A pride je i vrlo paranoican i neuravnotezen.

 

To je moje misljenje, ne kazem da je jedino ispravno, al ne mislim da masim sustinu :)

 

Sent from my 4027X using Tapatalk

Teoretski si u pravu, ali te je praksa poslednjih 15 godina demantovala...tačnije dok se nije pojavio drugi takav čovek sa svim polugama vlasti u svojim neiživljenim rukama i rešio da disciplinuje prvog.

Link to comment

 

 

ZEČEVIĆ O BORBI ZA VLAST U KK PARTIZAN: Nemam veze sa smenom Vujoševića

KOŠARKA

09:36, 23.08.2015.

Pojedinci me dovode u situaciju da se branim od laži, i to već postaje dosadno, poručio za Kurir jedan od najmoćnijih sportskih radnika u zemlji

zarko-zecevic-foto-damir-dervisagic-1440

Nema pojma koliko je moćan... Žarko Zečević

Bivši generalni sekretar FK Partizan i košarkaš crno-belih Žarko Zečević ne planira da utiče na promene u košarkaškom klubu kao što se spekuliše u Srbiji poslednjih dana.Prema nekim najavama, popularni Zeka bi na sutrašnju skupštinu mogao da dođe s novim rukovodstvom, što bi za krajnju posledicu imalo smenu trofejnog trenera Duška Vujoševića.

 

Da li vi predvodite garnituru ljudi koja dolazi na čelo kluba?

- Neko želi da me stavlja u svaku čorbu! Postaje već dosadno da me stalno dovode u poziciju da moram sebe da branim od tih laži. Neću doći u košarkaški klub Partizan, niti imam veze s promenama koje se spominju - rekao je Zečević za Kurir.

 

Da li vidite rešenje za stanje u kojem se nalazi košarkaški klub?

- Ne! Sport me trenutno ne zanima i ne pratim ga jer mi nešto drugo zaokuplja pažnju - zaključio je Zečević.

 

Scenario po kojem će Zečević izvaditi iz džepa papir s novim članovima uprave viđen je na izborima u fudbalskom klubu prošlog decembra. Tada je on sa svojim istomišljenicima doneo otkucan novi sastav Skupštine, koja je prvo izglasana na zboru, da bi kasnije, kao najviši organ kluba, dovela Zorana Popovića i njegov upravni odbor na čelna mesta u rukovodstvu bez ijednog glasa protiv.

 

(D. P.)

dusko-vujosevic-foto-sasa-pavlic-1440289Na udaru... Duško Vujošević

Podrška treneru

SKUP ZA DULETA U HUMSKOJ

 

Navijači Partizana su preko društvenih mreža pozvali sve istomišljenike na današnje okupljanje u 11.55 na platou ispred severne tribine stadiona u Humskoj, odakle će svima poručiti da je za njih neprihvatljiv odlazak Duška Vujoševića sa mesta šefa stručnog štaba. Pre poziva za skup podrške, pristalice crno-belih organizovale su peticiju na internetu sa prikupljanjem potpisa za Vujoševićev ostanak, čemu se odazvalo 4.000 ljudi.

Kurir

Link to comment

Hteo je da kaze, da bi voleo da gleda Vujosevica sa krs timom kako se pati protiv evroligaski napucane Zvezde! Odnosno da se ne bi radovali ostanku Vujosevica ako bi imao konkurentan tim ...

Mi smo bese na obostranom ignoru? Cemu onda krajnje pogresna tumacenja?

 

Ove sezone ste imali sasvim konkurentan tim pa vidim mnogo vam je pomoglo bozanstvo Vujosevic...

 

Kao neko ko ne voli Partizan nemam nista protiv da on ostane jos deset godina. Ako je vama mio ko sam ja da vam srecu kvarim.

Edited by katamaran
Link to comment

Pa postoji razlika. Kao prvo ambicije tog fmpa su bile drugacije od ove zvezde. Kao drugo marketinski i svaki drugi potencijal ekipe je neuporediv. Fmp ne bi punio arenu. Ne bi ni pionir. Itd.

 

Lepo si analizirao jednu stranu, a sad da vidimo u cemu se ogleda nesposobnost uprave Partizana u prethodnih 15 godina? U tome sto su posle vise od 20 trofeja u domacim i regionalnim takmicenjima imali jednu sezonu bez trofeja? Zato sto dominacija nije mogla da traje vecno? A sposoban je onaj koji je uz veliku pomoc drzave imao jednu trofejnu sezonu?

Da ne bude zabune, uprava treba da ide, ali ne zato sto nisu sposobni™ kao Covic.

 

Ne kazem da treba da se ugledaju na covica vec da pored podrske drzave postoji nacin da se deo para prikupi i na drugi nacin.

Ok, jos samo da kazes kako ce sposobni Covic ove godine da obezbedi budzet od 5-6 miliona evra kako je najavio? Bez podrske drzave? Ne bih rekao.

 

Ja samo kazem da ne moze da klub bude ozbiljan i ima jesnog coveka koji sve radi. Samo jos da stampa karte. A pride je i vrlo paranoican i neuravnotezen.

Govoris o Covicu? Ili mislis da u Zvezdi neki posao obavljaju Nesa Ilic i Mirko Pavlovic?

Edited by Uskebasi
Link to comment

Nesposobnost uprave je u tome što nije bila u stanju da donese dovoljno novca u klub. A glavni razlog je idiotluk predsednika koji nije hteo da se godinama bavi marketingom... Jbte, kad god se setim toga iznova se šokiram i iznerviram.

 

I nemaju pravo navijači KKP da kukaju na bilo šta i bilo koga drugog osim na ološ koji vodi i upropastava klub.

Link to comment

Mi smo bese na obostranom ignoru? Cemu onda krajnje pogresna tumacenja?

 

Ove sezone ste imali sasvim konkurentan tim pa vidim mnogo vam je pomoglo bozanstvo Vujosevic...

 

Kao neko ko ne voli Partizan nemam nista protiv da on ostane jos deset godina. Ako je vama mio ko sam ja da vam srecu kvarim.

konkurentan tim?tesko u odnosu prema zvezdi ili cedeviti.posebno posle odlaska gagica.

bozanstvo! mogu misliti kako ga zamisljas u glavi svojoj posle toliko godina partizanove dominacije.

ah sad ne valja dujan pa ti jos i milo da ostane, da nas unesrecuje.

vickasto

Link to comment

@uskebasi: Nemam nista protiv da sve svedes na navijacki nivo. Ja mislim da uprava jeste upropastila partizan (na celu sa vujosevicem), a rezultati su posledica bas onoga za cime sada ti kukas. Nije to problem, problem je sto se ta podrska drzave nije iskoristila da se obezbede neki realni izvori prihoda koji bi omogucili funkcionisanje kluba i bez drzave kao jedinog izvora prihoda.

 

Covic kakav god bio koristi koliko god moze sve moguce izvore prihoda. Da li je realno da u buducnosti klubovi prave minimalne el budzete bez pomoci drzave ne znam, ali mislim da klubovi moraju da rade sve da to postane moguce.

 

I glede covica gresis. Ne radi on sve sam, vec ima ekipu ljudi sa kojima radi. Kod vas je danilovic formalni predsednik koji tu ibtamo dodje na utakmicu a vujosevic taj koji se za sve pita. A za razlikibod trenerskog posla ne zna da radi to sto hoce.

 

Ajd to na stranu - sta ti mislis da je najbolje resenje za partizan?

Link to comment
bozanstvo! mogu misliti kako ga zamisljas

 

Kao nekoga ko skoro nece moci nimalo da ugrozi tim za koji navijam. Kao bozanstvo ga dozivljava gro navijaca Partizana. Opusteno ste nas vecinski prizeljkivali u polufinalu ABA da nam Dule pokaze.

Link to comment

Kao nekoga ko skoro nece moci nimalo da ugrozi tim za koji navijam. Kao bozanstvo ga dozivljava gro navijaca Partizana. Opusteno ste nas vecinski prizeljkivali u polufinalu ABA da nam Dule pokaze.

dosta vas je ugrozavao. sad je doslo vreme brane i ace.patnju ste merili decenijama i zato vam je dujan bozanstvo

tesko da je ovde neko prizeljkivao zvezdu u polufinalu aba lige.mozda na burek forumu al tamo ne idem

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...