Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pritom se precenjuje kvalitet Aba lige. Dominirati je jedno, plasirati se na f4 je prakticno pitanje par crnaca i par pristojnih igraca. Prosle sezone ste na kraju imali glat 3-5 vise pobeda od Olimpije i Metalca,  za manje od 30 tekmi po sezoni to je prilicno komforna razlika. A realno vam je igrali par ozbiljnih igraca.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mda

 

PSD rukovodio klubom, a Dule bio samo trener.

 

How yes no..

Baš tako. PSDu je i odgovaralo da se samo vodi kao predsednik, a klub su realno vodili Dujan i Toša.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Jedva čekam da čitam komentare na forumu kada sns uđe u klub i napravi još skuplju igračku od ove Zvezdine.

 

Desice se isto sto i na fudbalu - nista. Vecina ce se praviti kao da se preuzimanje kluba od naprdnjaka nije dogodilo.

 

Najbolji je onaj komentar - bolje Zeka nego naprdnjaci. :lolol: Zeka demokraka.

Link to comment

Desice se isto sto i na fudbalu - nista. Vecina ce se praviti kao da se preuzimanje kluba od naprdnjaka nije dogodilo.

 

Najbolji je onaj komentar - bolje Zeka nego naprdnjaci. :lolol: Zeka demokraka.

 

Cek, ja sam Zeku skroz izgubio iz vida od kad je izasao iz FK, sta je on sad uopste? SNS? I jel' se i dalje mota oko Gasproma?

Link to comment

Pa Zeka je čovek Službe. Cela nova Uprava FK je peko njega odrađena. Nije Zeka sitna zverka pa da njega zanima SNS ili SPS ili DS svojatanje, on je iznad tih podela.  ^_^

Edited by dranata
Link to comment

Iako sam okoreli Grobar, moram da priznam da me FK zanima mnogo više od KK-a. Zapravo, košarku ne bih u životu gledao da Partizan nema košarkašku sekciju.

Priče koje slušam poslednjih meseci od jakih ljudi, Partizanovaca, govore da je za Partizan bolje da se on skloni.

Ovo je blago rečeno...ljudi njega krive za ceo ovaj kolaps KK-a.. Opet ponavljam, ne pratim basket toliko, samo iznosim što mi je rečeno od ljudi koji su veliki Partizanovci.

Link to comment

Pa ne moras da budes okoreli grobar oa da to vidis. Dovoljno je samo da pratis desavanja. To okoreli grobar moze samo da ti zamaze oci pa da to ne vidis. Nije problem njegova strucnost nego to sto je on sve i svja u klubu i sto mu se dozvoljava da radi sta hoce. Na krilima rezultata. Tako nasrtaji na sudije, pretnje i kukanje na maceha odnos drzave budu samo simpaticni ispadi jer je on dule. I onda stvarno svi navijaci misle da je drzava rada da ih unisti a ne to sto im predsednik kluba i uprava ne rade ama bas nista.

 

Naravno da danilovic i ekipa treba da idu i pre njega jer su dokazano nesposobni ali treba da ide i on jer ce boti teg oko vrata svakome ko dodje je navjaci stoje iza njega a cisto sumnjam da on zeli ikome da dozvoli da se pita oko bilo cega.

 

Da je bilo nekoga ko moze da ga kontrolise i da radi posao koji treba uprava da radi ja sam siguran da bi vi imali i a licencu. Ovako jbg. Svi se ovde sprdaju sa covicem ali cinjenicaa je da je uprava partizana radila makar deo ovoga sto rade covicevi da partizan ne bi bio u ovakvim problemima. Od prodaje karata, preko onih prica o telenoru, marketinga itd.

 

Po meni je za partizan najbolje da odu obojoca a navijacko bih voleo da ostane makar 1 :)

 

Sent from my 4027X using Tapatalk

Link to comment

Po meni je za partizan najbolje da odu obojoca a navijacko bih voleo da ostane makar 1 :)

+1

 

Samo ja nemam dilemu ko od njih dvojice treba da ostane

 

#ZaDuleta!

 

Ne bi mi derbiji imali ni delic drazi bez njega. Posebno sto ce tesko Partizan ove sezone biti konkurentan.

Link to comment

Posebno sto ce tesko Partizan ove sezone biti konkurentan.

To uopste ne mora da znaci. Ako SNS zajase, uleti neko milionce od neke jadne drzavne firme tipa Postanska Stedionica i eto nekoliko dobrih igraca u pevcu™. Instant ekipa. Edited by Lezilebovich
Link to comment

Naravno da danilovic i ekipa treba da idu i pre njega jer su dokazano nesposobni ali treba da ide i on jer ce boti teg oko vrata svakome ko dodje je navjaci stoje iza njega a cisto sumnjam da on zeli ikome da dozvoli da se pita oko bilo cega.

Svi se ovde sprdaju sa covicem ali cinjenicaa je da je uprava partizana radila makar deo ovoga sto rade covicevi da partizan ne bi bio u ovakvim problemima.

Nije se Covic u srpskoj kosarci pojavio prosle sezone pa da se kao njegova sposobnost™ racuna samo ta jedna sezona. Dokazano nesposobna uprava Partizana je 15 godina u prisustvu sposobnog Covica pravila sportske rezultate, pa mi nije bas jasan kriterijum po kom se zakljucuje da su ovi dokazano nesposobni i da treba da se ugledaju na sposobnog Covica.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...