Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iz mutinog Radnickog u Aleksinac, pa sada kod nas... Ovi nasi izgleda ne veruju da ce fudbaleri proci Bate :-(

 

Послато са ONE TOUCH 4033X уз помоћ Тапатока

Link to comment

@pbg

Kukao sam sto Miljenovic ne dobija sansu umesto Stivena :D

A mislim da ti mislis na onaj period kad sam ocekivao da od Djoleta Milosavljevica bude nesto.. na kraju je zavrsio u Plani takodje igrajuci B ligu

Aki je u KK Sumarice-Radnicki bio najbolji igrac. Imao je dosta slobode i zato se prijatno osecao na terenu pa je i davao puno poena, imao dobre akcije itd.
Ali ponavljam, bile su mu odresene ruke. Ne znam sad kako ce se pokazati kad nece biti prvi igrac neke ekipe, nece imati toliku slobodu, a i igrace dosta ozbiljniju kosarku.

Vidim da je u B ligi imao 18pts po mecu.. nisam ga pratio od kad je otisao iz Kga.

Link to comment

@pbg

 

Kukao sam sto Miljenovic ne dobija sansu umesto Stivena :D

 

A mislim da ti mislis na onaj period kad sam ocekivao da od Djoleta Milosavljevica bude nesto.. na kraju je zavrsio u Plani takodje igrajuci B ligu

 

Aki je u KK Sumarice-Radnicki bio najbolji igrac. Imao je dosta slobode i zato se prijatno osecao na terenu pa je i davao puno poena, imao dobre akcije itd.

Ali ponavljam, bile su mu odresene ruke. Ne znam sad kako ce se pokazati kad nece biti prvi igrac neke ekipe, nece imati toliku slobodu, a i igrace dosta ozbiljniju kosarku.

 

Vidim da je u B ligi imao 18pts po mecu.. nisam ga pratio od kad je otisao iz Kga.

da, da tog djoleta milosavljevica si pominjao

Link to comment

 

Vidim da je u B ligi imao 18pts po mecu.. nisam ga pratio od kad je otisao iz Kga.

mada na sajtu pise da je imao 15ak poena.. al` nebitno

 

bice zanimljivo videti sta moze da uradi protiv ozbiljnijih igraca

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...