Jump to content

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jer to je funkcija uprave kluba....da letuje dok se klub osipa i da potpisuje ugovore s drzavom

sigurno ne postoji nista izmedju

Klub se osipa zato sto je radom te uprave doveden u situaciju da osim neke iznenadne pomoci drzave nema mnogo toga sto moze spasiti Partizan. Zato i ne postoji nista izmedju trajnog ostanka Danilovica na moru i pomoci drzave, jer je ova uprava sebi zatvorila sve druge opcije.

Edited by Uskebasi
Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko ti brines za Partizan :cry:

Sta ti koji se brckaju na moru mogu da urade da pomognu Partizanu, osim da ostanu tamo? Ako se Danilovic vrati sa mora hoce li Telekom i NIS, ili neka druga drzavna firma, odmah da potpisu ugovore o sponzorstvu?

 

Daleko od toga da brinem. Brinuo sam godinama unazad za svoj klub. Brinem i sada, samo su sada brige dal je Sofo dovoljno dobro pojacanje ;)

 

Al nije da vas ne pratim, kao sto sam vas pratio i ranije. Ja protiv Partizana nemam nista, nemam ni protiv Danilovica, jedino mi je Vujosevic prilicno odvratan. Ali mi iz ugla zdravog razuma nije jasno da se tim raspao,da odlaze i mahaci peskirom, a da se predsednik kluba i uprava brckaju na moru, umesto da pokusavaju da naprave bilo sta sto ce liciti na pokusaj organizacije kluba. 

 

Mi smo to preziveli vise puta sa razlicitim upravama. I to mi je manje vise najvise islo na zivce. A to da bez drzave ne moze da postoji klub, nije bas tacno. Da ne moze da igra EL, to jeste tacno, ali sa brckanjem na moru situacija ce biti jos gora. 

 

Al ako je tebi najvaznije to dal ja brinem, onda ok :)

Edited by adasevic
Link to comment

Mi smo to preziveli vise puta sa razlicitim upravama. I to mi je manje vise najvise islo na zivce. A to da bez drzave ne moze da postoji klub, nije bas tacno. Da ne moze da igra EL, to jeste tacno, ali sa brckanjem na moru situacija ce biti jos gora. 

 

Al ako je tebi najvaznije to dal ja brinem, onda ok :)

A kako ste to preživeli? Samopregornim entuzijazmom i nadljudskim naporima uprave tokom celog leta ili ste dobijali novac od države čak i kada ste bili u neviđenoj finansijskoj buli pa ste mogli da priuštite nekoliko stranaca i igranje u Evropi i sa blokiranim računom?

Link to comment

Solidan? Cvele sa nepunih 17, Nedovic 19, Drca, Braca Milosevic, Katnic, Mirkovic, Jelovac, Nikolic, Lazar Radosavljevic i dozvoli Balaban? Tu je bio i Dzamar jang al je propustio pocetak jer nismo mogli da ga registrujemo, a sezonu smo spasli od ispadanja tek dovodnjenjem Rikarda Marsa, bucka Entonija Majlsa i naravno kralja Save Lesica. Od toga je Nedovic poceo da igra nesto tek 3 sezone kasnije, Cvele na zalost nikada, a jedini ko je napravio solidnu karijeru je Jelovac, koji je tada bio prosek kod nas. 

 

Nije to daleko od ovoga sto vi imate trenutno i sto mozete da skupite. Mi smo ove momke dovlacili tada na probe ko na kastinge. Kalina je otpeo jer je valjda jlub trazio neko sitno obestecenje, ili tkao nesto. 

 

Mada realno, deluje ko da se stvarno na ambisu i da je pitanje na sta cete da licite. Tim pre mi ovo brckanje na moru nije jasno...

Ma secam se da ste imali tri Amerikanca(dva dobra), Nedovica, Urosa Nikolica, Bakica ... Takav sastav iz ove nase trenutne perspektive,  deluje kao solidan!

Link to comment

ne razumem, sta je problem sto se brckaju na moru? izgubice vaucer, jel to?

+1

 

A kako ste to preživeli? Samopregornim entuzijazmom i nadljudskim naporima uprave tokom celog leta ili ste dobijali novac od države čak i kada ste bili u neviđenoj finansijskoj buli pa ste mogli da priuštite nekoliko stranaca i igranje u Evropi i sa blokiranim računom?

+1

 

Mislim da su stvari prilično jasne: novac (eventualno) može da dođe od vlasti, vlast = SNS, uprava "neće sa SNS-om", jedina opcija je gašenje kluba. Uopšte, čitava priča oko "građanske neposlušnosti" je besmislena zato što je KK Partizan državni klub i uvek je zavisio od sponzora koje mu obezbedi država.

+1

Link to comment

A kako ste to preživeli? Samopregornim entuzijazmom i nadljudskim naporima uprave tokom celog leta ili ste dobijali novac od države čak i kada ste bili u neviđenoj finansijskoj buli pa ste mogli da priuštite nekoliko stranaca i igranje u Evropi i sa blokiranim računom?

 

Tad se ukljucio onaj lik sto drzi neku firmu u Rusiji (zaboravih ime, mislim da je Petar Matic), i iz svog dzepa doveo i platio Marsha i Majlsa koji su nas tad izvadili (tj. Marsh je bukvalno sam igrao). A preko leta smo radili manje vise isto sto i vi sada. Samo sto su nama tada otisli i trener i uprava, pa je Uvalin igrace skupljao bukvalno na probama. Ko je hteo mogao je da se oproba. Inace Marsh je igrao za rekordnih 5000. evra mesecno, a Majls za 2k, a dosli su tek kasnije u sezoni + nije ih placao klub. Ostali su dobijali markicu za prevoz. Preko grada smo dobili pare da platimo Pionir, a za prevoz na utakmice i zavoje uglavnom nismo imali... Bakic i Vujadin Subotic su dosli pri kraju da probamo da se iscupamo i ostanemo u ligi. Nije bas da smo doveli Dzordana :)

Edited by adasevic
Link to comment

Nije poenta to kako ste preziveli tu sezonu, nego kako ste od kluba u raspadu dosli do ovoga sto ste danas. Rad tokom leta i odricanje od brckanja, ili uz pomoc drzave?

Link to comment

To kako su oni i sta su oni, sa Partizanom nema mnogo veze. Partizan je imao svoje sjajne momente ne tako davno, bio klub sa najposecenijim tekmama i fantasticnom podrskom, uz koju je ostvarivao odlicne rezultate. Taj momenat nije iskoriscen. Tada je morao da se izbunari nacin za samostalno funkcionisanje..da li kroz nalazenje ozbiljnih sponzora (Guslajmo opet o Telenoru ili Efesu) ili konkretnije ulazenje u pricu o privatizaciji. Umesto toga, odluceno je da se jase na uspesima i pritiska drzava za dotacije.

Jebem li ga, ne mogu ja da krivim slinavog Vucica i njegovu pudlicu za to sto se desava Partizanu. Oni su zasluzni za uspeh Zvezde, muka po kojoj Partizan hoda je rezultat manjka truda i agilnosti ljudi koji vode nas klub.

Svako ko je privatnik zna sta znaci ako propustis sat ili dan planiranog posla. Ovi nasi veselnici nisu propustali dane nego godine, ponasajuci se kao da su savetnici savetnika u nekom javnom preduzecu.

Link to comment

Partizan je godinama prodavao igrače a da je samo manji deo novca završavao na računu kluba. Zvezda sad prodala Kalinu za milion evra a Partizan je svaku svoju zlatnu koku prodao za 500.000 što znači da u upravi Partizana sede diletanti ili je nešto drugo u pitanju. Da je ta razlika takođe završavala u klubu ne bi bilo neplaćenog poreza i skupih kredita.

Link to comment

Zvezda sad prodala Kalinu za milion evra

 

A kome idu te pare? Ninkovicevom ILR-u ili CZ-u u cijoj upravi jos uvek ne znamo ko sedi i ko ih je birao na ta mesta?

Link to comment

I onda je resenje sta..cekati da drzava dotira koliko ti treba i cekati da na vlast dodje lik koji navija za tvoj klub pa da ti sredi oprost dugova i sponzorstva ? Tim tempom ce i partija klikera biti ozbiljan organizacioni izazov uskoro.

Bunaris sve moguce opcije, kucas na sva vrata, ne samo u Srbiji..pokusas, blamiras se, trudis da uradis nesto. U slucaju da ne uspes, sklonis se i pustis nekog drugog. Sada sta ostaje..da cekamo da naidje neki nas Vucic i neki nas Coki pa da srede klub i da ih nazivamo legendama? Jeb'o onda Partizan, meni takav ne treba.

Link to comment

A kome idu te pare? Ninkovicevom ILR-u ili CZ-u u cijoj upravi jos uvek ne znamo ko sedi i ko ih je birao na ta mesta?

verujem da ce veci deo zavrsiti u klupskoj kasi. ne zato sto se uzdam u coviceve moralne kvalitete, vec zato sto ga vidim vise kao nekog kosarkaskog mamica.

 

na stranu vucic, covic, drzava, sve to stoji u vecoj ili manjoj meri, ali cinjenica je da partizanovo rukovodstvo nije uradilo dovoljno da klub profitira od dugogodisnje dominacije u regionu i vise nego pristojnih rezultata u evropi.

 

i dalje rade na prilicno cudan nacin, meni konstantno bode oci kako je klub odustao od evrokupa, prosle sezone u takmicarskom smislu, ove sezone su najavili odustajanje nekoliko meseci pre pocetka tog takmicenja.

ne moze me niko ubediti da nisu mogli obezbediti sredstva za tih 10 utakmica. izuzetno los potez na koji skoro niko ne obraca paznju, a dosta govori o tome kako rukovodstvo kluba (pogresno) razmislja

Edited by pbg12345
Link to comment

A kome idu te pare? Ninkovicevom ILR-u ili CZ-u u cijoj upravi jos uvek ne znamo ko sedi i ko ih je birao na ta mesta?

Videćemo kome će ići ali ja ti kažem šta je jedan od velikih uzroka Partizanove današnje situacije. Ćoki je onomad iz Uleb kupa prodao Ercega za 700k a Partizan je te godine prodao Pekovića za pola miliona gde je tu logika?

Link to comment

Videćemo kome će ići ali ja ti kažem šta je jedan od velikih uzroka Partizanove današnje situacije. Ćoki je onomad iz Uleb kupa prodao Ercega za 700k a Partizan je te godine prodao Pekovića za pola miliona gde je tu logika?

 

Tele shop bato...Samo u narednih pola sata ako se obavezete da cete  uzeti Tepica i Kecmana, Pekovica dobijate za samo pola miliona.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...