Jump to content

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ni za kim od tih poluigrača ne žalim, samo bih voleo da znam kriterijume po kojima su dovođeni.

 

Ne zali niko, ali poenta je u tome da smo spali na to da nam je ceo tim otisao (pa i takvi), a da niko nije dosao

Link to comment

Ko je jos uvek zvanicno tu,nije mi se dalo da intezivno pratim ? Muric,Vanja i Djumic ?

 

Послато са Lenovo P780 уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

a gde da dođe kad su svi na odmorima.

 

biće zanimljiva prozivka 17. avgusta. vrlo kratka vest: "na početku priprema KKPartizan za predstojeću sezonu, trener Partizana Duško Vujošević izvršio je prozivku Milenka Tepića. Istina, ni trener ni igrač nisu pod ugovorom sa klubom, ali naglašavaju da ih formalni elementi neće sprečiti da otpočnu pripreme za sledeću sezonu. Oni su naveli da će rado potpisati ugovor, ako ga neko ponudi. Trener Vujošević je naglasio da je situacija izuzetno teška i da je prioritet dovođenje plejmejkera kao ne bi citav teret ove odgovorne pozicije pao na Tepića. U pogledu pozicije 2, Vujošević je rekao da je Tepić tu glavna opcija, ali da bi trebalo dosvesti i odgovarajuću zamenu. Pozicije 3, 4 i 5 za sada pokriva Milenko Tepić i tu se ne očekuju veći problemi, iako je Vujošević naglasio da Tepiću za ove pozicije nedostaje visina, snaga, masa i skočnost, a očekuje da se ovi problemi prevaziđu snagom volje i slepom verom, uz pojačanu isplatu stipendije, svaki šesti mesec po jedna. Sve pod uslovom da država, koja je bankomat Crvene Zvezde, ne blokira ovu isplatu."

Link to comment

Uskoro ce skupstina. Pretpostavljam da cemo posle nje znati nesto vise o tome sta nas ceka.

Drugim recima - da li sve ostaje ovako i idemo putem Uvalinove Zvezde (osim ako FKP ne udje u CL i daju pare Duletu) ili ce se desiti neke promene pa cemo pustiti SNS da nas preuzme. Treca opcija, koliko sam upucen, ne postoji

Edited by Giggsy
Link to comment

Uvalinova Zvezda imala bar na startu solidan tim i uredno platila igranje u evro kupu... Ne moze sa tim da se poredi, ovo je jos gori raspad! Nemam licno nista protiv da posteno krenemo ispocetka od beton lige , a nekakav novac sto skrpe, da uloze u juniorske selekcije...

 

Послато са Lenovo P780 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Dal jos neko rezonuje da nije pametno davati pare na raspolaganje ekipi u kojoj PSD sto puta bude izradjen za velike pare na istu foru? To na foru da skrpe pare, da se ulaze u juniore i ide od beton lige ( pritom naravno da do toga nece doci ).

Ok razumem da se raspodela drzavnog kolaca moze gledati iz dve perspektive, zavisno iz kog tabora je posmatrac, ali meni je cisto privatnicko - preduzimljivi rezon da PSD  ne bi dao ni fotokopirane evre.

Link to comment

Uvalinova Zvezda imala bar na startu solidan tim i uredno platila igranje u evro kupu... Ne moze sa tim da se poredi, ovo je jos gori raspad! Nemam licno nista protiv da posteno krenemo ispocetka od beton lige , a nekakav novac sto skrpe, da uloze u juniorske selekcije...

 

Послато са Lenovo P780 уз помоћ Тапатока

 

Solidan? Cvele sa nepunih 17, Nedovic 19, Drca, Braca Milosevic, Katnic, Mirkovic, Jelovac, Nikolic, Lazar Radosavljevic i dozvoli Balaban? Tu je bio i Dzamar jang al je propustio pocetak jer nismo mogli da ga registrujemo, a sezonu smo spasli od ispadanja tek dovodnjenjem Rikarda Marsa, bucka Entonija Majlsa i naravno kralja Save Lesica. Od toga je Nedovic poceo da igra nesto tek 3 sezone kasnije, Cvele na zalost nikada, a jedini ko je napravio solidnu karijeru je Jelovac, koji je tada bio prosek kod nas. 

 

Nije to daleko od ovoga sto vi imate trenutno i sto mozete da skupite. Mi smo ove momke dovlacili tada na probe ko na kastinge. Kalina je otpeo jer je valjda jlub trazio neko sitno obestecenje, ili tkao nesto. 

 

Mada realno, deluje ko da se stvarno na ambisu i da je pitanje na sta cete da licite. Tim pre mi ovo brckanje na moru nije jasno...

Link to comment

Mada realno, deluje ko da se stvarno na ambisu i da je pitanje na sta cete da licite. Tim pre mi ovo brckanje na moru nije jasno...

Kako nije jasno..meni prvo pada na pamet epizoda Simpsonovih u kojoj Homer ide na koledz, i noc pred ispit odlucuje da na isti izadje potpuno nespreman, nadajuci se da ce sve nekako ispasti Ok.

Ovi nasi rade preslikano isto.

Link to comment

Mislim da su stvari prilično jasne: novac (eventualno) može da dođe od vlasti, vlast = SNS, uprava "neće sa SNS-om", jedina opcija je gašenje kluba. Uopšte, čitava priča oko "građanske neposlušnosti" je besmislena zato što je KK Partizan državni klub i uvek je zavisio od sponzora koje mu obezbedi država.

Link to comment

ma u kkp su samo ljubomorni sto su druga opcija drzavnoj sisi™ i pored zasluga za sirenje slike po svetu.

smislice se pare i uleteti poneki novi clan u upravu. jedino ce dule morati malo da se primiri ili skloni. problem je sto nema nikoga od kosarkaskih velicina da bude dostojna zamena (i po znanju i po nastupu).

Link to comment

Mada realno, deluje ko da se stvarno na ambisu i da je pitanje na sta cete da licite. Tim pre mi ovo brckanje na moru nije jasno...

Koliko ti brines za Partizan :cry:

Sta ti koji se brckaju na moru mogu da urade da pomognu Partizanu, osim da ostanu tamo? Ako se Danilovic vrati sa mora hoce li Telekom i NIS, ili neka druga drzavna firma, odmah da potpisu ugovore o sponzorstvu?

Link to comment

smislice se pare i uleteti poneki novi clan u upravu. jedino ce dule morati malo da se primiri ili skloni. problem je sto nema nikoga od kosarkaskih velicina da bude dostojna zamena (i po znanju i po nastupu).

 

+1 u ovom trenutku je Dule i bitan jer se sada  jure deca a u klub se svesno ne dolazi  zbog para. Veći problem je i taj što hipotetički i da dođe neki perspektivni igrač i razvije se, postojaće pitanje oko dužine ugovora i kako naplatiti budući odlazak.

 

Btw mi smo sad mogli Milutinovu da nađemo tih 200k ranije na primer u aprilu, da ga isplatimo - on ne bi imao pravo da raskine ugovor - a mi bismo imali uspeh i da ga zavaljamo za 400k obeštećenja koji mesec kasnije , ili da ostane i sledeće sezone i da kroz rezultat vrati te pare, realno značio bi veoma mnogo ekipi. Umesto toga, mi smo se bacili na varijantu gde ne čineći ništa da ispravimo svoje sranje koje se direktno tiče budućih priliva u klubu, očekujemo da dobijemo 200k, uz njegov otpis duga i zbog toga još i plačemo ha ha to je druga strana duleta :)

Edited by Scouser
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...