Jump to content

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

...napustio klub koji mu je sve dao, sem tih nekih para.... :Hail:

 

... pa ce sada ostati (Nikola) covek sa kojim je poceo kraj Partizana... :piggy:

 

... mislim da ne menjam tezu i umesto provih kivica, blabla igraci su krivi, hahaha

 

 

Ovo sto radi covek nije normalno, dajte bre gobari resite se ovog lika....

 

Ja samo ne mogu da shvatim da bilo koji navijac partizana, pa makar bio sa sipke ili nemao mozak moze ovo da veruje,,,

Edited by assignment
Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakva dijareja  izbija iz Vujosevica...

 

 

Mene uvhatio stomacni juce, a svaki dan sam na Zanjic. Od Dula mi preslo... :(

Link to comment

Daj ne preterujte, ako ste imali stomak za Vesica, Covica, bracu Vucic ... , prezivecete i ocajnicke nebulozne izjave trenera raspalog suparnickog kluba

Link to comment

tesko

 


Vujošević: Ja prozivam 17. avgusta
R. Nikolić | 28. jul 2015. 21:02 | Komentara: 1

Trener sam Partizana, ostajem u klubu i vršiću prozivku pred početak nove sezone, jasan je šef stručnog štaba crno-belog tima

Link to comment

-2 Ne razumem zasto se sluzite ciganskim recnikom i spustate na njihov nivo? Mislim da sa vise postovanja i sa biranim recima treba da se obracate na ovom svetom topicu. Ipak je pomenuti tandem doneo veliki broj titula i reputaciju najboljeg tima u zemlji bez pomoci politicara i njihovih marioneta. Sta je tu visak? Titule, reprezentativci? Naravno da su promene neminovne ali ko bi se valjao po ovoj kocini i ko bi rovario svojom njuskom po ovim lajnama. Mislim da u ovom trenutku nema bolje krmace a ako me ubedite da postoji neko uzviseniji od njih u datim okolnostima recite ili zauvek cutite...

Svinjo bolesna mars iz kluba :mad:

  

+1

 

i danilovic takodje! dosta je bilo! odlazite!

Link to comment

 

Mislim da u ovom trenutku nema bolje krmace a ako me ubedite da postoji neko uzviseniji od njih u datim okolnostima recite ili zauvek cutite...

 

b7a3109cb098b53de4cf4770d7d7becace575e04

 

nema vrdanja i šale sa zakintosom. ili ga ubedite ili tiću.

Link to comment

Stefan Nastic otisao u Igokeu... Nas jedini centar je Bozo Djumic

Mislim da smo i definitivno dotakli dno

Edited by Giggsy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...