Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

To je ono sto i meni nije jasno, imas igraca koji ima izlaz iz ugovora i jos hoce da ti oprosti dugovanja sam da ga pustis a ti glumis ludilo i trazis avione kamione i on ti naravno ode za dzabe.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

To je ono sto i meni nije jasno, imas igraca koji ima izlaz iz ugovora i jos hoce da ti oprosti dugovanja sam da ga pustis a ti glumis ludilo i trazis avione kamione i on ti naravno ode za dzabe.

 

Uzeli mustru od FK Crvena Zvezda.

Link to comment

nikolici s prikolicom sve najbolje kod grčkih gana, dao je sve što je mogao i znao, ja nemam zamerke. samo napred, u nove pobede.

Link to comment

To je ono sto i meni nije jasno, imas igraca koji ima izlaz iz ugovora i jos hoce da ti oprosti dugovanja sam da ga pustis a ti glumis ludilo i trazis avione kamione i on ti naravno ode za dzabe.

 

pa nije za dz, ako dobro kapiram mi jos moramo da mu platimo tih 200K

Link to comment

Bertans je oprostio sva dugovanja i opet je bio proklet™, ne sumnjam da ce tako biti i sa NIkolom ... Moram da se slozim sa ovima gore sto se nasladjuju™, totalno apsurdno da ti kao biras neke ponude, a igrac ti neisplacen mesecima i moze sutra da izadje iz ugovora  :unsure:

Edited by Geo
Link to comment

Sa srecom nikolice!malo je napravio gresku sto ne ode u zvezdu ili slicne evroligase i onda da proba nba.al dobro.imace on i u grckoj priliku.a obestecenje partizanu? Pa plati igraca redovno pa ces dobiti.ovak jedno zasluzeno nista

Link to comment

Ja ne znam sta jos treba da se desi da PSD ode vise

Nista ne radi, na utakmice ide jednom godisnje, ne vidim da njegovo bitisanje u klubu ima ijednu svrhu

Link to comment

Usmeni dogovor  sa menadzerom  :isuse:  Pa da li su oni normalni, opet kao nisu znali da se zivi u surovom svetu profesionalizma i da je romantika nestala jos tokom odamdesetih?! Vujiseviceva trabunjanja o moralu su totalno nebitna u celoj prici (osim ptakometrima), glavna krivica je naravno na Danilovicu i njegovim idotksim potezima(previdima) koji sahranise klub (kasno prijavljivanje za reprogam duga,neisplacivanje dugovanja igracima za koje ti gotovo sigurno sledi obestecenje )

+1

 

Dokle vise ove jadne i pateticne price, kada ce ova dvojica na sebe preuzeti odgovornost?

Link to comment

Ja ne znam sta jos treba da se desi da PSD ode vise

Nista ne radi, na utakmice ide jednom godisnje, ne vidim da njegovo bitisanje u klubu ima ijednu svrhu

treba verovatno da se nadje druga dovoljno velika budala da vujosevicu izigrava fantomskog rukovodioca. ne znam samo zasto mislis da to ima znacaja.

Edited by Joe D
Link to comment

Ви ћете нажалост бити увучени у избор где ће опције бити Дуле или ПСД. Опција да оду обојица верујемд а неће постојати.

Link to comment

treba verovatno da se nadje druga dovoljno velika budala da vujosevicu izigrava fantomskog rukovodioca. ne znam samo zasto mislis da to ima znacaja.

 

Ma, nisi me razumeo, Dule treba da ode zajedno sa njim. Oni se jos jedino trpe zato sto su kompatibilni, pa jedan moze da ne radi nista, a drugi da bude gospodar kluba. Ali ni to nece jos dugo verovatno.

 

 

Ви ћете нажалост бити увучени у избор где ће опције бити Дуле или ПСД. Опција да оду обојица верујемд а неће постојати.

 

Otprilike tako.

A Dule kada jednom bude otisao, isto ovako nece oprostiti dugove.

Edited by Giggsy
Link to comment

Sto je najgore, ako se nista ne promeni, sutra ce ovako otici Vanja, a prekosutra Bojanic ili Glisic ako se razviju kako se ocekuje

 

dje ce bojanic da bezi, u borac iz cacka?

Link to comment

nikolici s prikolicom sve najbolje kod grčkih gana, dao je sve što je mogao i znao, ja nemam zamerke. samo napred, u nove pobede.

 

+1

 

Sto se situacije PSD - Dujo tice, meni Danilovic deluje kao da mu je dosta svega i da bi rado digao ruke. Opet zbog dugovanja ne mogu tek tako da oteraju Vujosevica pa ga kecaju i cekaju da sam popizdi i ode. Najrealniji mi je scenario gde nas preuzima SNS u neko dogledno vreme, sa Danilovicem ili bez. 

Link to comment

Pa i Salic je otisao nazad u Sparse, nema veze :D

Mislim, nebitno, decko je imao tu povredu, pricam o pristupu

 

Inace, napravili smo prsedan u kosarci. Centarska linija Salic, Gagic, Milutinov i Musli - nula dinara.

A nismo hteli Bobija...

Edited by Giggsy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...