Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

evo ni ja se vise ne radujem ratnom plenu, iako samo ga onomad zagovarao. samo me filozofski bas zanima da vidim sta ce ra da uradi sa cirbes milutinov dvojcem. to moze da bude seksi, mada sumnjam da cemo doziveti da vidimo da ih trener oslonjen na multipraktik trojke i cetvorke kao sto je on ostavi na terenu obojicu u isto vreme. OK drugacija je prica ali jel su bobi i cirbes ikada bili na terenu u isto vreme?

Ne bi ih stsvljso nikad u isto vreme niti bi to bilo seksi.

Link to comment

Pričali smo već, za taj problem je lekovito da bude što više prelazaka na obe strane

 

Zbog okretanja glave na drugu stranu nastala su sva najveća zla ovog sveta ;)

jeste to jedan od lekova, ali nekako ne bih bio u kozi milutinova u toj situaciji

ako imas par minuta na gubljenje i jak stomak, procitaj ono sto smo lebron i ja komentarisali

meni je samo u glavi slika dzenkinsa, bogdanova i onog pokojnog lika kako se opusteno fotkaju nakon slucajno susreta u gradu. ne zelim da zamisljam kakve bi posledice mogao imati nikolin slican slucajni susret sa nekim mandrilima koji tek treba da se dokazu

Edited by pbg12345
Link to comment

 

 

Vujošević u izjavi za MOZZART Sport ne krije nezadovoljstvo razvojem situacije.

"Koliko ja znam informacija o zahtevu Milutinova za raskidom ugovora je tačna. Ja u tim razgovorima sa njegovim menadžerom nisam učestvovao. Ali izgleda  da je menadžer prekršio određeni dogovor koji je postojao sa klubom. Naravno to ne amnestira Milutinova od određene moralne odgovornosti zbog nečinjenja", rekao je Vujošević za MOZZART Sport i kratko dodao.

Usmeni dogovor  sa menadzerom  :isuse:  Pa da li su oni normalni, opet kao nisu znali da se zivi u surovom svetu profesionalizma i da je romantika nestala jos tokom odamdesetih?! Vujiseviceva trabunjanja o moralu su totalno nebitna u celoj prici (osim ptakometrima), glavna krivica je naravno na Danilovicu i njegovim idotksim potezima(previdima) koji sahranise klub (kasno prijavljivanje za reprogam duga,neisplacivanje dugovanja igracima za koje ti gotovo sigurno sledi obestecenje )

Edited by Geo
Link to comment

Znao je Doolence da ovaj nikako nece ostati, nego mora da skrene grobarski hejt ka menadzerima, Milutinovu, verovatno i Danilovicu kojem je, velikodusno, prepustio da vodi klub... posto on, jelte, nikako ne moze biti kriv za krah kluba iz kojeg beze svi osim njega i Milenka Tepica.

Edited by Nikodije
Link to comment

Znao je Doolence da ovaj nikako nece ostati, nego mora da skrene grobarski hejt ka menadzerima, Milutinovu... posto on, jelte, nikako ne moze biti kriv za krah kluba iz kojeg beze svi osim njega i Milenka Tepica.

jadan, zna u dinar koliko je zvezda dobila od kog sponzora, koliki su ugovori zvezdinih igraca, ali kad su u pitanju ugovori njegovih igraca onda je kostunica i nije ucestvovao u tome

za partizan bi bilo jako dobro da se sto pre razresi dilema vujosevic ili danilovic (ako nije lazna sa njihove strane, a deluje da nije). to je preduslov da partizan ponovo zalici na ozbiljan klub, u odnosu na to i odlazak milutinova je krajnje sporedna stvar

Link to comment

Ma zabole me za menadzere, i deci je jasno da je njima na prvom mestu njihov interes i interes klijenta, zasto bi se iko ljutio na njih ? Jedina krivica je na predsedniku kluba, koji ocito ne moze da prizna da nije u stanju pod trenutnim okolnostima vodi klub ...

Link to comment

Najjaci deo :

 

 

Menadžeri Nikole Milutinova su inače Marko Flajšer i Marko Jelić, koji su zastupali iBertansove interese

Stvarno bezobrazluk da ih i drugi put usmeno™ izrade :(

Edited by Geo
Link to comment

Menadzer picka prekrsio usmeni dogovor a to sto je klub prekrsio pismeni dogovor(ugovor) nema veze...

 

Lepo je nudjeno 200k al Dulencetu malo za igraca koji ima izlaz iz ugovora.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...