Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

:D

problem je sto se kod njega preplicu realne informacije sa onim sto cita po netu, pa mu to dodje kao neka salata sa zacinima :(

poenta je da vam je ivanovic blizi od sehovica trenutno, a to ste verovatno znali i pre ovog posta

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cenim da Sead nije mnogo jeftiniji od nekog neevropskog™ amerikanca, a opet zauzima to mesto stranog igraca, tako da i ne bih se puno uzrujao ako ne potpise ...

Link to comment

Videcemo Dule je zapretio Bat-om ako pokusaju da dovedu drugog trenera.

Pretpostavljam da je ista situacija kao sa Bertansom da su menadzeri Milutinova nasli klub koji je bio spreman da plati odredjeno obestecenje a da je Dule ko po obicaju trazio tri puta vise.

Edited by Moća
Link to comment

Hoces reci da je neko Lovernj, a neko Dule?

:D

jutros kad je giggsy okacio da se nesto bitno desava odem na onaj "insajderski" forum da vidim o cemu se radi.

ono sta tamo vecina pise o milutinovu je strasno

Edited by pbg12345
Link to comment

Taj forum je jedan fenomen, uzivanje je citati... :)

 

Sad su lagano poceli da bacaju kletve Milutinovu, zeleci mu ACL i slicno...

to sa acl me prestravilo. i to sto cini mi se nema nijedan komentar koji nije negativan o milutinovu i gde mu se ne zeli sve najgore

izvinjavam se na offu, ali i nije u potpunosti, posto menjam misljenje o eventualnom prelasku milutinova u zvezdu. ako uopste postoji takvo interesovanje, bolje da se manu toga. juce sam na trenutak zaboravio da mi kao drustvo tonemo iz dana u dan

Valjda će znati Milutinov da izabere rad sa najboljim trenerom u regionu.

 

Poslao tapatalk

pa pominju zvezdu, pao i efes, jos da izbace olimpijakos iz kombinacija, a ubace fener, onda mu ne gine rad sa jednim od cetvorice najboljih :). iz regiona, a i sire Edited by pbg12345
Link to comment

evo ni ja se vise ne radujem ratnom plenu, iako samo ga onomad zagovarao. samo me filozofski bas zanima da vidim sta ce ra da uradi sa cirbes milutinov dvojcem. to moze da bude seksi, mada sumnjam da cemo doziveti da vidimo da ih trener oslonjen na multipraktik trojke i cetvorke kao sto je on ostavi na terenu obojicu u isto vreme. OK drugacija je prica ali jel su bobi i cirbes ikada bili na terenu u isto vreme?

Link to comment

to sa acl me prestravilo. i to sto cini mi se nema nijedan komentar koji nije negativan o milutinovu i gde mu se ne zeli sve najgore

izvinjavam se na offu, ali i nije u potpunosti, posto menjam misljenje o eventualnom prelasku milutinova u zvezdu. ako uopste postoji takvo interesovanje, bolje da se manu toga. juce sam na trenutak zaboravio da mi kao drustvo tonemo iz dana u dan

 

 

Pričali smo već, za taj problem je lekovito da bude što više prelazaka na obe strane

 

Zbog okretanja glave na drugu stranu nastala su sva najveća zla ovog sveta ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...