Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

tepic, marinkovic, andric, muric

jel to to od igraca sto je trenutno pod ugovorom, a da nisu klinci i da su imali iole znacajnu ulogu do sad?

jel ostaje u ekipi neko od mahaca peskirom: djumic, bezbradica, milutinovic? i sta vam bi sa onim klincem grkom

Grk je pod ugovorom(ja bih licno voleo da ostane) a Tepicu je istekao ...

Link to comment

http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:557889-Vujosevic-o-dugovima-Partizana-Kada-sam-otisao-u-CSKA-dve-godine-nije-prodat-posten-igrac-a-pravili-su-skupe-timove

 

 

Zato na pitanje da li barem čkilji svetlo na kraju Partizanovog tunela, stiže sledeći odgovor:

- Dešava se ono što ja godinama pričam i upozoravam da će se desiti, ako se neke stvari bitno ne promene. I, sada, kada je to na sceni, tome se raduju oni koji su svesno do toga dovodili. A što se tiče svetla, pa trebalo bi rukovodstvo kluba i Upravni odbor da prokopa „tunel”.

Da li su krenuli sa „kopanjem”?

- Nedovoljno duboko.

 

Godina priča, ali ga zla uprava ne sluša.

 

 

Postoje tri ozbiljna momenta u našem finansiranju, čije su posledice današnje stanje. Prvi, kada Divac i Danilović napuštaju klub, a nova uprava diže kredite kod tadašnje „Centroproizvod” banke sa 19 odsto kamate na godišnjem nivou. To je prvi kamen oko vrata. Drugo, 2010. kada sam otišao u CSKA, a dve godine nije prodao „poštenog” igrača, ali su se pravili skupi timovi. I, treće, ali ništa manje važno, opredeljenje vlasti, a pogotovo poslednjih sezona, kada je košarkaškom klubu Partizan „uzet” Telekom kao sponzor. Sa druge strane, jesmo napravili grešku, ali nije bilo dobre volje da nam se izađe u susret za reprogramiranje duga na ime poreza. Sve je to stvorilo veoma tešku situaciju, a omča ne popušta

 

Jebote, Vlada Jovanović mu sad kriv :isuse:

 

 

Još mogu da radim ovaj posao, dosta sam mlađi od nekih koji ga rade sa velikim uspehom. Sa druge strane, klupski momenat je izuzetno delikatan i težak. Nije mi produžen ugovor za sledeću sezonu, nismo pričali o tome, ja čekam...Bez obzira da li mi bude ponuđen ili ne, Partizan će morati da napravi neki program kako da ispuni prispele obaveze prema meni, koje su velike, a na osnovu neisplaćenih plata još od januara 2013. Inače, moja plata, protekle sezone, bila je duplo manja od mesečnih primanja najplaćenijeg trenera (Repeša) ABA lige.

 

Dule nam™ se nudi preko novina i upozorava™ :puke:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...