Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

lazarevic je vec kod vas, a moramo da namirimo i partizan, zbog ravnoteze. na koliko je ptopisao davidovac?

Link to comment

cirbi je bog, od toliko osporavanja kada je dosao, do sadasnjeg statusa donosioca tituli. mislio sam da je cudo kada je prosle godine pecatirao titulu sa cetiri bacanja bez promasaja, a on isto to ponovi i ove godine. malo koji bek bi mogao da stavi svih osam (racunajuci kumulativno obe sezone) u takvoj atmosferi, kamoli centar. svaka mu cast. naravno, ne samo na tome, ali ovo je bio dobar pokazatelj o kakvom se igracu i karakteru radi.

 

otegla se sezona kao gladna godina, i ja se umorio gledajuci i prateci sve to, mogu misliti kako je njima (tj ne mogu) i kako lepo ce se osecati danas. i zbog titule, ali i zato sto je konacno gotovo.

 

sada u novo preslagivanje, ne dopada mi se sto je radonja sinoc natuknuo da ce mozda otici. i spram njega smo bili skepticni (neki su i danas), mislim da je dokazao da je dobar trener, i da smo, overall, igrali dobru kosarku u poslednje tri godine. ako ode, sve najbolje, ako ostane - napred u nove pobede :)

Link to comment

sta je radonja rekao na temu odlaska?

 

negde sam procitao da je na pitanje da li ostaje rekao "paaaaa...",  a u prevodu sa crnogorskog to valjda znaci da nije siguran

Edited by Nikodije
Link to comment

Ra je vitlao solo, pa sa Ćokarom,  Bekjarev čitao pesmu, Vasilije se napio pa pevao grobarske pesme, Nešica Ilić striptizirao, Vesna delila pivo za dž...za pljeske se moralo do Lokija, gde se blejalo sa nekim naduvanim grobarima dorčolcima. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...