Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Nije loše. Drugi trofej u odličnoj sezoni. Sjajna godina, trojka Jović, Miller i Zirbes iznela sezonu.

 

Najveće razočarenje je to što je Milutinov večeras bio u Pioniru.

 

Vreme je da se ode na pauzu. Najveća sredstva moraju da se ulože na kvalitetnog PG. Očekujem Zagorca u Zvezdi i da Simanić dobije Gudurićeve minute.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Može i Radonja ali da u repertoar ubaci neke akcije koje mu je Džile večeras prodao. Sledeće godine je četvrta sezona u EL, vreme je da ponekad iznenadi.

 

Prosle godine je sa daleko jacim timom napravio manje nego ove. Eno ga Kalinic, koji je u sustini resio proslogodisnju seriju s Partizanom, veceras u dresu Fenera satr'o Efes. Nadam se da se glupi Covic nece zajebavati i izaci u susret raznim beogradskim lezilebovicima koji bi sledece godine rado seli na klupu evroligasa sa verovatno prvim znacajnim budzetom koji je jedan nas tim ikada imao, maznuli pare i zajebali stvar, kao sto su do sada sto puta uradili u Zvezdi kad su pristizale ozbiljne pare. Prvi cilj je, dakle, da Radonjic ostane jer sledece godine ocekujem da bude jos bolji nego ove. Drugi cilj je da ne bude onakvih budalastina u skautingu kao pocetkom ove sezone, kako ne bismo opet dolazili u situaciju da menjamo tim u hodu tokom sezone.

 

Sledeca sezona u Evroligi nece trpeti promasaje jer svaka potencijalna serija poraza bice tesko nadoknadiva, plus ce biti neophodno da se igra sa veoma, veoma dubokim rosterima. To znaci da se mora dobro paziti koji od novih klinaca ce uci u sastav i kako ce se razvijati tokom sezone, luksuz da nam pridrzavaju klupu Tejic i Rebic, da se Simanic ne uvodi i da sezonu izgura devet igraca nece biti moguc. Ocekujem da nam odu svi kljucni igraci iz ove sezone, Miler, Jovic i Cirbes, moracemo opet ispocetka. Nude nam mnogo igraca, prica se o nekih cak 70 imena koje Radonjicev tim vec skoro dva meseca lagano skautira i suzava izbor. Treba samo dobro birati.

Link to comment

Iznenadjujuce dobro finale.

 

Ne znam na šta misliš, ova tekma od večeras je jedna od ružnijih koje sam ikada gledao. 

 

Ako nije do povrede, Mitrović je već na putu da bude bivši igrač. Skupio je neke poene ali uglavnom u mismatch situacijama i fadeaway o tablu sutevima. Baš je delovao sporo, naročito protiv vidno umornog i odavno izranavljenog Veličkovića.

 

Mitrović nikad nije ni bio igrač na nivou Zvezde od poslednje dve godine - da bi bio bivši. Imao je dobrih partija, mnogo manje nego partija u kojima je izgledao kao totalno nedorastao situaciji, rezultatskim ambicijama i protivnicima protiv kojih je igrao na svojoj poziciji. 

Link to comment

Ne znam na šta misliš, ova tekma od večeras je jedna od ružnijih koje sam ikada gledao. 

 

 

Mitrović nikad nije ni bio igrač na nivou Zvezde od poslednje dve godine - da bi bio bivši. Imao je dobrih partija, mnogo manje nego partija u kojima je izgledao kao totalno nedorastao situaciji, rezultatskim ambicijama i protivnicima protiv kojih je igrao na svojoj poziciji. 

 

Ipak je sramota kako je lose Luka, koji se nikada nije povredjivao u karijeri i celu ovu sezonu odigrao na maksimumu, odigrao protiv izranavljenog Velickovica koji se cela tri puta okliznuo na ulazu u Hua-Hua i dva puta zamalo pijan pao u reku izlazeci s Akapulka.

Link to comment

Ipak je sramota kako je lose Luka, koji se nikada nije povredjivao u karijeri i celu ovu sezonu odigrao na maksimumu, odigrao protiv izranavljenog Velickovica koji se cela tri puta okliznuo na ulazu u Hua-Hua i dva puta zamalo pijan pao u reku izlazeci s Akapulka.

 

Prošle godine je bio zdrav pa mu je Mačvan napravio decu i preko njega držao Partizan u igri koliko toliko.

 

Nikad ga nisam voleo, on jednostavno ne poseduje nijedan kvalitet, ne čak ni vanserijski kvalitet, da bi doprinosio u kontinuitetu, u odbrani je loš, ofanzivno apsolutno nekonzistentan, slab je za borbu pod košem, pored jakih četvorki izgleda kao junior. 

 

Nemam ništa protiv njega, dečko je van terena očigledno primer po pitanju ponašanja, kulture i sl ali stvarno bih da vidim nekog drugog umesto njega malo.

 

 

Link to comment

Ipak je sramota kako je lose Luka, koji se nikada nije povredjivao u karijeri i celu ovu sezonu odigrao na maksimumu, odigrao protiv izranavljenog Velickovica koji se cela tri puta okliznuo na ulazu u Hua-Hua i dva puta zamalo pijan pao u reku izlazeci s Akapulka.

kako ti lupas boze!

novica ubica nema pola casice na kolenu.dve teske povrede.dzile ga zove u sali copavi

samo lupaj kad ti tolerise moderacija patkometriju

Link to comment

Prošle godine je bio zdrav pa mu je Mačvan napravio decu i preko njega držao Partizan u igri koliko toliko.

 

Nikad ga nisam voleo, on jednostavno ne poseduje nijedan kvalitet, ne čak ni vanserijski kvalitet, da bi doprinosio u kontinuitetu, u odbrani je loš, ofanzivno apsolutno nekonzistentan, slab je za borbu pod košem, pored jakih četvorki izgleda kao junior. 

 

Nemam ništa protiv njega, dečko je van terena očigledno primer po pitanju ponašanja, kulture i sl ali stvarno bih da vidim nekog drugog umesto njega malo.

 

 

Make no mistake, Macvan i Velickovic su odlicni igraci. Nije bilo toliko davno kad su njih dvojica bili garancija da ne moramo da brinemo o poziciji 4 u reprezentaciji. Velickovic je malo zalutao ali Macvan je i ove godine imao odlicnu sezonu u Armaniju.

Link to comment

Make no mistake, Macvan i Velickovic su odlicni igraci. Nije bilo toliko davno kad su njih dvojica bili garancija da ne moramo da brinemo o poziciji 4 u reprezentaciji. Velickovic je malo zalutao ali Macvan je i ove godine imao odlicnu sezonu u Armaniju.

 

Nisam rekao ništa u tom smislu, Mačvana sam posle te serije hvalio i pričao kako je praktično sam nosio groblje, a za Novicu sam sinoć rekao da iako nije kao što je bio, i dalje je klasa za dobar deo našeg tima. Dakle, maksimum respekta za obojicu, igrački pre svega.

 

Našem kapitenu stvarno sve najbolje želim, ali u nekom drugom dresu. :)

Link to comment

Nisam rekao ništa u tom smislu, Mačvana sam posle te serije hvalio i pričao kako je praktično sam nosio groblje, a za Novicu sam sinoć rekao da iako nije kao što je bio, i dalje je klasa za dobar deo našeg tima. Dakle, maksimum respekta za obojicu, igrački pre svega.

 

Našem kapitenu stvarno sve najbolje želim, ali u nekom drugom dresu. :)

 

Nece Luka nigde.

Link to comment

....

Ocekujem da nam odu svi kljucni igraci iz ove sezone, Miler, Jovic i Cirbes, moracemo opet ispocetka. Nude nam mnogo igraca, prica se o nekih cak 70 imena koje Radonjicev tim vec skoro dva meseca lagano skautira i suzava izbor. Treba samo dobro birati.

Cenis da Kinsi ostaje?

Link to comment

Ko nam ostaje? Danguba, Gudura, Simon, Lazic, Mitrara i valjda Micic.

 

 

Miler, Kinzi, Cirbes, Jovic i nadam se Stimac idu.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Ko nam ostaje? Danguba, Gudura, Simon, Lazic, Mitrara i valjda Micic.

 

 

Miler, Kinzi, Cirbes, Jovic i nadam se Stimac idu.

 

Micic i Simonovic nisu sigurni. Lazic ima dozvolu kluba da ode ako dobije dobru ponudu ali svi znamo da se to nece desiti. :lolol:

 

Jovic veceras izjavio da se nada da ce ostati ali, koliko ja znam, on ima strasnih ponuda. Stranci idu. Sumnjam da ce i Stimca zadrzavati, on valjda ima ugovor do kraja sezone.

 

Tako je bilo do danas, ko zna sta ce se sutra desavati. Bice ovo dugo leto sa spekulacijama, svakodnevnim klipovima raznih "pojacanja" i slicno. Veliki i bogati su vec krenuli da kaparisu i kupuju, mi cemo sacekati da se oni popune pa sta nam ostane. Kojot Senior je u jednom intervjuu skoro izjavio da je za Zagorca najbolje ponuda stigla iz Zvezde tako da se lako moze desiti da nam on bude prva akvizicija.

Link to comment

On sigurno ide ali po meni ne spada u igrace koji su izneli sezonu.

 

Neka ostane i neka ne nosi nijednu sezonu, samo neka na svakoj utakmici kada je gusto i kada se svima stisnu muda odigra kao danas u drugoj. Deset minuta perfektne simultanke po tekmi, mashallah.

 

Inace WTF trenutak danasnje tekme je Radonjin tajm aut koji on promtpno poziva na 19 sec pre kraja nakon sto je valjda Dzamar za 5 sekundi realizovao Partizanov napad koji je prethodno nacrtao Dzikic a ovi u dlaku odigrali. Radonja pre nego sto izlazi pred igrace saziva trust mozgova u sivim odelima da se dogovori sta ce da igraju posto sam nema jebenu ideju sta da radi i to traje dobrih 10-15 sekundi dok je pola zvezdinog tima u fazonu neveruem sta gledam. Ostatak uobicajenih nekoliko nemustih recenica...

Link to comment

Micic i Simonovic nisu sigurni. Lazic ima dozvolu kluba da ode ako dobije dobru ponudu ali svi znamo da se to nece desiti. :lolol:

 

Jovic veceras izjavio da se nada da ce ostati ali, koliko ja znam, on ima strasnih ponuda. Stranci idu. Sumnjam da ce i Stimca zadrzavati, on valjda ima ugovor do kraja sezone.

 

Tako je bilo do danas, ko zna sta ce se sutra desavati. Bice ovo dugo leto sa spekulacijama, svakodnevnim klipovima raznih "pojacanja" i slicno. Veliki i bogati su vec krenuli da kaparisu i kupuju, mi cemo sacekati da se oni popune pa sta nam ostane. Kojot Senior je u jednom intervjuu skoro izjavio da je za Zagorca najbolje ponuda stigla iz Zvezde tako da se lako moze desiti da nam on bude prva akvizicija.

 

stavljam pare da ce zagorac doci, a dzile je izgeda resen da dovede dobrica. ucinice cika misko svima, nema ljutis.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...