Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

I treba da nas je sramota sto navijamo za ovaj klub koji nije Zvezda nego FMP ne posluje transparentno [za razliku od svih ostalih dostojanstvenih klubova] :cry:

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    554

  • pbg12345

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

ovo je klasicna prevara koja sluzi kao primer na seminarima fibe.

 

po čemu je ova prevara drugačija od pljačke narodnih para koju gej blizanci vrše od svog nastanka, kako bi regular Joe Marko mogao da projektuje nekakve uspehe i zadovoljava svoj ego?

Link to comment

I treba da nas je sramota sto navijamo za ovaj klub koji nije Zvezda nego FMP ne posluje transparentno [za razliku od svih ostalih dostojanstvenih klubova] :cry:

 

+1000

 

i druga je sramota

Link to comment

To je taj finansijski fer plej i transparentnost poslovanja bez kojih nema EL...

 

ne padaj, zadrži dostojanstvo.

Link to comment

bilo bi fino da izvucemo cska (teo :wub:) i tako dobijemo radonjine redovne musterije iz treceg sesira. ne znam da li je bolje turci iz drugog + bayern ili turci iz petog + pao/makabi.

 

 

Koja Zvezda, koji FMP je u bubnju za sat i po?

svi smo mi nasi

Edited by Timmi
Link to comment

bilo bi fino da izvucemo cska (teo :wub:) i tako dobijemo radonjine redovne musterije iz treceg sesira. ne znam da li je bolje turci iz drugog + bayern ili turci iz petog + pao/makabi.

 

To ćemo tek videti za mesec dana, najranije. Mislim da je Strasbourg dobra opcija iz šestog šešira, možda čak i bolja od Poljaka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...