Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Čekaj, oni baš hoće da nateraju nekog ovde da diže ograde? Ja to samo tako mogu da shvatim

 

 

pa neka nateraju. a onda ce nemci morati da organizuju vazdusni most iz atine i soluna ili cak direktno sa lezbosa.

 

Pokusavaju da zaustave talas na sredini puta. Tesko će to ići. Napravio bi se milionski hotspot u Grčkoj. 

Link to comment

pa neka nateraju. a onda ce nemci morati da organizuju vazdusni most iz atine i soluna ili cak direktno sa lezbosa.

 

meni se jedino čini da će most biti KA,  a ne iz. Ovi u Briselu su totalno pogubili sve konce, nikada od 1958 nije nesposobnija grupa političara tamo sedela. O Merkel da ne pričam. Sjebaće EU, definitivno. Gledam sad šta rade u Portugaliji, oni su potpuno sišli s uma.

Link to comment

meni se jedino čini da će most biti KA,  a ne iz. Ovi u Briselu su totalno pogubili sve konce, nikada od 1958 nije nesposobnija grupa političara tamo sedela. O Merkel da ne pričam. Sjebaće EU, definitivno. Gledam sad šta rade u Portugaliji, oni su potpuno sišli s uma.

 

To je kljucna stvar (na samo kada je migrantska kriza u pitanju) i to zavredjuje poseban topik. 

Link to comment

meni se jedino čini da će most biti KA,  a ne iz. Ovi u Briselu su totalno pogubili sve konce, nikada od 1958 nije nesposobnija grupa političara tamo sedela. O Merkel da ne pričam. Sjebaće EU, definitivno. Gledam sad šta rade u Portugaliji, oni su potpuno sišli s uma.

 

 

6:50

Link to comment

Pa tako izgleda u ovom trenutku. Ako se sa Erdoganom ne napravi ozbiljniji dogovor, a on podize cenu, bice Grci u problemu. 

 

Problem je u tome što briselska vizija tog dogovora™ podrazumeva da Turska potrpa nekoliko miliona ljudi u konclogore kampove™ na svojoj teritoriji i zatim ih milom ili silom drži u istim sve dok Sirija, Irak, Avganistan, Pakistan, Somalija, Sudan, Kongo i još bogtepita koliko mesta na svetu ponovo ne postanu vredna povratka i življenja u njima. Sve to u zamenu za 300 miliona evra godišnje. Plan realno zaslužuje Nobelovu nagradu.

Link to comment
Na trilateralnom sastanku u Sofiji premijer Srbije Aleksandar Vučić se sastao sa premijerima Bugarske i Rumunije, Bojkom Borisovom i Viktorom Pontom. Posle sastanka, premijer Borisov je rekao da su Bugarska, Srbija i Rumunija spremne su da zatvore svoje granice, ukoliko to učine Nemačka i Austrija radi zaustavljanja priliva izbjeglica.

 

Link to comment

dobro sad bar znamo da ce granice biti zatvorene.

 

samo da cekamo raspisivanje tendera za zicu :fantom:

 

a komentari u blicu, koje ludilo botova u svrhu obesmisljavanja i bacanja prasine u oci citaocima, kamo ono, mi smo humani, nismo kao oni neljudi madjarski koji podizu zid od zice i tako dalje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...