Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Albanija i Kosovo još kako-tako, ali na koju foru im je Crna Gora u "unsafe" statusu...

To i ja htedoh da pitam. Na osnovu čega je CG manje bezbedna od Srbije ili BiH....
Link to comment

E jbg, kada treba isukati tomahavk onda si za akciju, kada treba hendlovati rezultate te akcije onda si za jalovi razgovor, sedeljke i potanka razjasnjenja. Suplje ti je to moj Erasere. Nego, di je Miralem

?

Edited by Eraserhead
Link to comment

kakva tragedija za ovu zenu sto se nocas porodila u parku. na samo jedan dan od EU i par dana od nemacke/austrije, da se dete rodilo tamo imalo bi odmah njihove papire i sudbina porodice bi bila instantno resena. ovako ce nekako morati da plati bolnicu a na papire za dete ne smem ni da pomislim, njoj ce trebati meseci i meseci da u srbiji dobije bilo kakav papir sa kojim ce moci da nastavi dalje sa detetom. da ne pominjem to sto ce je iz bolnice sa novorodjencetom direktno poslati u sjenicu ili bogovadju. horor jbte.

Link to comment

da, ovde se to ne zna bas najbolje, kakva su tacno prava dece rodjena u nemackoj a samim tim i prava roditelja? da li se to odnosi samo na prava izbeglica ili vaze uopsteno, za svu decu rodjenu u nemackoj? pretpostavljam da je ovo prvo ali bolje da pitam

Link to comment

ne bi

 

u pravu si, prevideo sam da je potrebno da bar jedan roditelj bude nemac.

 

ali bi mu svakako bilo lakse nego ovako, ne samo njemu nego i roditeljima na prvom mestu u situaciji kada su prakticno zaglavljeni u srbiji.

 

ovo je posebno jebeno jer ne znamo da li roditelji imaju izbeglicke papire UNHCR jer bi u tom slucaju UNHCR mogao da izda putni dokument. ako imaju samo sirijske pasose onda ne znam sta mogu da urade u sirijskog ambasadi.

Edited by yolo
Link to comment

izvinjenje tviterasima?!

 

u medjuvremenu, postaje sve izvesnija odluka nemaca da albaniju, kosovo i crnu goru stave na listu "sigurnih".

 

0,,18611739_401,00.png

 

narandzasti trio izgleda zabrinjavajuce ^_^

Link to comment

hehe. zemlje koje su u kurcu. hehehe.

 

 

 

 

hihi.

jes vala. narandzasti izgledaju ko izhabani penis a ovi okolo ko prostata u nekoj kancerogenoj upali

Link to comment

u pravu si, prevideo sam da je potrebno da bar jedan roditelj bude nemac.

 

da

ili da je jedan roditelj iz neke druge EU zemlje a živi minimum 8 godina u Nemačkoj

ili da je jedan roditelj iz neEU zemlje i živi minimum 10 godina u Nemačkoj <legalno>

 

a da bi im bilo lakše generalno, bilo bi :/

Link to comment

Kurir:

UHVAĆEN: Migrant napao ženu u centru Beograda

 

Komentari su :puke: . Rekao bih da su ovi što komentarišu sve neki fini, mirni, pristojni ljudi.

Link to comment

fini tihi mirni ljudi sa povremenim nasiljem u porodici, ali to je deo folklora sa puškama buzdovanima i podvriskivanjem

 

 

statistika i tzv objektivna slika stvarnostisu moj put u književnost sa fantastičnm prosedeom što iz romantizma i srednjovekovnih viteških romana poreklo svoje vuče   :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...