Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

e fervex aj stvarno pusti me tih baljezgarija,i ovako cu da ih slusam po ceo dan na vezbama od tvojih saboraca kad krene faks u oktobru

 

Послато са GT-P7500 користећи Тапаток 2

Edited by kurjak92
Link to comment

I to sto ti i drugari drkate na tu geto siromasnu srbiju,a ne mozete ni da je nadjete je jebeni fenomen za sebe.

Doticna i njoj slicni srednjeklasni slajm,kako levicari sa filozofskog inace zovu drustvenu grupu u kojoj su im mame i tate, imaju rasisticke ispade poput ovih,tj deo njih,jer je takva opsta klima u zemlji.

Sa druge strane ja sam samo nocas procitao najmanje 500 petsto krvolocnih,rasistickih komentara prepunih mrznje, i oni svi ne zive u borci, niti su romi,ko bi rekao,i jedan iz marksa21 je isto bio tako glup da nije znao da postoje siromasni beli srbi,al to je kod vas nesto endemsko izgleda. To su beli srbi i srpkinje,ali samo delom uglavnom siromasniji i neobrazovaniji nacionalisti,ukratko prosek i vecina ove zemlje,bas taj proleterijat na koji se lozite i koji i koji zamisljate da cete da vodite. Oni zbog ovog incidenta pozivaju na linc,proterivanje,mine nam granici,vesanje i teranje gamadi,miran san,oni se plase isila,muslimana,crnaca,oni ne zele da pare idu njih itd. Prestani da idealizujes nesto sto nisi ni upoznao

 

I pitas sta cemo onda? Isto sto i sada, nadlezni organi ce sprovesti istragu,sud ce da presudi i kazniti ili osloboditi optuzenog, ne znam sta bi trebalo da se desi,da pijandure od ispred prodavnicu krenu da siju bele kape i kupe par magaraca pa juris na picin park?

 

Послато са GT-P7500 користећи Тапаток 2

Edited by kurjak92
Link to comment

Batalimo prozivanja, "drugare", kome su mama i tata odakle i sl. :)

 

Budimo ozbiljni, nikoga ja ne smatram "slajmom", i sam dolazim iz porodice koja bi se mogla okarakterisati kao middle class. Ovde je reč o socijalnoj grupi, klasama i odnosu između njih, nigde nisam prozivao ljude što su "nebeli" ili "negeto" i uopšte neću da se bavim tako neozbiljnim stvarima :)

 

"Šta ćemo onda" se odnosilo na opsesivno insistiranje da je nasilje među ciganima, migrantima itd. samo "predrasuda".

 

Što se tiče "proseka i većine ove zemlje" postoji razlika između Devićke i "neobrazovanijih nacionalista". Kako bilo, sve su to razlike koje su određene ideologijom, a ne predrasudama i ljudskom glupošću. To pokušavam da objasnim.

Edited by FERNOUX H
Link to comment

Lolek, pa vi levicari sa nesrecnog filozofskog ste stvarno svi pravljeni na isti kalup,pocevsi od klasne pripadnosti roditelja(uz mala odstupanja)

Cek da vidimo, mislis middle klas kao burzuji? Midl klas kao libosi? Ili kao gradjanisti?Malogradjanisti?Burzujcine?Malogradjanstina? Koji od prideva kojima si se razbacivao po forumu koristis za mamu i tatu fervex?

 

Послато са GT-P7500 користећи Тапаток 2

Edited by kurjak92
Link to comment

ima ono kao Vi ste u problemu

pa ta formulacija postane opšteprihvaćena, pa postane deo narodnog folkčora, svakodnevice takoreći, neguje se i pazi

a onda u neko doba, objasne vam da niste u problemu, jer možete biti smo u automobilu, avionu, u svom stanu i slično, nego Vi imate problem, o tome se radi...i šta sad, opet menjati percepciju stvarnosti, a mi nismo tako fleksibilni na žalost

 

hoću reći načini komunikacije podrazumevaju da prvo sagovornika stavimo na policu, klasifikujemo mu potez razmišljanja i onda imamo način da komunciramo, formalan i bezbolan i neobavezujući sasvim..zato valjda i postoje forumi, jer rešenja i odluke definišu se na nekim drugim mestima

Link to comment

Lolek, pa vi levicari sa nesrecnog filozofskog ste stvarno svi pravljeni na isti kalup,pocevsi od klasne pripadnosti roditelja(uz mala odstupanja)

Cek da vidimo, mislis middle klas kao burzuji? Midl klas kao libosi? Ili kao gradjanisti?Malogradjanisti?Burzujcine?Malogradjanstina? Koji od prideva kojima si se razbacivao po forumu koristis za mamu i tatu fervex?

Послато са GT-P7500 користећи Тапаток 2

Dzaba se trudis i mucis, radi se prosto o varijanti poznatoj kao 'mi bi da budemo malo levicari, malo Kostunice, dakle nesto kao levicarski коштунићизам, дакле оно вук сит и овце на броју, о оном што ти се не свиђа или не уклапа у шему, појма немаш, ниси информисан, екстремно си неекстреман, ма кажем ти, мани се ћорава посла, отпорна је то сорта.

Link to comment

 

 

danas sam bas o ovome razmisljao kada sam u nemanjinoj video scenu, na trotoaru stoji mega chka, polugola, sve, haljina napicnjak, sise, na 40C, prolazi grupa od 5-6 ortaka pored nje, bukvalno je niko nije ni pogledao dok su meni iz kola ispale oci.... 

 

pa da si i ti bio na plus 40 ne bi je primetio a da su oni bili u klimatizovanim kolima i njima bi ispale oci, naravoucenije: ekstremne vrucine nisu pogodne za seksualno nasilje

Link to comment

@kurjak svrati do teme o srpskim nacosima, pa slobodno se malo raspisi. Molim te, pocni od toga ko je uticao na SA da se malo ublaze

Edited by Lezilebovich
Link to comment

"Šta ćemo onda" se odnosilo na opsesivno insistiranje da je nasilje među ciganima, migrantima itd. samo "predrasuda".

 
Treba da talambasamo da su cigani i izbeglice nasilini jer smo siromasi? To mi preporučuješ?
 
Ili nemamo to pravo jer smo beli liberali kao i ti? Onda možemo da radimo isto što i Devićka? Zapravo to i treba da radimo jer je to naš klasni fazon? To mi preporučuješ?
 
 
Moraćeš malo bolje da objašnjavaš kad već hoćeš da se baviš ozbiljnim stvarima. 
Edited by McCabe
Link to comment

@kurjak svrati do teme o srpskim nacosima, pa slobodno se malo raspisi. Molim te, pocni od toga ko je uticao na SA da se malo ublaze

Moći će ti udovoljiti tek za 3 dana... :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...