Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

Isto kao kad napisu ciganin silovao devojcicu,tj kad namerno istaknu naciju,rasu,veru, svi mi se nadjemo u velikoj zivotnoj dilemi

A ako smo prljavi gradjanski liberali,to nam srusi snove i ideale :(

 

Послато са GT-P7500 користећи Тапаток 2

Link to comment

jao mackica, zao joj je nas. more mrs, djubre rasisticko. sve se plasim da bi za pokusaj silovanja prosao sa prekrsajnom, to po zakonu reuzima javni tuzilac odmah.

 

danas sam bas o ovome razmisljao kada sam u nemanjinoj video scenu, na trotoaru stoji mega chka, polugola, sve, haljina napicnjak, sise, na 40C, prolazi grupa od 5-6 ortaka pored nje, bukvalno je niko nije ni pogledao dok su meni iz kola ispale oci.... 

Link to comment

vucko, malo si pomesao nataliju devic i irenu grahovac, reklo bi se...

 

nema veze. dobar je kurjak. 

 

pojavio se taman kad sam se prepao da ćemo forum morati da prepustimo plastičnom, indridu i ferveksu. 

Link to comment

hehe kako ćemo sad da se pozicioniramo?

 

 

Pre 10. godina mene je nepao čistokrvni Srbin, Beograđanin.

Kako da se pozicioniram prema Srbima?

Edited by svashtabezneshto
Link to comment

nema veze. dobar je kurjak.

 

pojavio se taman kad sam se prepao da ćemo forum morati da prepustimo plastičnom, indridu i ferveksu.

kauboja si zaboravio ili ga namerno ignorises, kao ja? :D

 

+meleon za kurjaka

Link to comment

Imajte razumevanja za studenta sociologije koji prekracuje vreme u nocnoj preko 2g neta i ne razume se u kreatorke :wub:

 

Послато са GT-P7500 користећи Тапаток 2

Link to comment

Isto kao kad napisu ciganin silovao devojcicu,tj kad namerno istaknu naciju,rasu,veru, svi mi se nadjemo u velikoj zivotnoj dilemi

A ako smo prljavi gradjanski liberali,to nam srusi snove i ideale :(

 

Послато са GT-P7500 користећи Тапаток 2

 

ono što ti ne shvataš je da je ovde (i kod Devićke) na delu tenzija bele srednje klase i imigranata-lumpena

 

mogu libosi da drve koliko hoće o predrasudama, ali činjenice će pokazati da je u getu* mnogo veća šansa za ovakvim napadima, i šta ćemo onda?

 

* crnačkom ili belačkom, mada mi nemamo belački u beogradu, jedino možda borča, al opet pitanje je koliko su oni u stvari beli....

Edited by FERNOUX H
Link to comment

ono što ti ne shvataš je da je ovde (i kod Devićke) na delu tenzija bele srednje klase i imigranata-lumpena

 

mogu libosi da drve koliko hoće o predrasudama, ali činjenice će pokazati da je u getu* mnogo veća šansa za ovakvim napadima, i šta ćemo onda?

 

* crnačkom ili belačkom, mada mi nemamo belački u beogradu, jedino možda borča, al opet pitanje je koliko su oni u stvari beli....

 

opet Srbija i "bela srednja klasa" :lol:

Link to comment

danasnji ulov....:

 

azilma10.jpg

 

jbt, ja bih na osnovu ovih uputstava verovatno zavrsio negde na sred juznog pacifika xD

Edited by MancMellow
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...