Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

govoriš o običnom svetu kvotujući moj post u kom ja ne govorim o običnom svetu

ne mislim da su mađari fašisti, tako da nemoj te reči da mi stavljaš u usta.

Link to comment

neki recentni kretenizmi koji dolaze uglavnom iz liberalnog miljea, a izdaju čak i taj liberalni rezon

 

- kanjižani vole fašiste

- ukrajinski libosi podržavaju istorijski revizionizam, podržimo donjecku narodnu republiku!

- pun nam je kurac nemaca i eu koja je dovela radikale na vlast, cipras treba da se udruži sa putinom!

- obama je napravio mnogo ustupaka neoconsima, podržimo trumpa!

Link to comment

govoriš o običnom svetu kvotujući moj post u kom ja ne govorim o običnom svetu

ne mislim da su mađari fašisti, tako da nemoj te reči da mi stavljaš u usta.

 

pa onda se izrazavaj precizno, kako drugacije da shvatim tvoj post posle one fotke iz kanjize a koji glasi,  parafraziram, oni imaju iskustva sa fasizmom :) do nesporazuma je doslo slucajno, kao greska u komunikaciji, tvoj prvi post/komentar je meni bio okidac jer sam emotivno reagovao bas zato sto imam blisku prijateljicu koja me gotovo svakodnevno obavestava sta se tamo desava a ne govori o aktima lokalnih vlasti vec o ponasanju obicnih kanjizana koji su onakvi kakve sam pomenuo na osnovu tih za mene izuzetno kredibilnih informacija, vidim da si precizirala svoj iskaz u sledecem postu ali sam eto taj iskaz prevideo jer sam malcice zapenio, ne zameri mi na tome :)

 

ne moras da mi verujes ali iskreno mi je drago sto smo razjasnili nesporazum  :)

Edited by Pontijak
Link to comment

Aha. Skupi se cela kanjiža pa u kamp.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

ne kapiram.

pokusaj ucitavanja™ ili duhovitosti?

Link to comment

neki recentni kretenizmi koji dolaze uglavnom iz liberalnog miljea, a izdaju čak i taj liberalni rezon

 

- kanjižani vole fašiste

- ukrajinski libosi podržavaju istorijski revizionizam, podržimo donjecku narodnu republiku!

- pun nam je kurac nemaca i eu koja je dovela radikale na vlast, cipras treba da se udruži sa putinom!

- obama je napravio mnogo ustupaka neoconsima, podržimo trumpa!

gresis, ovaj rezon je iz miljea Odeljenja F u Lazi Lazarevicu

Link to comment

 

- ukrajinski libosi podržavaju istorijski revizionizam, podržimo donjecku narodnu republiku!

 

fenouxauxe, izadjes li nekad napolje, medju svet, il samo ucis?

 

nista licno, ali u tvojim godinama smo one nasih godina koji ovako pricaju vezivali za bandere i tukli :(

Link to comment

hamlete, kad si vec mod i kada vec ucestvujes u diskusiji, zasto ne bi ocistio proseravanje, saljivosti i generalno nekontrolisano trolovanje svake moguce teme kada se na njoj pojave vec uobicajeni likovi. 

Link to comment

Očistim kad pretera. Za sad je u granici standardne devijacije

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...