Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

kanjiza je specificna, isti broj ljudi kao u picinom parku a pogledajte na netu koliko stanovnika ima kanjiza i koliko hektara ima, jednostavno su zblanuti i ne treba odmah traziti rasizam, nacizam itd., mogu misliti kako se tek njihova lokalna samouprava ne snalazi kada se i moronoidi u beogradu ne snalaze uopste

imaju oni istoriju druženja sa fašizmom. 

Link to comment

imaju oni istoriju druženja sa fašizmom. 

 

e, mislim, ok je to preseravanje ali ne treba preterivati, ja kazem ono sto licno znam od bliske prijateljice, rodjene bacvanke, postene i dobre, koja zivi tamo i obavestava me na svakodnevnom nivou kako obicni kanjizani realno reaguju u tim ljudskim svakodnevnim situacijama, pusti te price politicara, pastora i slicno

 

to o madjarima, zlim madjarima, koji imaju istoriju druzenja sa fazizmom je ogavna ksenofobija, hajde da razvijamo dalje, ko ima istoriju druzenja i sa cime, hrvati sa ustasama, nemci sa nacistima, srbi sa koljacima iz srebrenice, ah da, a tek jevreji, ti jevreji koji imaju istoriju vladanja svetskim kapitalom, da ne zaboravimo arape koji imaju istoriju druzenja sa islamskim fundamentalizmom i terorizmom, ne zaboravimo i pederei lezbejke i uticajni gej lobi, umorih se, neka nastavi dalje ko hoce sa tim nakaznim nizom generalizacija i etiketiranja na osnovu etnicke i verske pripadnosti a bogme i na osnovu svega ostalog

Edited by Pontijak
Link to comment

oni naci kampovi, to bese u kanjizi svake godine?

Aha. Skupi se cela kanjiža pa u kamp.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

oni naci kampovi, to bese u kanjizi svake godine?

 

ma jasno, piju unikum i zderu i smisljaju kako da sve koji nisu madjari pobiju ili prerade u psecu hranu u formi briketa, to su ti madjari, zar si sumnjao?

Link to comment

e, mislim, ok je to preseravanje ali ne treba preterivati, ja kazem ono sto licno znam od bliske prijateljice, rodjene bacvanke, postene i dobre, koja zivi tamo i obavestava me na svakodnevnom nivou kako obicni kanjizani realno reaguju u tim ljudskim svakodnevnim situacijama, pusti te price politicara, pastora i slicno

 

to o madjarima, zlim madjarima, koji imaju istoriju druzenja sa fazizmom je ogavna ksenofobija, hajde da razvijamo dalje, ko ima istoriju druzenja i sa cime, hrvati sa ustasama, nemci sa nacistima, srbi sa koljacima iz srebrenice, ah da, a tek jevreji, ti jevreji koji imaju istoriju vladanja svetskim kapitalom, da ne zaboravimo arape koji imaju istoriju druzenja sa islamskim fundamentalizmom i terorizmom, ne zaboravimo i pederei lezbejke i uticajni gej lobi, umorih se, neka nastavi dalje ko hoce sa tim nakaznim nizom generalizacija i etiketiranja na osnovu etnicke i verske pripadnosti a bogme i na osnovu svega ostalog

ne podmeći, nisam mislila na mađare generalno, nego na faši festival koji se ponosno u kanjiži održava. 

Link to comment

Održava se i godišnjica oluje u hrvatskoj prilično ponosno svake godine.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

ne podmeći, nisam mislila na mađare generalno, nego na faši festival koji se ponosno u kanjiži održava. 

a ti kao francuska sobarica pa ne znas da nesto sto se odrzava negde ne znaci da je to plebisticarna odluka stanovnistva kanjize, ja govorim o informacijama koje dobijam od kanjizanke sto se tice ponasanja obicnih kanjizana prema migrantima i u ciji kredibilitet imam apsolutno poverenje a ti mi drvis te parole

 

mislim, u kanjizi se svake godine odrzava i jazz festival i sta onda? sta to govori?

Link to comment

govori da taj festival podržavaju isti oni koji stavljaju te znake, eto to govori. 

 

a ja ti govorim o obicnom svetu, dakle obicnim kanjizanima i o tome kako se dosta njih odnosi prema migrantima i svodi se opet na to, ti o ideoloskim parolama a ja o njihovoj svakodnevici na osnovu informacija koje dobijam od izuzetno kredibilnog izvora i dopusti da imam pravo da se ne slazem sa stavom da ljude kanjizane svedem na izjave i delovanje bacvanskih lokalnih politicara jer da i mi sebe svodimo na izjave i delovanje nasih lokalnih politicara pa ne bismo mogli u ogledalo da se pogledamo od sramote i gadjenja

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...