Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

vasilije mozda ti ne, ali neki postovi klize u bizarnu futurologiju lisenu svima dostupnog insajta u cinjenice. ali nema veze, nigde ne pise da mora da se cita. nastavite.

Link to comment

i da ima medveda!

 

Pa šta misliš da je zabava na takvim mestima ako nema medveda.

 

 

+1

 

bez kuća, puteva i bilo čega. 

 

I to ih što pre dovesti, veliki je pritisak Nemaca da se tu nasele, čitava predgrađa Berlina su u niskom startu.

Link to comment

Pa šta misliš da je zabava na takvim mestima ako nema medveda.

 

 

 

I to ih što pre dovesti, veliki je pritisak Nemaca da se tu nasele, čitava predgrađa Berlina su u niskom startu.

 

a gde će oni?

Link to comment

Insistirao si posebno na tome da selo bude što opustelije.

 

Dagmar, ja tebe mnogo gotivim, ali nisam u stanju da se nosim sa tvojim unutrasnjim demonima, da ne kazem sa tvojim simptomom koji te tera da svakih par nedelja potpuno iskocis iz zgloba i pocnes da pises potpune nebuloze. 

 

Naravno da nikada nisam napisao ovakvu glupost.

Link to comment

vasilije mozda ti ne, ali neki postovi klize u bizarnu futurologiju lisenu svima dostupnog insajta u cinjenice. ali nema veze, nigde ne pise da mora da se cita. nastavite.

 

cuj imas i poentu donekle, i meni zasmeta kad pocnemo da penimo oko nekih stvari koje su potpuno mimo individualnog uticaja.

no, imamo i onaj drugi topic o pomoci migrantima, malo je zivnuo.

Link to comment

Dagmar, ja tebe mnogo gotivim, ali nisam u stanju da se nosim sa tvojim unutrasnjim demonima, da ne kazem sa tvojim simptomom koji te tera da svakih par nedelja potpuno iskocis iz zgloba i pocnes da pises potpune nebuloze. 

 

Naravno da nikada nisam napisao ovakvu glupost.

 

 

A nekad si bio duhovit dječarac, tjah.

Link to comment

A nekad si bio duhovit dječarac, tjah.

 

Izvini, nisam skonto da se zajebavas, oglupavio sam od omorine.

 

Idem da crknem od vlage i nervoze.

Link to comment

zato se vode kamere na granicu da slikaju mađarske vlasti i paravojske koji tuku azilante do Srbije

 

 

A onda će ispod tih slika greškom™ da napišu da to rade zli Srbi, koji su već poznati kao ubice i čistači™...

 

+1

Link to comment

Ispravio.

 

:thumbsup:

 

internet je ustvari orvelov telekran

 

a sada gradjani i gradjanke forumasi, prekinite na 15 minuta pisanje postova i krenimo sa jutarnjom gimnastikom! gradjanine pontijace! ne pisi post! ne radis sklekove! pocni odmah!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...