Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Е, јесте, хвала!

 

Још једна ствар, чисто да вам омогућим наставак приче о вашим геј клубовима. Како је Антонио истроловао Клопа! :lolol: Од 5:30...

 

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel ove godine istice sk-u za engleze? Prica se po forumima da se epl seli na arene. :D

ovo primera, a Premijer liga istice ove sezone.

 

Vodeći sportski kanal u regionu, Sportklub, i španska Primera nastavljaju saradnju i naredne tri sezone.   06-08-2015

Edited by radnik
Link to comment

Pa ono, ako SK izgubi PL, mogu slobodno da se odjavim sa SBB-a. Na TV-u fakticki nista drugo ni ne gledam, a imam puno jeftinije varijante za net. Jbg. Onda konsultujem one koji znaju kako da lepo gledam tekme na Sky-u :D

Link to comment

Nevolja je sto su kablovski operateri mahom teritorijalno rasporedjeni, pa na drugu kablovsku bas i ne mozes, jedino da kupis risiver i ujutro gledas Vucicevica kako gostuje, a uvece Vucicevica kako hostuje. Ili Olju Jovicevic, kako ko voli...

Link to comment

Изгледа да смо завршили довођење Сема Бајрама из Лидса.

Byram mubarek olsun! :) Znaci, vracate nam Jenka da zamijeni odlazeceg Debuchyja?

 

 

 

Elem, Arsenal vratio Gnabryja sa posudbe. Ispravno, ne znam koji je kurac bio Wengeru da ga salje u ruke mesaru sa kacketom.

 

Borussijin Watzke osjetio potrebu da se javi oko Aubameyanga i da kaze da ce biti Borussije i bez PEA-e. Meni je i dalje izglednije da ce ga kupiti City-Chelsea-Liverpool-United nego mi™. Moze igrati CL, a svaki od pobrojanih klubova ima svoje adute (uglavnom mislim na lovu).

 

Danas procitah da je Jesus Navas dao 1 gol u 81 nastupu u svim takmicenjima. :mellow: Mislim da i Begovic ima slican ucinak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...