Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Turci ludaci :Hail:

 

 

Kad se setim kako su u Ankaragucu docekali Vasela

Ем те плате, ем те обожавају. А и Константинопољ је прелеп град. Шта ћеш више.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Turci ludaci :Hail:

 

Kad se setim kako su u Ankaragucu docekali Vasela

Trebalo je da vidiš scene sa aerodroma u Antaliji, kada je Eto'o sleteo :fantom:

 

Doduše u ovom slučaju mi se čini da izostaje željeni efekat na fudbalera. Nani sve vreme ima facu kao da je pao u zarobljeništvo Islamske države.

Link to comment

meni dovoljno da sam video da velika vecina navijaca chelsea sa sledecu sezonu ne zeli videti ivanovica na desnom beku u svom idealnom a usput i realnom timu.

 

а koga to žele? bane će jednog dana verovatno morati da se sa boka prebaci na štopera i taj dan nije daleko, ali imao je sasvim dobru prošlu sezonu, šta mu fali sad odjednom?

Link to comment

а koga to žele? bane će jednog dana verovatno morati da se sa boka prebaci na štopera i taj dan nije daleko, ali imao je sasvim dobru prošlu sezonu, šta mu fali sad odjednom?

 

pre svega azpilicuetu na desnoj strani a filipe na levoj. neki su zeleli i clynea dok je ovaj jos bio u southamptonu. cisto sumnjam da ce igrati na stoperu. pre cemo kupiti nekog novog da se upari sa zoumom.

Link to comment

Огбона одбио Евертон и прелази из Јувентуса у Вест Хем за 8.5 милиона фунти. Претпостављам да то значи да Абденур не долази из Монака за 12.5 милиона фунти, што би могло бити занимљиво и осталима на овој теми јер је Мароканац наводно интересантан Реалу као једна од опција за замену Рамоса.

 

Прича се и о могућности да на позајмицу дође не само онај Аргентинац, плејмејкер, који је прошле године за 10 милиона фунти прешао из Ривер Плате у УАЕ, већ и Думбија из Роме, кога Билић зна из времена када је радио у Русији. Тај момак је један од најбржих играча које сам у животу гледао и ако га Римљани пусте потпуно су луди. Не знам за кога праве место, мислим да на тржишту има само пет или шест бољих играча на тој позицији који ће овог лета мењати клубове, ако и толико. Али, њихов губитак може да буде наш огроман добитак. :)

 

Ванредан прелазни рок за чекићаре, потпуно ванредан.

Link to comment

Nisam bas 100% siguran da cete pogoditi sa njim. Naravno, rec je o jako dobrom igracu, ali imam rezerve kada je njegov ofanzivni doprinos u pitanju. Mislim da vam treba igrac koji moze da bude opasniji po protivnicki gol, bilo direktno, bilo pasom/centarsutom, kao i bilo kojoj ekipi koja puca na najvise. Da je rec o igracu koji moze da imitira ucinak najboljeg Maicona ili Alvesa - tesko. Solidan je tehnicki, ali ga jednostavno nema previse u zavrsnoj trecini. Kada je pod pritiskom pozadi reaguje skroz korektno.

Ali je i ovako jako dobar. Ima vrhunske fizikalije, ne verujem i da ce i za deset godina imati gram viska. Pokriva celu stranu, defanzivno je uvek na mestu, dobija skoro sve duele, takticki je odlican, moze na obe strane... Nije bas neko iznenadjenje da je karijeru poceo kao stoper, u defanzivi se snalazi ko riba u vodi.

Sta znam, za ocekivati je bilo da zaigra u nekom od najboljih italijanskih timova. Al nije jer mu je cena otisla izvan domasaja svih sem Juventusa. Zasto oni nisu bili zainteresovani nemam pojma. Za ostale je jednostavno bilo previse 20+ kk, kad moze i jeftnije da se prodje.

Link to comment

Пребрз је за жабарску лигу. Тамо пролазе муфтаре к'о Пипо :Hail: или скакачи и разбијачи. Против кога ће Думбија да истрчи контру када игра за Рому? Ја сам га гледао када је демонтирао Манчестер Сити у Манчестер ситију играјући за Русе и још пар пута у руској лиги, баш сам се питао где ће да оде за велике паре и било ми труба када је завршио код жабара.

Link to comment

:lolol:

 

Covek za polusezonu nije pokazao bukvalno nista. Prica se da je dosao povredjen, ajde neka bude nekakvo opravdanje, ali onakvo odsustvo ikakvog interesovanja je zaprepascujuce. Ne krece se, ne nudi se za pas, ne ucestvuje u gradjenju napada, ne pritiska protivnika... Nista, ali apsolutno, jebeno nista. Udje u drugom poluvremenu i odstoji pola sata na centru, ako krenemo u napad odkaska nekako do sesnaesterca gde se kao ponudi za pas i to je to.

Imao je odlican goal record tamo, mislio sam da ce dati barem nekakav doprinos, ali truba. Samo nam je dodatno zakoplikovao situaciju, bolje da smo se oslonili na Destra i prodali ga lakse sada zbog kojeg gola vise. Realno, jebe mi se kakav ce biti ako ode, samo daj da nas neko resi bede. I onako imamo previse pijavica koje samo blokiraju usmeravanje sredstava na nesto korisnije.

 

edit: Pippo nije bas bio radost za oci, ali kladim se da statistika kaze da je trcao vise u proseku iako je njegov pik bio jednu deceniju pre glavonjinog :dry:

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...