Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ti si baš rešio da oduzmeš Big Endiju zvanje Najskupljeg™, jel' to? :mad:

Не, ако питаш за Вест Хем.

 

Радије бих у тиму видео Џенкинсона, Огбону, Ланзинија и Емболоа (све њих) него Игуаина или Фалкаа или Бензему (једног од њих). Петнаест милки за једног играча је плафон за тим који се бори за горњи део табеле, суперстарови су за тимове који се боре за Лигу шампиона. Ту смо лекцију, надам се, научили.

Link to comment

Pitam za vascelo engleštvo, prizivaš transfer Kejna od 40 miliona u Man Utd što bi bilo za 5 skuplje od Najskupljeg Engleza Ever, što je neodrživi paradoks.

Link to comment

Pitam za vascelo engleštvo, prizivaš transfer Kejna od 40 miliona u Man Utd što bi bilo za 5 skuplje od Najskupljeg Engleza Ever, što je neodrživi paradoks.

 

ako seici daju uskoro ce ta titula stajati pored imena Raheema The DreamaTM

Link to comment

Ako sam dobro pročitao, mafiosi™ su juče skinuli Zayed City sa liste kršilaca finansijskog fer pleja tako da žurka može da počne.

Link to comment

Да.

 

Manchester City are poised to break the British transfer record and sign Juventus midfielder Paul Pogba for £71m.

 

А сазнали смо и колики је Ван Персијев лојалти бонус:

 

Robin van Persie wants a £12m pay-off to leave Manchester United after Turkish club Fenerbahce tabled a four-year offer to the Dutch striker that matches the £250,000-a-week deal he currently earns at Old Trafford.

Link to comment

Koliko je placen Radomir™ i koliko mu je manja plata u odnosu na Monakovih 280k£

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Кад се прерачуна, боље му је да не ради.*

 

*генерички одговор мог пријатеља адвоката када га неко пита како му иде посао.

Link to comment

Може то и овако да се каже: прошле сезоне је твенти-самтинг Руни 80% мечева одиграо у средњем реду и опет је дао више голова од Ван Персија који је загазио у четврту деценију живота. :fantom:

Aj da i ja teram mak na konac - prosle sezone Runi je odigrao manje od pola meceva u vezi, od februara je mislim bio neprikosnoven na CF, do tad je bilo svega. Sa druge strane RVP npr mislim da nije nijednom odigrao 90 minuta, svakako je mnogo manje od Rooa proveo na terenu i dao samo 2 gola manje. Njegova najveca mana su te potencijalne povrede, inace kao spic ima i dalje prezajeban instinkt, imao je gomilu sansi koje su skidali golmani, stative ili

minimalnu promasaji, ali i dalje ima njuh da se nadje tamo gde treba. Pomenuto je da nemam argumente za njegov ostanak - pa sve sto sam i u prethodnom postu naveo je valjda argumentacija, Runi je samo ubacen u pricu jer mi nije jasno zasto je Persi bukvalno satanizovan kao flop a ima neznatno slabiji ucinak od Runija, kao nekakve referentne tacke. S kim da ga poredim - Falcaom, Wilsonom? U krajnjem slucaju cak i kao backup tesko da se moze naci bolja opcija, gotovo da je u pitanju luksuzo resenje. Ali zasto da ne, nije da klub ne moze da priusti.

 

Razlog njegove prodaje, ako licitiram, nije to sto Utd ne zeli njegove usluge ili misle da nije vredan Utd-ovog dresa vec njegova zelja da igra redovno pa mu se na neki nacin izlazi u susret, nesto kao prosle godine sa Evrom (a videlo se kako se to zavrsilo za njega...pa i nas).

Edited by ducca
Link to comment

Гледао сам скоро већину утакмица коју су у лиги одиграли прошле године. Ван Перси је све време био ван форме, имао по један или два блеска по утакмици из којих се јасно видело да је он и даље он, али ни трага није било од неког константног доприноса. Са друге стране, Руни је и то што је играо по средини играо солидно до одлично. Подсећам те да су на почетку сезоне улоге биле замењене: Ван Перси је био Ван Галов миљеник, а Руни је био виђен за отпис. Очигледно је уз резултате на терену доста важно било и шта се дешавало на тренинзима.

 

Руни је најефикаснији центарфор у историји енглеске репрезентације, један од најбољих центарфорова у историји Јунајтеда (а било је ту много опасних зверки), легенда клуба и има 29 година. Ван Перси је последњи велики Фергијев трансфер, човек који је дошао да осваја трофеје, узео лигу а онда му је Ферги запалио и оставио га да се опет бори за четврто место у лиги. Ја знам кога бих продао: не зато што Ван Перси није змај од играча, већ зато што живот иде даље, а џепарац од 500к недељно за две резерве, колико су прошле године давали Ван Персију и Фалкау, вероватно боли чак и клуб који зарађује више од 200 милиона годишње.

Edited by Прслин
Link to comment

Jos jednom, sve je to ok, ako imaju jasan plan koga ce dovesti, a ne da igraju sa Wazzom u spicu, a da na klupi sede Wilson i Chicharito.

Potreban je jedan ozbiljan igrac tu, a nije da trenutno ima mnogo opcija na trzistu

Edited by Giggsy
Link to comment

Naravno da plan ne postoji, nudice se okolo pare dok ne dovedu neki skart za 20 miliona 31.08. Od blata cemo praviti Holandeza.

 

Drugi deo problema je sto sad fale 2 spica.

Edited by ducca
Link to comment

Гледао сам скоро већину утакмица коју су у лиги одиграли прошле године. Ван Перси је све време био ван форме, имао по један или два блеска по утакмици из којих се јасно видело да је он и даље он, али ни трага није било од неког константног доприноса. Са друге стране, Руни је и то што је играо по средини играо солидно до одлично. Подсећам те да су на почетку сезоне улоге биле замењене: Ван Перси је био Ван Галов миљеник, а Руни је био виђен за отпис. Очигледно је уз резултате на терену доста важно било и шта се дешавало на тренинзима.

 

Руни је најефикаснији центарфор у историји енглеске репрезентације, један од најбољих центарфорова у историји Јунајтеда (а било је ту много опасних зверки), легенда клуба и има 29 година. Ван Перси је последњи велики Фергијев трансфер, човек који је дошао да осваја трофеје, узео лигу а онда му је Ферги запалио и оставио га да се опет бори за четврто место у лиги. Ја знам кога бих продао: не зато што Ван Перси није змај од играча, већ зато што живот иде даље, а џепарац од 500к недељно за две резерве, колико су прошле године давали Ван Персију и Фалкау, вероватно боли чак и клуб који зарађује више од 200 милиона годишње.

Подебљано може да се скоро примени на Саву.

Проблем са ван Персијем је што је човек склон повредама и мислим да ће ситуација да се погоршава како време буде ишло. Скуп пензионер на клупи није луксуз који чак и једна Секта не може да приушти.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...