Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Sto se Zlatana tice (sto je jos uvek daleko od izvesnog), kapiram da je rezon da se napravi quick fix na sezonu/dve, da se vrati u top 4, mozda priblizi borbi za titulu pa ce se videti sta dalje. Mozda i da Rashford malo sazri uz njega. Svakako je proveren golgeter neophodan ovom timu, a na trzistu ih trenutno i nema bas na izvolte. Ne znam samo kako ce se on snaci u timu koji je daleko od dominantnog vs ostatak lige...

 

To je to.

 

I naravno da bi Zlatan bio vrhunsko pojačanje za bilo koju ekipu. 

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zlatan će biti pun pogodak ako shvati da više nije u Ligue 1 i da umesto egzibicionizma (makar i opravdanog) mora da demonstrira surovo rudarenje i timski rad da bi Munčester bio konkurentan za top4. Ako misli da će lagano tovariti Svonsije i Hulove kao što je to radio Lorienima i Bastijama onda mu je bolje da ne dolazi.

Link to comment

Drugi strelac lige prvi golgeter šampiona, šta tu ima nejasno?

 

Pa to sto mislim da nece ponoviti ovu sezonu vise nikada. Prvu sezonu PL dao je 5 golova na 34 tekme. Mislim da ce najbitnija stvar za njega biti izbor kluba tj. ko ce igrati iza njega (ili ne daj bobe da bude drugi spic u nekom od top 4 kluba).

 

edit: @ ducca

 

Stoper, klinac, nisam se bas nageldao Viljareala, ali je bio dobar u kombinaciji sa Ruizom. Ipak nadam se da nam™ on nije prvi pik za par Smolingu. Malo pismeniji od Zume, meni slican njemu.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ko je d fak Eric Bailly iz Viljareala? Navodno je na lekarskim u Utd... :unsure:

 

Možda ga znaš kao Bertranda? Slonovačanac™, sa njim je Villareal OK delovao protiv LFC u prvom meču, ali krajem utakmice se povredio pa je propustio revanš na Anfieldu (odmah primili tri komada jer mu je rezerva bila tragična).

Link to comment

jab' dao sve staridze, bentekare, oridjidjidjije i ostale navalnike za jednog lakazeta. mislim da bi on idealno seo nemackom nam treneru

Link to comment

jab' dao sve staridze, bentekare, oridjidjidjije i ostale navalnike za jednog lakazeta. mislim da bi on idealno seo nemackom nam treneru

 

ja bih eventualno dao Bentekaru ali mislim da nam je napad najmanji problem

 

edit: zakuvava se oko Hektora, moguće i da je završen. Nisam ga gledao, ali starter u reprezentaciji svetskog prvaka zvuči više nego zadovoljajuće  :fantom:

Edited by copkillah
Link to comment

Nisam ga gledao, ali starter u reprezentaciji svetskog prvaka zvuči više nego zadovoljajuće :fantom:

Posaljem ti Mertesackera za Coutinha, ipak je Njemacka ubila Brazil 7:1. :p

Link to comment

40 miliona za onog anonimusa a willian je koliko bese 20-25 miliona :lol:

Ovo je samo 31 milion u nasoj™ valuti, 40 miliona je u valuti tamnice naroda™. :fantom:

Link to comment

Evo Giroud upravo poslao poruku AV-u.

Nataknem ga na kurac. Gdje je bio u trecoj cetvrtini prvenstva (isto pitanje i za 2013-14) kad je Arsenal ostao bez titule?

 

Lako je Spancima™ zabijati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...