Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

A sta kaze Azar na to, hoce li opet da se vucara kao prebijena macka ili planira da nesto i odigra sledece sezone?

 

Pominje li se nesto za Matica? Jeste da nije bio u formi kao prosle sezone, ali jebeni Dzon Obi Mikel mu je zauzeo mesto u drugom delu sezone, izlapele li holandske drtine 2.0.

 

Bio je neki tvit na tu temu, "Murinjo planira da ponudi 30milki za njega", jedino što kontam da takvih tvitova ima za svakog igrača koji je iole interesantan, dakle merodavnost nula. 

 

Ali bih baš voleo da dođe.

Edited by Mil@n
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Polako, vidite da ovo smaračko evropsko odlaže prelazni rok u engleskoj  <_<

Edited by Ruxin
Link to comment

Polako, vidite da ovo smaračko evropsko odlaže prelazni rok u engleskoj  <_<

Za to vreme Real pregovara sa Levandovskim. Izgleda da ce Benzema na ostrvo.

Link to comment

Jezik pregrizo!

 

Ali imao sam na umu celu našu ligu, u kojoj ipak važe malo drugačija pravila i moralna načela :fantom:

Link to comment

Za to vreme Real pregovara sa Levandovskim. Izgleda da ce Benzema na ostrvo.

Sta znam, meni ovo sa odlaskom Lewe iz Bayerna ima smisla, i sve mi se nesto javlja da bi Zlatan bas tamo mogao na godinu-dve, em sto Ancelotija obozava, em bi mu to bila poslednja sansa da uzme tu LS, bolju ce tesko imati. Nikako ne vidim ishod sa njim u Manchesteru, sto se vrti kao (polu)gotova prica posledjih dana po tabloidima. I Anceloti mi je posle Rela jedino mirisao na Bayern i eto poklopile se i tu kockice.

 

Pride ima jos jednu zagarantovanu domacu titulu u novoj zemlji u dzepu. Covek jednostavno voli da igra protiv jake konkurencije :sleep:

 

Matić, Willian in.

 

Iskreno nikog iz CFC ne bih voleo u Utd. Srecom sanse da se tako nesto desi i jesu ravne nuli. Jedino ako Conte ne resi da uvali rivalu jednu vedetu kao sto je Matic za masne pare, to bi mu bio masterpiece u rangu prodaje Mate. A i Mou je prilicno kivan na vecinu bivsih igraca, sumnjam da Ticma nije medju njima posto je jedan od onih koji su najvise zglajznuli u odnosu na prethodnu sezonu.

Edited by ducca
Link to comment

kucharski bi voleo da mu klijent zavrsi u realu, dobice i on fine novce. vec neko vreme traju njegove igrice sa kaleom i ekipom i to je glavni razlog zasto lewa nije produzio ugovor do 2021. istice mu ugovor 2019. ne vidim zasto bi ga bayern sada prodavao, koliko god da real daje za njega. realnija mi je opcija da u slucaju da ne produzi ugovor odigra jos sezonu,pa da nakon toga ode iz kluba. bayern u poslednjih 10-15 godina napadace menja na 2-3 sezone

Link to comment

Šatro u Čelsi.

 

Bilo bi ekstra kada bi Murinjo umesto Žbunokosog instalirao Williana, trebalo bi da može da ga dobije za 20-25m.

 

Kako mislis da Felainija zameni krilo?!

Link to comment

Zbunokosi umesto zbunokosog, samo jedan igra nogama, drugi laktovima :fantom:

 

Jedna od vecih nepravdi je sto je drugopomenuti zbunokosi imao prednost u odnosu na Radju u prethodnom periodu u belgijskoj reprezentaciji, cak Radja uopste nije isao na SP u Brazil. 

Link to comment

Willian bi baš legao Utd-u.

Ako ništa, nemaju takvog šutera i izvođača slobodnjaka, o praznini na krilu da ne govorimo. 

Edited by dillinger
Link to comment

Igraci povezivani sa Arsenalom:

 

Ricardo Rodriguez, Ben Chilwell, Alvaro Morata, Zlatan Ibrahimovic, Jamie Vardy, Daniel Sturridge, Gonzalo Higuain, Mauro Icardi, Karim Benzema, Isco, Julian Weigl, N'Golo Kante, Henrikh Mkhitaryan, Riyad Mahrez, Rob Holding.

 

Vjerovatno sam nekog preskocio.

 

Pojavila se prica da je najbolji strijelac udruzenog zlocinackog poduhvata engleskih sudija i tajlandskih kladionica vec potpisao za Arsenal, ali da se ceka da UZP dovede zamjenu pa da se to objavi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...